Плануємо подорож містами Європи

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 27 Квітень 2010.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    питала,бо начиталася,що в тих поїздах 3-х місні купе,але пані на довідковому тєлєхфоні казали, що 4-х...
     
  2. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    я питала, коли квиток брала. на мене зробили великі очі "та ви шо, які три полиці!!!" але ж таки три було :sad: спершу провідниця сказала, що нема інших місць. а коли я влаштувалась в коридорі їхати (ну реально, та третя полиця - це ж аут!), таки знайшлось вільне місце на другій...
    і недавно проходила повз Київ-Вроцлав на пероні, і бачила треті полиці.
    просто майте собі на увазі
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    ну якщо все вийде, то братимемо 2 квитки лише..і проситемо нижні..во...

    а скажіть,прошу,наскільки наповнені ці поїзди?
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    таки я трохи мудра...прийшла мисля-доїхати до КРАКОВА чи ВРОЦЛАВА,а там попросити кума чи подругу нас зустріти,бо вони і так кожного дня на колесах сотні км проїжджають..мають гарні авто, то не буде для них проблема..як думаєте..
    і розклад добрий..о 12 ночі зі львова..до Кракова на 5.30.. а до Вроцлава на 10.30...
    так було в минулому році...і ціни нормальні...правда теж маю минулорічні,але вдвічі вони точно не виросли..

    Вартість одного місця (4-місне купе):
    Львів - Краків - 358,31 грн.
    Львів - Вроцлав - 448,31 грн.

    Вартість одного місця (2-місне купе та 3-місне купе):Львів - Краків - 379,29 грн.
    Львів - Вроцлав - 479,65 грн.

    ---------- Додано в 23:34 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

    а чи правильно я вичитала,що від Вроцлава до Праги 125 км, а з Кракова -бл.400????
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    То такі ціни літаком?:girl_impossible:
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    о..вже мене поправили..300 і 550..ну от..нам найкраще з Вроцлава,бо туди поїзд прибуває 10.30....а до Кракова 5.30.....
    діти вже встануть, поснідаємо, збиремося і приїхали:girl_in_dreams:...
    а 300 км для людей, які їздять 180-200 по трасі, то на 2 год. їзди...
    все..залишається напроситися,щоб нас зустріли:girl_blush2:
    а...ну і головне - зробити документи:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    ---------- Додано в 00:57 ---------- Попередній допис був написаний в 00:56 ----------

    ні, то поїздом,якщо викупляти купе..туди і назад..
     
  7. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Доречі, недавно хотіли їхати поїздом Вроцлав - Київ до Вінниці. То квитки на цей поїзд продають за 2 години до відправлення, навряд чи це вам підійде :)
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    а це не київський..а львів-краків-вроцлав..то інший поїзд
    ось тут http://lviv.mycityua.com/news/lviv/2009/05/26/170925.html

    до речі...читаючи нормативку,розумію,що якщо зі мною 2 дітей до 5 р.,то таки мушу брати 1 дитячий квиток..так?
     
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Звичайно, що квитки по Україні саме так і продають. Тільки після того, як поїзд перетне кордон, щоб знати наявність місць. Думаю, це няік не стосується подорожі зі Львова до Вроцлава!
     
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Дівчата, а чому не розглядається можливість транзиту через Словаччину?

    Зручніше в обох випадках - і авто, і поїздом.

    Я свого часу наїздилась поїздом. З Праги до Стрия і назад за 500 гривень. )
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    вже тільки поїзд розглядаємо..
    до речі...вже куми їздять тепер саме через Cловаччину авто...
     
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Пересадки заважають?
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    плануємо зі львова до вроцлава..а там машиною до праги
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Веронічко, а скільки часу зайняла сама дорога до Кракова (мрія побувати там залишилась :girl_in_dreams:) Ви їхали маршрутом Краковець-Жешув -Краків? Скільки там обмеження, 70 км?

    А я чула, що в Краковці сучасний перехід, багато пропускних пунктів. і черга іде швидко...:girl_sad:
     
  15. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    А я візьму і своїми порадами всю малину вам тут... Від подорожі до Праги як і від самої Праги треба отримати задоволення, а для цього потрібно - у вашому варіанті - літо, трошки старша дитинка (вже вам ходити буде) і зведені до мінімуму незручності в дорозі.
    Чому не почекаєте з поїздкою до літа? А тоді можна і автівкою через Словаччину.
    Доречі, також красива країна і є на що подивитись.
    А взимку до Праги то файно вдвох - романтично і необтяжливо. :)
     
  16. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Не можу точно сказати, бо не засікала. Десь 1,5 години до Жешува та 2 - 2,5 до Кракова.
    Так, їхали через Краковець, це було давніше, в травні, і черга була жахлива на кордоні. Може зараз щось змінилося, не знаю.
    Обмеження то 50, то 70, то місто, вузька дорога, намучалися трохи. Але назад коли їхали на всі обмеження плюнули, причіпилися за якимось поляком і їхали поза містами 120 мінімум.
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    думаю, перша причина поїздки взимку - бо випадає нагода. але то Уляна краще пояснить.

    а з моєї точки зору - я б з радістю взимку Прагу подивилася.. особливо на Рідзвяні свята. думаю - Любчику і дорослим - дуже сподобається. а Марек - просто буде з сімєю.:d25:
     
  18. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Зануда права - отримувати задоволення треба і від дороги.

    Я їздила всіма можливими маршрутами, а також поїздами і авто, тому можу порівняти.

    Найкраще нам їдеться авто через Словаччину. Для мене дорога до Кракова - мука.

    А Словаччиною їдете і кохаєтесь природою, замками і містечками не менш, ніж у Чехії. Те саме і поїздом - комфортно і недорого.
     
  19. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    Та це безперечно! Європа на Різдво це щось неймовірне!! Але повірте досвідченій жабці(ропусі)мандрівничці, що поїздки у таку пору року це фан для дорослих, які вирішили влаштувати собі романтичну подорож, але не для мами із 6 міс. малям. З дітьми у такого плану поїздки краще вибиратись влітку.
    Уляночка, звичайно, поступить так, як вважає за потрібне. По собі знаю, як важко відмовлятись від чогось вимріяного, навіть, якщо то "щось" було більше схоже на авантюру ніж на раціональний план дій. :) Тому, успіху їй, в будь якому разі.

    Я не думаю, що буде просто. Особливо Уляні.
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Плануємо подорож містами Європи

    можливо. але я думаю , що все буде ок.