Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Всім привіт! Хто підкаже де у Львові продють косметику Dr.Eris, але лікувальну серію Pharmaceries????
     
  2. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я купувала в косметичному магазині в Кривій Липі (якщо заходите з вулиці Дорошенка - справа, біля аптеки), в Парадоксі (на просп. Свободи і в "Магнусі"), дещо бачила в "Іміджі" здається. Але повного асортименту всіх ліній Фармацеріс не бачила ніде. Коли знайдете - скажіть, будь-ласка, мене теж ця косметика цікавить.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    в Скрині є магазин, в новому цумі на І поверсі
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дякую! Я подивлюся. Як знайду всю серію то повідомлю. Тому що на разі купую усе в аптеці аж в Тернополі (коли буваю у друзів).
    І ще маю запитання: чи хтось користувавася кремами для виведення пігментних плям?
    Привезла собі з моря плямку і вже 6 міс борюся з нею. Народними методами абсолютно не помогло. Робила пілінг фруктовою кислотою - посвітліло. Але лдалі мене не влаштовує. Прочитала , що крем Грін мама та МІрра не допомагає. Чи варто купляти дорогі типу LIERAC? Чи комусь допомогло? На разі використовую Dr. Eris - результат опишу аж через 4 тижні.
     
  5. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    це, здається, і є той самий "Імідж", принаймні в новому ЦУМі точно він.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    можливо вже тут і писали за шампуні. але спрбую ще раз.
    у мене дуже тоненьке волосся, коли воно мокре, то розчесати практично неможливо. воно тягнеться, ніби гумове і тріскає посерединці. не можу підібрати якийсь нормальний кондиціонер. вже всі здається перепробувала. може ще у когось така проблема, напишіть, що ви робите.
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В мене точно те саме. Просто жах!!!!! Ще й січеться страшно, як пішла в салон стригтись, то майстриня була в шоці. Порадила використовувати маску Placent, але я ше своєї маю півлітри, то ще не пробувала. А недавно купила дуже класну штуку, якась така олійка для кінчиків, не січуться і треба 2 каплі БУКВАЛЬНО!!!!! Там дозатор по каплях, в мене волосся сер. довжини то вистачає 2каплі, а як по всьому волоссю то 3 каплі. Чим найбільше сподобалось, що не дає жирності, наноситься на сухе волосся (зранку перед роботою я завжди це роблю) і волосся зовсім не плутається, я буває прийду з роботи, а ще як гребінець забуду дома, то не може розчіску в волосся всадити, аж голова болить, а то цілий день волосся як щойно розчесане. Дуже рекомендую. Називається Drop of Light, фірма Nouvelle.Німецьке
    А для миття купила шмпунь Londa, то такий нічого, а маска ще мені дуууууже подобається CEHKO, правда трохи дорога, але варта того
     
  8. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..



    До речі, розчісувати мокре волосся можна лише спеціальними гребінцями. Інакше воно ламається і рветься. І тут не справа в кондиціонері. Хоча і від нього частково залежить.
    Маю такий гребінець і ним розчісую.

    Мені кондиціонер ельсев (червоний) підходить, а також бонакур для світлого. Після них волосся гладеньке.
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    дякую, може теж спробую такі крапельки. правда саме волосся в мене не дуже січеться, швидше просто рветься по серединці.
    мені підійшов кондиціонер з лінії плацентформули, називається аеробіка. але тепер баночка такої штучки коштує 100 гривень. на моє волосся мені її хватає десь на тижнів 2:sad: а мій чоловік вирішив, що я вже зовсім охаміла тратячи 200грн в місяць на один кондиціонер:beee:
    а хто ще користувався плацент формулою???? мені дуже допомогли і ті ампулки і шампунь. менше, ніж за місяць вся голова вкрилась маленькими волосинками:radist:
     
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    "Плацент" в мене є. Не казала би, що така вже й хороша.

    А що за краплі? Саме для кінчиків? Де купляли?

    Додано через 1 хвилину
    Я користувалася. Воно допомагає поки користуєшся. А як тільки припиняєш, то й ефект пропадає. Та й дорогувато. То ж постійно треба.
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    після курсу досить втирати одну ампулу в місяць, а 20 грн за ампулу - це вже не так і дорого.
     
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..



    Але воно курсами не допомагає. Треба постійно. Мені не допомагало.
     
  13. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А я собі з цієї серії купила просто крем Garnier Pure A,то це просто жах мене від нього висипало прищиками в 2 рази більше ніж до нього! Може ту маску і крем треба використовувати в комплексі?
    Мартуся а на скільки вистачає GARNIER Чистая кожа 3-в-1? І як часто ви ним користувались?
     
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..



    В мене гель від чорних точок з цієї серії. Користуюся кожні 2 дні. Дуже подобається. А кремом і т.д. - ні.
     
  15. Lady X

    Lady X Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мене також цікавить цей засіб! Це той що можна використовувати як маску,скраб???? Зараз я користуюсь засобом для вмивання і кремом GARNIER То мені подобається Але ті підступні прищики таки вискакують час від часу
     
  16. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А шо саме подобається ? Чорні крапки зникли?

    Додано через 39 секунд
    А яким саме?
     
  17. Lady X

    Lady X Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ОСНОВНОЙ УХОД Зволожуючий захисний крем для нормальної шкіри
    миваюсь і мажусь кремом і шкіра така ніжна гладенька

    Додано через 4 хвилини
    А цей гель для вмивання гарно очищує і освіжає Не містить мила(для моєї шкіри це головне) і містить живу воду фруктів(правда я незнаю що це за така вода) І скрабом зараз не користуюсь
     
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Так, чорніточки пройшли. Колір шкіри вирівнявся.
     
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Клас! І я собі куплю!
     
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Надійка, я перепрошую :) Це скраб. Просто він як гель виглядає. Підходить на кожен день. І вистарчає мені його надовго.
     
Статус теми:
Закрита.