Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. NightBitch

    NightBitch New Member

    Поділіться досвідом, хто які аналізи здавав??? бо мені гінеколог стільки наговорив,що я в шоці...я вже здала на резус і на ВИЧ а ще загальний з пальця...(це у тій поліклініці де я стою на обліку в Сихівській поліклініці) а у гінеколога до якого я ходжу на консультацію в залізничну лікарню каже що ше треба здати з вени на аномалії розвитку плоду і на інфекції....це так?які там аномалії можуть бути???їх з УЗД не видно??? :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Аналізи, які повинні обовязково здати вагітні жінки!

    Перший раз, чи шо? (с) :)

    А сусідні теми Вам видно?
    Там і про страшних гінекологів, і про аналізи.
    А ще є гілка "як знайти..."
     
  3. NightBitch

    NightBitch New Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні обовязково здати вагітні жінки!

    ну та вони вміють....але я 1 раз вагітна...спереживалась вже так шо капець!
     
  4. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Аналізи, які повинні обовязково здати вагітні жінки!

    Обов'язкові- лише ті, які в обмінку записуються. І то, якщо в пологовому збираєтесь народжувати)). Решта залежить від того скільки грошей ви хочете витратити. І все
     
  5. Kusichka

    Kusichka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні обовязково здати вагітні жінки!

    Очевидно, що перший:)
    Коли стаєте на облік, здаєте усі загальні аналізи + цукор (з пальця), ВІЧ, RW (реакція Вассермана на сифіліс), групу крові, якщо Ви не знаєте точно, HBsAg (кров на австралійський антиген) (з вени). Крім того, Вас скерують на сдачу крові на торч-інфекції, це аналіз доведеться перездати через 2 тижні, а також на вади розвитку плоду і плаценти в 10-12 тижнів і в 18-20 тижнів (PAPP, вільний чи загальний ХГЛ і вільний естріол). За допомогою перших двох показників розраховується ризик виявлення в плоду синдрому Дауна, його на УЗД побачити неможливо, оскільки це хромосомна аномалія. Ці аналізи не є примусовими, є випадки помилкових результатів. Мабуть, це вже залежить від специфіки кожного організму.
    Загальні аналізи будете здавати кожні 3 тижні приблизно, а потім дадасться ще аналіз на гемолізини. В останньому триместрі перездаватимете ще раз ВІЧ, RW та HBsAg і мазок на стафілокок.
    Одне слово, здавати будете багато і часто, надоїсть до неможу.
     
  6. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні обовязково здати вагітні жінки!

    Можливо трохи не туди напишу але я би не радила вам здавати аналізи у клініці Титовця мене відразу туди направили я чула багато негативної інформації за цю клініку але раз лікар направив то треба,коли здала аналізи результат був такий що лікар який направляв не розумів що там написано :8:сказав що таких результатів і бути не може і направив другий раз на Личаківську в діагностичний центр (ви собі і не уявляєте що я пережила я тільки молилася щоб все було добре:girl_sad:)там аналізи були такі як треба і у них я показувала попередні результати вони сказали що там напевно щось напутали а в Титовця за консультацію на рахунок тих аналізів сказали заплатити.
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні обовязково здати вагітні жінки!

    То якось так принизливо здавати вимушено всім поголовно аналіз на сифіліс... Може б ще аналіз на гонорею додали до списку обов'язкових, а чому ж ні, також венеричне захворювання... Коли я перевіряла труби, накололи чимось перед тим, я лежу, голова крутиться, переживаю, тут заходить медсестра і кров мені з вени бере - на сифіліс... Так неприємно... Як би вони так бігали і робили безкоштовно справді потрібні аналізи, наприклад, рівень ХГ і прогестерону вагітній перевіряли...
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2009
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні обовязково здати вагітні жінки!

    Крові за всю вагітність випють:girl_devil: (себто витягнуть шприцом) більше, ніж за всі роки життя (до вагітності)
    а найгірше з того всього ІМХО - це черги в поліклініках та інших медустановах, які потрібно висидіти, а то й вистояти
     
  9. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні обовязково здати вагітні жінки!

    Я як згадаю, ті аналізи на антитіла, які в кінці вагітності потрібно було кожні 2 тижні з вени здавати бррр..........:8:

    Але то не самне страшне, найгірше це обслуговування в поліклініці. Ці безкінечні черги. Ото мене добивало. І ще вставати ні світ ні зоря, щоб до відкриття поліклініки тихенько пройти через чорний хід , щоб стояти числі перших у тій черзі.
     
  10. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Але аналізи на антитіла не всім потрібно здавати, а лише тим в кого резус негативний.
    Ще дам пораду ніколи самі не тлумачте результати, а то я колись недодивилася, коли здавала на вади розвитку плоду, в голові почали дурні думки крутитися, що ледь в маршрутці не зомліла з переживання (хоча все було ОК).
     
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    кров то фігня, гииии порівняно з чергою на огляд до окуліста :girl_haha: там ше й ніхто тебе просто підписати не пропустить, дівчата з такими животами стояли, то як бабульки налетіли, думала їх з"їдять:girl_mad: а взагалі то в обміннику і на вади треба записувати, а я б їх вже нікому не радила робити :girl_crazy:
     
  12. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Дівчата, мені призначили трійний тест. Порадьте, чи обов’язково його робити , бо в неті вичитала, що він визначає лише можливі ризики, а не саму проблему. В мене вагітність проходить без ускладнень, тому і не дуже хочу зайвий раз показуватись в лікарнях, викидати гроші на вітер. Але, можливо я помиляюся, і тест справді дуже важливий...
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Моя лікар з пологового казала: "якщо хочеш,можеш зробити собі для заспокоєння.А так-він не настільки інформативний".
    До речі,відмовитися можна-але про це зазначається під підпис у твоїх документах в ЖК.
     
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Потрійний тест призначають повторно тоді, коли негаразди з подвійним (на папп і вільний хгч). Якщо у вас з вагітністю все гаразд - навіщо собі нерви псувати в тижневому очікуванні результату.
     
  15. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!


    так то і є той на вади. В мене один аналіз взагалі з них жахливий був, тільки понервувалась генетик сказала шо нічого аномального на узі не бачить, самі думайте чи воно вам треба, я б не наступний раз вже не робила
     
  16. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Дякую за інформацію. Вирішила не здавати. Скоріше всього буду більше нервуватися і переживати, ніж насправді потрібно.
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    а я від торчів і паппу взагалі відмовилась..лікарка сама сказала написати відмову...
     
  18. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Взагалі подвійний чи потрійний тести -це примусовий аналіз. але ми його можемо не здавати, тільки припис в обмінній карті напишуть-відмовилася добровільно.оот потрійний тест мене взагалі смущає-він умовно позитивний і умовно негативний зі 100 аналізів-33% припадає на позитивний-тобто вада є, але з тих трицяти лише троє жіночок народжують з реальними вадами дитинки. потрібно -беріть-моя думка, але навіщо здавати достатньо неправдивий? не розумію
     
  19. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    ну торч я рахую варто здавати-все ж таки підступна хламідія не показує себе, а отт проблем малюку думаю не потрібно через нашу халатність
     
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    А звідки беруться хламідії? В мене той аналіз виявив ніби я є носієм, хоча ніколи нічим таким не хворіла і зараз все добре.