Мультфільми для дітей

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Жовтень 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Тема би, може, більше пасувала до розділу Кінозал, але якось волію, аби вона краще тут загубилася, ніж там. :)

    Дуже цікаво почути, хто би які мультфільми для дітей рекомендував. Які мультфільми дивляться ваші діти? Які мультфільми не варто показувати?
    Мабуть, варто вказувати вік, особливо сьогодні, коли мультфільми роблять навіть для зовсім маленьких. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. dvin

    dvin Загублений

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Доньці 3,5 роки, дивиться Чіпа і Дейла, Тачки, Велику Подорож.... Зазраз купив для неї чотири DVD з повнорозмірними мультфільмами про Барбі, з російською і англійською треками, нехай потроху прислуховується до англійської....

    Ну і радянські мультики поза конкуренцією, особливо "Ну, погоди!" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Я для Данила збираю колекцію радянських мультів.
    Принаймні їх я знаю. А від "українізованого" "Малюка і Карлсона" відмовилися на 4-й хвилині (бридке й нуднЕ). Луччє вже Шрека дивитися. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. dvin

    dvin Загублений

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А що, є Карлсон українською?????? А як там перекладено "А мы тут, знаете, плюшками балуемся...."?????

    Першого Шрека, здається, можна малим дивитися десь років у сім-вісім. А в другому забагато пародій на різні фільми - можу згадати зараз Матрицю і Беверлі Хіллз, діти то ще не дивляться :)
     
  5. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Є, називається "Карлсон, що мешкає на даху". Озвучений такими людьми як Ані Лорак, Ольга Сумська, Ступка вроді та інші. Непривично якось було його дивитись...
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Дуже любила польські "Смерфи". Українські - "Злидні", "Вомбат", "Козаки". І Діснеєвські старі хороші!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Ну, мій малий наслідує тих, кого він бачить у мультфільма, тому від Чіпа і Дейла довелося відмовитися: зачасто один одного по голові б'ють і занадто смішно то виглядає.
    Машинки (як ми їх називаємо) поза конкуренцією.
    А от що таке Велика Подорож?

    Радянські мультики мій малий не дивиться. Дитина виросла на мультиках нового покоління і мальовані дуже рідко дивиться, мають бути справді яскравими та цікавими, аби дивився. Хоча Карлсона (шведський мультик, не радянський) українською мовою любить дивитися. Радянський - ні. Хоча мені цей україномовний Карлсон зовсім не подобається. Особливо його українська. Переклад просто жахливий, або не переклад, а імпровізації Скрипки, не знаю. Ну, але малий часом сам просить, то не відмовляю. По кілька разів слухає пісню, яку діти співають там. Сам собі назад перемотує і я ту "несе Галя воду" разів 10 чую... :)
    До речі, маю цей мультик на рапідшарі, якби когось цікавили.

    Ну, у нас ціла купа мультиків в арсеналі, але я з його улюбленої серії почну. Це серія про паровозика Томаса. Пам'ятаю, колись на ICTV показували українською. Тут ми англійською дивимося, правда бритійською англійською, але нічого. :)

    [​IMG]
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    ТАК це ж чудово! Хай звикає дитина до якісних пародій. :)
     
  9. dvin

    dvin Загублений

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Велика Подорож - це "Большое путешествие", не пам'ятаю, як в оригіналі. А для малої не має великого значення, рисований мультик чи ляльковий, аби було цікаво...

    А можна взнати, що не подобається в Чіпа і Дейла? Там час від часу один одного гамселять, але ж це не мейнстрім мультику, я б сказав, ліпше пікантне доповнення :) Авже ж стрижень стрічки в тому, що "хороші" бурундуки (перебачте, не знаю, як вони називаються українською) постають напроти неправди.

    Додано через 1 хвилину
    Та нема питань! Просто ж у три з половкою роки вона Матрицю ще не дивилася :) Хоча дуже полюбляє за лептопом "попрацювати" :)

    Додано через 3 хвилини
    Карлсона пам'ятаю ще із свого дитинства, здається, краще зробити неможливо...
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А про що? У мене перша асоціяція з оцим мультиком:
    [​IMG]

    Те чи не те?
    Якщо те, то мультик просто супер. Малий теж дуже любить. Правда, мене постійно дивує, чому у них там лише 4 пальці на руках, а не 5.

