Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > Салон краси > Чарівне люстерко
	Увійти через OpenID

Ця тема зачинена!
Зачинена тема

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.08.2007, 12:15  
Косметика. Хто- яку??..
Іруся
Загублений
Місто: : Львів
Дописів: 15

Версія для друку Надіслати е-поштою
Іруся Іруся поза форумом 04.08.2007, 12:15

Гілка для обговорення косметики.. Марки, відгуки про якість, поради. Про те якою саме косметикою користуєтесь в даний момент? Враження.
Модераторське:Інформація "в якій комерційній фірмі купити/купила" розміщується лише на комерційних засадах.

Продовження тут: 2

Востаннє редагував levandivka: 10.03.2012 о 11:17.
Переглядів: 341682
За цей допис Іруся подякували 5 разів:
Старий 25.01.2008, 10:16
Лідочка girl Лідочка зараз на форумі
Senior Member

Дописів: 5,031
Дякую!: 28,169
Подякували 18,405 раз в 3,774 дописах
Записів у щоденнику: 17
Типово Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

[ р е к л а м а ]

Цитата:
Допис від vanilia Переглянути допис
"Плацент" в мене є. Не казала би, що така вже й хороша.

А що за краплі? Саме для кінчиків? Де купляли?

Додано через 1 хвилину

Я користувалася. Воно допомагає поки користуєшся. А як тільки припиняєш, то й ефект пропадає. Та й дорогувато. То ж постійно треба.
Купувала на гуртівні на Ш. Руставеллі, на підйомі сіра будівля, 4 поверх

Поховайте та вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров'ю волю окропіте. І мене в сім'ї великій, сім'ї вольній, новій, не забудьте пом'янути незлим тихим словом. (Т.Г. Шевченко)
Рекламка
Реклама на форумі
Старий 25.01.2008, 11:08
vanilia girl vanilia зараз на форумі
Senior Member

Дописів: 1,091
Дякую!: 10,721
Подякували 1,951 раз в 501 дописах

Цитата:
Допис від Лідочка Переглянути допис
Купувала на гуртівні на Ш. Руставеллі, на підйомі сіра будівля, 4 поверх
Дякую!
Старий 25.01.2008, 11:43
natty girl natty поза форумом
Senior Member

Дописів: 191
Дякую!: 200
Подякували 246 раз в 70 дописах

Цитата:
Допис від Женічка Переглянути допис
дякую, може теж спробую такі крапельки. правда саме волосся в мене не дуже січеться, швидше просто рветься по серединці.
Дівчата,класно,шо ви підняли тему волосся. В мене проблем з волоссям не бракує: тоненьке, січеться, погано вкладається, ламається по довжині.
Не знаю, як Плацент-формула, я користувалася аналогічними ампулами і шампунем Vichy. Не сказала би, що ефект мене вразив. Кака била, кака єсть Хоча самі шампуні Vichy непогані. Перукарка порадила професійну Лореалівську серію Absolut Repair - для зміцнення волосся по всій довжині, блиску, шовковистості і так далі. Я купила шампунь і маску, ще є флюїд для кінчиків, але я ще не купила. Подобається. Про ефект говорити ще рано, але відчуття непогані. Ще є хороша італійська косметика BES - там є багато цікавих продуктів, зокрема натуральні шампуні для різних проблем волосся (я мала від випадіння, задоволена),зараз
користуюся маскою Midopla - супер. і
Але покладатися тільки на косметику не варто. Я за своє волосся взялася серйозно: двічі на тиждень роблю маски (раз Лореалівську, раз - Мідоплу), решта днів перед миттям втираю у волосся підігріту оливкову олію першого віджиму, можна ще реп'яхову олію в корені, зрідка можу зробити маску з жовтка, меду і коньяку, помити кислим молоком чи кефіром...Такі прості рецепти можуть виявитися не менш дієвими, ніж дорогущі засоби.
Старий 25.01.2008, 16:41
Kasia girl Kasia поза форумом
Senior Member

Дописів: 7,440
Дякую!: 22,957
Подякували 46,865 раз в 6,065 дописах

Цитата:
Допис від vanilia Переглянути допис
Надійка, я перепрошую Це скраб. Просто він як гель виглядає. Підходить на кожен день. І вистарчає мені його надовго.

