Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > Для мамусь і татусів > Діти-квіти
	Увійти через OpenID

Ця тема зачинена!
Зачинена тема

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.05.2010, 12:27
Зануда girl Зануда поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів
Дописів: 2,716
Типово Відповідь: Купівля дитячого візка

[ р е к л а м а ]

Цитата:
Допис від hrystusja Переглянути допис
Дівчата я запитувала на рахунок візочків що можете сказати про них?
Є кілька форумлянок, які мали Маріту. Наче задоволені були. Напишіть Viltis ПП, якщо не помиляюсь, то вона була задоволена.
Мені особисто не подобається літньо-прогулянковий варіант цього візка, але "на кольор і смак - всі фльомайстери різні"
Реклама на форумі
Старий 13.05.2010, 13:12
Оленка girl Оленка поза форумом
Senior Member

Дописів: 576

Цитата:
Дівчата я запитувала на рахунок візочків що можете сказати про них?
У нас Роан Маріта. Коляска супер. Мягенька як корабель. Їздим по грунтовій дорозі по ямах і дитині дуже подобається бо його там гарно заколисує і він скоро засипає. Правда важку корзину має, а ще як її з дитиною нести ну то навіть чоловік всіх на світі згадує . Малому 6 міс а він далі в люльці спить, ну тобто вона дуже велика і йому там затишно. Можна сказати що не скрипить (я просто люблю щоб все було ідеально, тому мені важко догодити). Коли дитину можна буд садити то в люльці піднімається спинка, що є дуже зручно. Правда мінусом є те що до тої підйомної спинки не передбачили ременів безпеки. Якщо у вас є широкий ліфт або бажання зносити/зкатулювати окремо коляску і окремо дитину то можна брати.
Ми живемо в особняку але щоб вийти на двір то пару сходинок треба подолати, то я просто їду коляскою по сходах.
Там єдиний мінус, що має плитку корзину для покупок. Якщо іти за покупками чи навіть з дитиною іти на прогулянку то багато іграшок не влізеться, бо є всі шани що вони звідти вивалять (хіба в якийсь кульок їх запхати).
Ну а взагалі задоволені і якщо прийшлося купляти ще коляску то тільки таку.
Старий 13.05.2010, 13:20
hrystusja girl hrystusja зараз на форумі
Senior Member

Місто: : Львів, Личаківська
Дописів: 5,064
Записів у щоденнику: 2

Цитата:
Допис від Оленка Переглянути допис
У нас Роан Маріта. Коляска супер. Мягенька як корабель. Їздим по грунтовій дорозі по ямах і дитині дуже подобається бо його там гарно заколисує і він скоро засипає. Правда важку корзину має, а ще як її з дитиною нести ну то навіть чоловік всіх на світі згадує . Малому 6 міс а він далі в люльці спить, ну тобто вона дуже велика і йому там затишно. Можна сказати що не скрипить (я просто люблю щоб все було ідеально, тому мені важко догодити). Якщо у вас є широкий ліфт або бажання зносити/зкатулювати окремо коляску і окремо дитину то можна брати.
Ми живемо в особняку але щоб вийти на двір то пару сходинок треба подолати, то я просто їду коляскою по сходах.
Там єдиний мінус, що має плитку корзину для покупок. Якщо іти за покупками чи навіть з дитиною іти на прогулянку то багато іграшок не влізеться, бо є всі шани що вони звідти вивалять (хіба в якийсь кульок їх запхати).
Ну а взагалі задоволені і якщо прийшлося купляти ще коляску то тільки таку.
Дякую за інфомацію мені вони також дуже подобають і викликаю довіру. Та й ми в особняку живемо, тому нас питання ліфта не стосуються. Правда ціни на нові досить кусючі)))) Так що я виникне бажання продати так за місяці 4 звертайтесь))

Не воспитывайте детей, всё равно они будут похожи на вас. Воспитывайте себя.
За цей допис hrystusja подякували:
Старий 13.05.2010, 13:51
zaba girl zaba поза форумом
Senior Member

Дописів: 119

В нас також Роан Маріта! Візочок просто супер, величезна і простора люлька, ми відїздили в ній 9 місяців і малому було там супер комфортно - на зиму прекрасно,ніде не дує і не завіває!!!
Прогулка на вигляд не приваблива, але то питання звички, маємо окремо прогулку Чікко Ct4, то порівнюючи їх відчувається величезна різниця: Роан їде як танк, амортизує всі ямки (яких в нас мільйони), а коли їдем на Чікко то таке враження що на наступній ямці розвалиться.
Візочком задоволена на всі 100% і якщо б довелось ще раз обирати то тільки Роан!
А hrystusja раджу піти і вживу подивитись на візочки, порозглядати і попробувати який підійде саме твоїй малечі!!!
Старий 13.05.2010, 16:50
Оленка girl Оленка поза форумом
Senior Member

Дописів: 576

Цитата:
Так що я виникне бажання продати так за місяці 4 звертайтесь
На ваше розчарування не виникне. Ми купляли на Південному. Люлька у нас зі шкіри (замінник) тому дали за неї трошки дорожче (вроді 2500 грн) ніж коли просто з матерії. А прогулянковий нам подобаться, правда він тошки вужчий за люльку . Раджу подивитися вживу. Вже вони є і на шуварі
Старий 14.05.2010, 11:25
otis girl otis поза форумом
миється в бані

Дописів: 4

Підкажіть будь-ласка чи може в когось є Сhicco simplicity.

Дуже хочу таку прогулянку, але незнаю яка вона у використанні. Читала на сайті чіко але там не дуже багато відгуків. І тут в темці шукала але тільки 2-3 слова і все. І дуже хочеться в живу поспілкуватись. Буду дуже вдячна.
За цей допис otis подякували:
Старий 17.05.2010, 14:45
Wariatka girl Wariatka поза форумом
Member

Дописів: 72

у кого є бажання пробати ТАКО коляску - звертайтеся....
Старий 17.05.2010, 16:41
bioland7 girl bioland7 поза форумом
Senior Member

Дописів: 1,247

Мамусі хто ще в пошуках візочка хочу звернути вашу увагу на новинку 2010 року фірми I'coo, детальнішу інформацію прошу читати і дивитись ось тут
Старий 17.05.2010, 16:53
girl lerucha поза форумом
Senior Member

Дописів: 300

дівчата, що можете сказати на рахунок "Інглезіна Классік", (можливо тут вже писали, буду вдячна за ссилочку, не маю можливості переглянути всю тему)
Старий 17.05.2010, 19:44
girl Klava поза форумом
Senior Member

Дописів: 316

А хто мав прогулянковий Бебі дизайн спрінт? Які відгуки? Бо ми от на Південному собі ніби такий вподобали, але я ще вагаюсь чи вартий він 1200 грн...
Зачинена тема

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:42.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008