робота з мастикою

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем skarlet, 11 Січень 2011.

  1. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Якраз навпаки- лише на масляний крем (у мене був згущене молоко+ масло), від інших та від варення потече.
    Зефір я купувала в Арсені на Патона.

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Нажаль помиляєтесь, не можна на сметанковий. Якраз на масляний і треба. Найкраще коли він не повністю масляний а частково перемішаний з крихтами тіста, тоді сухіший.

    Тому якщо бомбу не присипати рештками, а взяти і ті крихти вимішати з залишками масляного крему, і тоді обмастити торт то спокійно можна обліпляти мастикою.
     
  3. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Торти

    білу мастіку найкраще робити з сухого молока або вершків, можна звичайний зефір. А жувальний треба розрізати на кольори, або брати блідо-салатовий- він найбільше йде до білого!
     
  4. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Колір не поміняє.

    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

    -от мене цікавить, чи звичайний зефір для мастики підходить, бо ніде не зустрічала, щоб з нього робили,
     
  5. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Торти

    Боюся,що просто переведете продукти,бо зі звичайного зефіру мастика не виходить,кришиться і непластична!
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Вже тоді краще робити желатинну мастику. Але до такої мастики треба глюкози і гліцерину. (думаю в аптеці можна купити)
    Тут англійською, перекласти?
     
  7. Karrizo

    Karrizo New Member

    Дівчата, а можна під мастику покрити торт вершковим кремом? Мастика не потече? чи треба тільки масляний?
     
  8. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Підійде лише масляний або масло + варене згущене молоко.
     
  9. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    У мого синочка скоро буде День народження. І вирішила я сама йому спекти і прикрасити тортик з допомогою мастики. Досвіду у цій справі не маю ніякого. Пропоную створити таку гілочку і ділитись в ній досвідом, рецептами, обговорювати різні нюанси у роботі з мастикою. Бачила на багатьох форумах такі теми, зрозуміла, що дуже багато господиньок займається такою справою на різних рівнях ( від початківців до профі). Хочу, щоб і на наших улюблених посиденьках була окрема тема для МАСТИКИ.
    Отож, пішла я вчора на базар і купила пачку(600гр) білого жувального зефіру (маршмеллоу). Буду вкривати тортик такою мастикою. Сьогодні хочу починати робити окремі фігурки. Коли будуть якісь досягнення- виставлю фото. Маю таке запитання до досвідчених у цій справі: як ви робите мастику чорного кольору?

    ---------- Додано в 08:38 ---------- Попередній допис був написаний в 08:29 ----------

    Буду робити по цьому рецепту:

    Для приготовления этой мастики нам понадобятся конфеты "Маршмеллоу" и сахарная пудра.
    На 175 г маршмеллоу понадобится примерно 500 г сахарной пудры.

    Выкладываем конфетки в тарелочку и поливаем сверху лимонным соком (или водой). На это количество конфет (175 г) у меня ушло примерно 2-3 ст.л. лимонного сока.
    Ставим в микроволновую печь на максимальную мощность на несколько секунд, пока они не размягчатся и не увеличатся в объёме. Они пробыли в микроволновке 1 минуту.

    Достаём из микроволновки и начинаем размешивать смесь ложкой. Не пугайтесь, она будет липнуть к ложке и тарелке, так и должно быть. Продолжаем вымешивать, постепенно добавляя ПРОСЕЯННУЮ сахарную пудру.

    Когда ложкой будет мешать тяжело, насыпаем сахарную пудру на стол и продолжаем вымешивать мастику на столе.

    Вымешиваем до тех пор, пока она не приобретёт гладкую упругую консистенцию. Замечу, что мастика постоянно будет липнуть к рукам и столу, поэтому всегда подсыпаем сахарную пудру. Но следим, что бы мастика не стала слишком твёрдой, иначе она будет трескаться на готовом изделии.

    Вот и всё, мастика готова.
     
  10. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    А якщо нема мікрохвильовки, то можна просто в духовку?
     
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Кажуть, що можна.
     
  12. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    краще на парову баню!
    мені найсмачніша мастіка з згущеного молока, правда з нею працювати трішки важче.
     
  13. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    поділіться рецептом!
     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: робота з мастикою

    я б ще додала, що пудру треба дуже ретельно вибирати... направду, важко знайти хорошу. Деякі виробники хоч пишуть що в складі є крохмаль, більшість замовчують. Неякісна просіяна пудра буде все-одно крупинками.

    Так. можна окремо десь на низ духовки поставити посудину з водою.
    На водяній бані не пробувала, але маю підозру що процес буде довшим, ніж у духовці.
     
  15. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    ну звичайно, що довший :ed4d70def841dc74b57

    в рівних пропорціях згущене молоко, сухі вершки або молоко і цукрова пудра. Але як показує практика, пудри йде значно більше. І ця мастіка має жовтуватий відтінок (якщо треба білі деталі- вона не підходить). Але на смак- супер.
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Як покрити двоповерховий торт мастикою з жувального зефіру? Хочу щоб мастика була м"ягкою кілька днів на торті. Як її такою зробити?
     
  17. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    окремо кожен поверх


    в мене і 3-4 дні вона не дуже тверда
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Питаю, бо фігурки з мастики засихають в той же день, а на насткпний день- то взагалі... . Може треба менше пудри давати,тоді мастика буде мякшою і довше не буде висихати?
     
  19. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    буде менше пудри- то нічого з нею не зробите, буде липнути. Фігурки спеціально сушать, а на торті мастіка лежить на масляному кремі, і якщо слой мастіки не дуже товстий, то вона не засохне, а нормально буде різатися і жуватися :girl_wink:
     
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я взагалі-то планувала покривати торт шоколадною глазуррю, а потім мастикою. Масляний крем не вмію робити. Буду пекти бісквіт зі сметанним кремом, а зверху- шоколадна глазурь, ну а потім- мастика.