Змішане та штучне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Xomka, 24 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Усім серцем вболіваю за ГВ, але наразі мій синочок має велику проблему з набором ваги, тому мушу розпочати змішане годування. Думаю що на ЛФ є матусі, яким ця тема буде помічна. Запрошую ділитися досвідом.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Вибачте, досвідом чого?
    Досвідом повернення до нормального ГВ?
    Чи "спригування" з ГВ?
    Раз мова про "змішане" - груди не ампутовані.
    То навіщо?
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Досвідом, як правильно перейти на змішане (з мінімальною шкодою ГВ), щоб добрати вагу і як потім з нього спригнути на ГВ
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    А то ТАК принципово?
    Бувають, звичайно, і критичні втрати ваги. ІМХО, рідко.
    А запарюватися нормативами полУклініки..?

    Розумієте, у цій тематиці, як з з пляшковим годуванням: дав дитині - відучити проблематично. "Дешевше" пошукати інший вихід.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Значить так - була у мого племінника сиуація недобор ваги, досить суттєвий. Лікар рекомендував догодовувати але, спочатку годуєш грудьми, доки дитина не виїсть все що можна, якщо 5 хв поцьмокає і виплюне, дати знову , якщо дитина кричить від голоду тоді давати суміш, але тільки тоді, суміш ні в якому разі не давати до годування грудьми бо інакше нічого не виїсть з грудей. але сестра плюнула на ті показники ваги і годувала тільки грудьми - малий став набирати вагу, годувала його до 1,8 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 23
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Малий народився 3000г, в 1,5 місяця важить 3180, молока достатньо (по тесту на мокрі пелюшки), прикладаю правильно, він здоровий, а вагу не набирає. В даний момент не бачу іншого виходу крім догодовування, а воно виявляється буває перед годуванням грудьми, після і замість грудей через раз. От я і розмірковую: чи до чи після, буду старатись щоб до "замість" не дійшло.
     
  7. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    В мене коліжанка за мед.показами перейшла на штучне вигодовування. То казала , що ті всі суміші,що у нас - то все таке г.... Тому якщо маєте можливість, то краще їх привозити з-за кордону. Вона мені показувала різницю між нашим і "їхнім" на прикладі НІРР. Суміш на вигляд і колір відрізняється.Запах теж трішки різниться. А коли розбавляєш,то нашу тре трусити добрі хвилин 5. А їхню раз бовтнув і вже однорідна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Хомочка у мого племінника з вагою при народжні 4300 в місяць було 4000 і їв від добре, а потім поступово набір пішов ваги добрий, не кипішуйте, дивіться по дитинці він плаче від голоду?(дитинка кричить і тягнеться до циці) якщо ні і вас турбують тільки показники, плюньте на них. В кожної дитини все дуже індивідуально. Один два місяці це ще не той термін щоб бити на сполох.
     
    • Подобається Подобається x 18
  9. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    А може то у пологовому "поважили" не добре? Маю на увазі що виписались може менше , ніж 3000?
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    А для цього краще "розмірковувати" у гілці ГВ.
    Бо тут Вам нарадять, чого доброго... :)
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Я старшого перевела на суміш, досвіду не мала, лікарів все слухала. Тепер не можу собі пробачити, що не годувала дитину довго. З меншим мала вже чотири лактаційні кризи. Буває таке, що ми плачемо добу, інколи дві доби, але потім все налагоджується.
    А скільки дитина важить я не знаю, бо не переймаюся його вагою. Їсть, росте, рухається, що мамі ще для щастя треба?
     
    • Подобається Подобається x 19
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Cправа в тому що він в мене майже як скелетик обтягнутий шкірою, коли плаче - відразу отримує цицю. Напевне я щось роблю не так але що - не знаю. Ми важились 3 рази підряд через тиждень - виходить що раз він набрав 100г а раз 80г, йому поставили діагноз - гіпотрофія другого ступеню і хотіли класти в лікарню...
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Повторю і Вам: не знаєте - консультанта з ГВ в студію! дешевше вийде.
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Щось я сумніваюсь що консультанти є в Стрию...
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Так на форумі ж є
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Так з форумськими я консультувалась але видно тут потрібне наочне кількаденне спостереження бо напевно я щось не те роблю а що саме - не можу визначити...
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    То ТАК дорого? ;)
    порахуйте видатки на ШВ і здоров'я...
     
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Може, то дійсно, запросіть консультанта до вас.Нехай приїде, подивиться, що до чого... Думаю, в Стрий не так далеко, погодяться приїхати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Якщо чесно - не взнавала наскільки це дорого:), справа не в грошах, напевно варто спробувати:)
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    І самій можна пару днів погостювати не в лікарні, а у Львові.
    Нє? Пробували?
     
    • Подобається Подобається x 2