Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Попереднє обговорення читайте тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=68901
    ************************************************************************************
    ************************************************************************************

    у моєї мами є знайома, якій Бог не давав дитину ніяк. Вони з чоловіком вже й змирились. Від різного безрезультатного лікування за своє життя вона стала повною, років їй було далеко за 35. Точно не скажу. Якось протягом тривалого часу вона себе досить зле почувала - в голові паморочилось, навіть свідомість втрачала.. і, як вона казала, вже приготувалась помирати, як лікарі їй сказали, що вона на 6 чи 7 місяці вагітності. Місячні весь цей час були. Щодо того, чи були регулярні - не знаю. На собі змін вона не бачила й не відчувала, бо, як казала, рідко коли в дзеркало дивилась чи щось таке.. Зараз її доця ходить в школу, дуже гарна, здорова й розумна дівчинка. Отак буває.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Листопад 2012
  2. slw

    slw New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою??? (2)

    На 100% згідна, що місячні під час вагітності далеко не норма. Але це ще раз доказ, що все в руках Божих, і дуже часто на фоні місячних розвивається нормальна вагітність,хоча як це відбувається фізіологічно не можу уявити. В моїй родині недавно так сталось. Моя тьотя, яка має двох дорослих дітей і 44 роки. Були нормальні місячні, вирішила сходити на УЗД, бо думала що в неї щось сечовим міхуром, пішла, а там - плід 16-17 тижнів, вона була в шоці, бо не чекала, не планувала і не хотіла, а я впевнена, якби вона взнала,що вагітна раніше зробила б аборт. Але всю вагітність носила супер. Тепер в нас в родині гарний хлопчик. І як після цього не вірити, що дітей дарує БОг!
     
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою??? (2)

    а моєї однокласниці мама в себе на святкування 50 років відчула, що в ній щось рухається (при тому місячних не було вже 2,5 роки) і через два дні взнала що вагітна 18 тижнів (а до цього прожила з другим чоловіком 10 років і немогла завагітніти), от такий подаруночок Бог подарував на ювілей, нічого вона не помічала за собою, тільки була трохи поправилася в талії (я сама її часто зустрічала) і виносила без проблем, тільки вже через вік робили кесерський розтин
     
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою??? (2)

    що за така "пізня" вагітність, яку не детектує тест? :)
     
  5. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою??? (2)

    пізня овуляція, тоді і вагітність пізня...
     
  6. kohska

    kohska New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою??? (2)

    А ще до теми, їй було 30р, і вона навіть думати не могла про вагітність, бо 2 дітей вже мала.пішла на узі бо щось тянуло низом..А теред тим на її 30ліття десь за тиждень до узі (пішли ми до церкви в селі де отець сказав "маєш нам ще таке подарувати"і вручив образок де Матір Божа з Ісусиком)тобто диття!от така історія, на все ласка Божа)))
     
  7. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою??? (2)

    Доброго дня! Завтра нарешті я йду до лікаря...:girl_dance: дівчата і ще скажіть мені на фолікулометрію ходиться через день, і 5-ть днів?
     
  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    мене лікарка після огляду на кріслі направила. Сказала на 12, 14 і 16 день. А потім вже на узд дивились чи тре додатково ше приходити чи ні.

    Думаю Вам би на огляді також мала то сказати.
     
  9. Victoria

    Victoria New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчатка, може я повторююсь і така тема вже була... Порадьте, хорошого спеціаліста для лікування труб
     
  10. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Всім привіт, дівчата мені потрібна порада, ми з чоловіком пробуємо завагітніти:connie:, після того як пройшло пів року звернулись до мого лікаря, який сказав що це не великий термін і говорити про якісь проблеми рано, потрібно розслабитись, відпочити і все буде добре, але я її намовила щоб перевірити мені ендометрій, так як мене турбують коричневі виділення після місячних, виявилось невелике відхилення від норми, точно не пам'ятаю яке :girl_blush2:. От мені сказали пити "Формулу жінки" (кожен день по дві табл.) це на травах або дуфастон (з середини циклу 10 днів.), можливо хтось чув про ту Формулу жінки і чи краще пити дуфастон?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    це часом не БАДи? І лікарка не казала у якій саме аптеці її купити?
    Просто знайома ситуація, мені колись теж хотіли ту "Формулу жінки" всунути, не получилось, надто все було підозрілим. Але то таке, я не відмовляю, може й дісно цей препарат помічний, я його не приймала.
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    От мені цікаво, яким чином товщина ендометрію повязана з Дуфастоном?
    Ендометрій, якщо замалий, то його нарощують в першій фазі циклу, де основним гормоном є естроген. При його нестачі може бути надто тонкий ендометрій.
    Дуфастон же, призначають в другій фазі, де основним гормоном є прогестерон, власне при недостатності другої фази (або прогестеронової недостатності) приймають дуфастон (утрожестан, лютеїну та ін.)