Ну мою думку користуватися скрабом не можна щодня. Лише 2 рази на тиждень.

А чорні цятки видаляються тільки при чистках обляччя. Я наприклад, колись почула в Косметичній лікарні, що вмиватися водою шкідливо. Вже 5 років використовую молочко зранку та молочко+тонік - ввечері. І ще жодного разу не пошкодувала. Шкіра має нормальний вигляд, хожу 1 раз на 1-2 міс. до косметолога на чистку.
Користуюся молочком різних марок, найгірше - Лореаль, а найкраще Гарнєр. Але не давно придбала Флорена - дуже задоволена. Ще використовую термальну воду АВЕН. Але на разі маю один клопіт-пігментну плямку на морі заробила.
Волося теж маю не густе. Випадало то купила - DOVE з відповідної серії. Допомогло. Бальзам до волосся обовязково - (так радить мій перукар) Ще використовую кондиціонер для зволоження волося Серія БОНАКУР та флюїди на кінчики якісь французькі. І дуже задоволена,це причому що 4 рази робила хімію на довге волося.!!!! Але маю супер перукарів тому жодного разу не пошкодувала. !!!!
Старий 25.01.2008, 18:55
syavych boy syavych поза форумом
Senior Member

Дописів: 541
Дякую!: 5,241
Подякували 767 раз в 151 дописах

Цитата:
Допис від Kasia Переглянути допис
вмиватися водою шкідливо
забули слово "львівською" Вода - основа життя, аж ніяк не може бути шкідливою (імхо більш корисна ніж всі ті косметики). Інша справа що те що тече з-під крана важко назвати водою.
Старий 25.01.2008, 20:16
vanilia girl vanilia зараз на форумі
Senior Member

Дописів: 1,091
Дякую!: 10,721
Подякували 1,951 раз в 501 дописах

Цитата:

А чорні цятки видаляються тільки при чистках обляччя. Я наприклад, колись почула в Косметичній лікарні, що вмиватися водою шкідливо. Вже 5 років використовую молочко зранку та молочко+тонік - ввечері. І ще жодного разу не пошкодувала. Шкіра має нормальний вигляд, хожу 1 раз на 1-2 міс. до косметолога на чистку.
Користуюся молочком різних марок, найгірше - Лореаль, а найкраще Гарнєр. Але не давно придбала Флорена - дуже задоволена. Ще використовую термальну воду АВЕН. Але на разі маю один клопіт-пігментну плямку на морі заробила.
Волося теж маю не густе. Випадало то купила - DOVE з відповідної серії. Допомогло. Бальзам до волосся обовязково - (так радить мій перукар) Ще використовую кондиціонер для зволоження волося Серія БОНАКУР та флюїди на кінчики якісь французькі. І дуже задоволена,це причому що 4 рази робила хімію на довге волося.!!!! Але маю супер перукарів тому жодного разу не пошкодувала. !!!!

ЗАлежно який скраб. Скраб різний буває.
Ще скажу, що я кожного дня зранку замість простого гелю для душу, користуюся атким скрабом: мелена крупна кава+трішечки гелю для душу. Це не шкідливо, мало того, шкіра гладенька, підтягнулася.

Не тільки чисткою чорні точки видаляються. Я цим скрабом спокійно їх позбулась.

А на рахунок води -Сявич правий. Вода шкідливою бути не може. Просто якщо це така вода, як з труб, ну то.. тоді ясно.