    Додано через 3 хвилини
    Сила звички. Мій малий не любить радянського. То для не Карлсон. А для нас із чоловіком не Карлсон у виконанні Скрипки. :)

    Додано через 7 хвилин
    Ну, саме те, що гамселять і не подобається. Бо ледве пояснили і відівчили, що то тільки у мультиках так, а з дітками так бавитися не можна.
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Адреса для любителів старих мультиків: http://mults.spb.ru/mults/ Ми звідти багато накачали, діти дивляться з задоволенням. Останній хіт вдома - чеські мультики про кротика.
    Там тільки обмеження на скачування, тому впринципі можу поділитися з львів'янами своєю скачаною колекцією
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    • Подобається Подобається x 1
  13. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Мультфільми? Та скільки влізе (мега підбірка вітчизняних і не тільки мультиків):
    Капітошка ftp://kinodata.kiev.ua/films4/Kapitoska
    Ще декілька ftp://kinodata.kiev.ua/films4/Анимационый/
    І ще ftp://kinodata.kiev.ua/films5/films5/!MultFilms/
    Утиние истории ftp://kinodata.kiev.ua/films6/Duck tales/ і ftp://kinodata.kiev.ua/films6/ducktales_toll/

    Може ще щось там є, пошукайте :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. dvin

    dvin Загублений

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Мультфільм по Данте? :8: Треба скачати.....
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Мультфільм для дітей. Поєднання класичної музики та картин відомих художників. Мій малий дивиться просто із завороженням. :)
    Дуже добрий і розвиваючий мультик.

    Classical Baby
    [​IMG]

    Мультик складається з трьох частин: Music Show, Art Show, Danse Show. Знання англійської ту не потрібне. Оскільки то лише музика і зображення.
    Теж можу лінками поділитися, якщо когось зацікавить.
    Ось скріншоти. :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Моїй доці майже два роки, любить Вінні Пуха, діснеївського, Бембі, правда тільки окремі вибрані мною епізоди, Капітошку. Всі діснеївські мультики дивимось англійською:). Останній - "педагогічний" мультик про Петрика Пяточкіна. Дуже нам в тему пішов, бо як раз доця пішла в садочок, є можливість наглядно пояснити, що ж то за такий садочок і що там роблять, і як там діти не плачуть:). Взагалі я дуже прискіпливо вибираю мульти для доці, є вимога, щоб ніякого насильства, зрозумілий сюжет і т.д. Стосовно старих радянських не є фанатом і теж дуже ретельно буду фільтрувати:).
    Лілю! Поділіться, будь-ласка, буду дуже вдячна і якщо є лінки на паравозики.
     
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Классный мультик "Игрушечная страна" про Нодди и его друзей.
    Рекомендую.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    вважаю однією з найпедагогічніших історій для дітей піноккіо (тільки не буратіно-ні ні і ще раз ні бо то просто бездумні пригоди!!! правда старий радянський фільм-то вещь) чи то діснеївський мультик, чи фільм беніні (до речі!!!!!) чи наша :) вистава:)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Поки що кидаю txt файл із лінками на Classical Baby.
    І ще один суперовий мультфільм - Minuscule.
    Тільки врахуйте, що частин багато і все лежить на рапідшарі.
    Якість дуже хороша. Ріп Classical Baby робили самі.

    [​IMG]

    Скріншоти:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    Додано через 1 хвилину
    Дуже дякую, що нагадали. Ми це в телебаченні дивилися кожного ранку. Треба буде пошукати двд. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Мені дуже подобається Lion King англійською мовою. Музика супер. Продовження вже правда не такі:sad:
    Хотіла купити доці подивитись, а виявляється В Україні виявляється його нема і не буде хто зна скільки:sad:(. ) Піратські - тільки російською:sad:. Дилерські компанії - підлі, якщо виходить продовження (як правило гірше) оригінал обмежується в продажу. Зараз вийшли Бембі 2 (не поганий але до оригіналу не дотягує:sad: . Відповідно Бембі англійською купити не реально.:sad:
    може хто знає де можна стягнути або може викласти десь?