    Тому дуфастоном ендометрій не поправиш аж ніяк. А яке відхилення від норми? Ви робили УЗД? Здавали гормони?

    На який день приблизно? І вкажіть характер виділень, мало/багато, крапля?
     
  13. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчатка ну що була я у лікаря значить в мене сьогодні 9-й день МЦ. Ендометрій 5,5 мм (1-ша фаза мц), порожнина вільна. Правий яйник 33*21 мм, фолікули d=4-8мм. Лівий яник 40*20мм, фолікули d=3-6мм, max. 11 мм-домінантний. Маю прийти на 13-й день в понеділок, що скажете?
     
  14. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Вона мені запропонувала або Формулу або дуфастон, що вони виконують однакову функцію, де купляти не говорила

    ---------- Додано в 17:00 ---------- Попередній допис був написаний в 16:50 ----------

    В мене МЦ 30 днів, місячні тривають 5-7 днів, з них 1-2 дні ідуть коричневі виділення, один день досить багацько, а на другий день трошки мажеться
    Дуфастон призначила пити з 15 дня МЦ до 25
    Ендометрій в мене не малий, а навпаки трошки великий, зможу пізніше подивитись і написати результати УЗД

    ---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:00 ----------

    ні не здавала, тому що пані доктор сказала що зарано щось робити, бо пройшло мало часу (6 міс.)
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Так як і у багатьох і у мене в тому числі. Це варіант норми, заспокойтесь.
    Трошки великий то скільки?

    Я вам скажу так, ви хотіли щоб вас лікували, то вас і почали лікувати. Здорова жінка, дайте собі спокій.
    ЯК без аналізів на прогестерон вам лікарка могла призначити Дуфастон?
    Не пийте ні того, ні іншого і буде вам щастя. А то спочатку вас "захворіють", а потім лікувати почнуть.
     
  16. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    100% правду пише Лідочка.
    Або спочатку пройдіть обстеження і при потребі приймайте призначені ліки, або взагалі краще не починати себе "лікувати" наосліп.
     
  17. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Кіцюня, я б на Вашому місці проконсультувалася у іншого лікаря, бо призначати гормональний препарат без аналізу на гормони це якось не дуже професійно, можливо проблема і дійсно є, але лікувати ось так
    на ''Абум допоможе'' нівякому разі не можна!!!
    гормональний фон легко зрушити, а от потім відновити не завжди просто!
     
  18. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    я теж так думаю...тим не менш, мені самій отак "по зовнішніх спостереженнях" виписували гормональні препарати дуже навіть хороші і рекомендовані лікарі....але я не приймала...., а потім здала аналіз на гормони - все в нормі :girl_mad:
     
  19. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Результати мого УЗД на 8 день циклу:
    матка: anteflexio, розмір 40х43х58мм
    міометрій: задня стінка гіперехогенна
    ендометрій: 4мм
    Дугласів простір: вільний
    Яйники: правий 32х26 містить множинні (фолікули) ехо (-) включ, розм: 7 мм, 7 мм, 6 мм, 6 мм
    лівий: 28х23 мм, містить множинніухо (-) включ, d-11,7,8 мм
    Шийка матки б/о

    Якщо чесно, то я з того всього нічого не розумію :girl_blush2: , подивіться будь-ласочка, можливо щось скажете, можливо в когось такі результати були?
    На перед велике дякую :kiss:
     
  20. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Нормальна картина, як для початку цикла. В лівому яйнику є фолікул 11мм, який, скоріше за все, стане домінантним і трісне. Едометрій ще маленький.
    Спостерігайте далі :)
     
Статус теми:
Закрита.