Скажіть, а можете дати координати перукарів? Бо я наразі в пошуках Моя перукарка виїхала з України і я вже рік пробувала в різних перукарнях стригтися, але то все не те.
Старий 26.01.2008, 14:46
Redhotchilly girl Redhotchilly поза форумом
Senior Member

Місто: : ітд
Дописів: 223
Дякую!: 19
Подякували 71 раз в 43 дописах

для волосся дуже помагає маска з .extra virgin olive oil.
підігріваєте трохи, втираєте в коріння і волосся, одіваю якийсь поліетиленовий мішок, а зверху рушник.

залишаю на 2-3 год... потім мию шампунем.
ефект появляється через кілька процедур.

p.s.так само треба їсти багато горіхів
Старий 27.01.2008, 07:55
Alla girl Alla поза форумом
Member

Місто: : Тернопіль
Дописів: 69
Дякую!: 0
Подякували 17 раз в 12 дописах

Цитата:
Допис від natty Переглянути допис
Дівчата,класно,шо ви підняли тему волосся. В мене проблем з волоссям не бракує: тоненьке, січеться, погано вкладається, ламається по довжині.
все це звичайно дуже сумно..але можливо ви не там шукаєте? і пролема не в волоссі а в самому організмі..вітамінчиків якихось бракує наприклад?..

Додано через 3 хвилини
Цитата:
а я вважаю що скраб взагалі шкідливий!!! уявіть -ви механічно зішкрябуєте відмерші клітини , і тим самим частково пошкоджуєте і залишаєте оголеними молоді клітинки ...які ще мають зовсім не стійкі захисні властивості...
Старий 27.01.2008, 10:32
Марта2 girl Марта2 поза форумом
Senior Member

Місто: : Ріо-де-Жидачів
Дописів: 1,603
Дякую!: 11,304
Подякували 6,712 раз в 603 дописах

Цитата:
Допис від Nadijka Переглянути допис
А я собі з цієї серії купила просто крем Garnier Pure A,то це просто жах мене від нього висипало прищиками в 2 рази більше ніж до нього! Може ту маску і крем треба використовувати в комплексі?
Мартуся а на скільки вистачає GARNIER Чистая кожа 3-в-1? І як часто ви ним користувались?
Ви знаєте, моя сестра собі купила той Пюр А і теж ним не задоволена!
Той 3-в-1 я собі купила на Миколая а ще маю до сих пір і навіть пів боночки не вимила! А там заді на упаковці написано як ним часто користуватись, як гель для вмивання то щоденно використовувати, як скраб теж щоденно, а як маску то 2-3 рази в тиждень! А як коли, стараюсь кожного дня ввечері!

Додано через 6 хвилин
А ще, краще обличчя мити спочатку теплою водою і потім тим гаріньєром а після нього прохолодною щоб очищені пори закрились, бо при намазувані кремом ті чисті пори забиваєм жиром крема!!!

Старий 27.01.2008, 11:04
irushka girl irushka поза форумом
Senior Member

Місто: : Винники
Дописів: 2,374
Дякую!: 45,958
Подякували 29,116 раз в 1,932 дописах
Записів у щоденнику: 1

Цитата
Допис від Іруся Переглянути допис
Гілка для обговорення косметики.. Марки, відгуки про якість, поради, розпродажі і акції в косметичних магазинах.. Почнем обговорення про те якою саме косметикою користуєтесь в даний момент? Враження. поради..
А Vichi хтось пробував? Я за браком коштів деякий час купувала крем "Чорный жемчуг", а потім вже вирішила не пожаліти і придбала пінку для вмивання і крем VICHI, різниці ніякої, а тих шалених грошей воно взагалі не варто!
А в малої моєї дуже суха шкіра, то лікарка порекомендувала нам молочко для тіла Екзомега А-дерма, ото дійсно класна штука, і в малої шкіра - супер і собі трохи мазала, теж сподобалось. Правда коштує 120 грн
Зачинена тема

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:15.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008