Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > А поговорити?.. > Катрусин кінозал
	Увійти через OpenID

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2008, 15:47
Tutuka girl Tutuka поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів
Дописів: 1,543
Дякую!: 39,799
Подякували 9,100 раз в 1,305 дописах
Записів у щоденнику: 1
Типово Відповідь: Мультфільми для дітей

[ р е к л а м а ]

Цитата:
Допис від dimalozz Переглянути допис
Про озвучку "Тачок", "Сезону полювання" я теж саме можу сказати, наші атристи так озвучують, що стає краще ніж в оригіналі!
О, українські "Тачки" - це щось! Чого тільки Сирник з Валєрою і тракторами варті!
Рекламка
Реклама на форумі
Старий 25.09.2008, 16:08
Ksani girl Ksani поза форумом
миється в бані

Дописів: 2,085
Дякую!: 1,177
Подякували 2,605 раз в 503 дописах

Наш улюблений мультик - "Літачок Ліп"
Мультик український, з дуже гарною анімацією і озвучкою. Ось, яка краса:
За цей допис Ksani подякували 2 разів:
Старий 17.10.2008, 11:23
bora girl bora поза форумом
Super Moderator

Дописів: 2,665
Дякую!: 10,384
Подякували 12,651 раз в 2,156 дописах

Ось, що про мультики кажуть психологи.
Високий замок.
Цитата Із цими запитаннями, які хвилюють не одну маму чи бабусю, ми звернулися до віце-президента асоціації практикуючих психологів Львівщини, доцента кафедри психології ЛНУ ім. Івана Франка, психотерапевта з напрямів групового аналізу і дитячої та юнацької терапії Галини Католик (на фото).

- Найкраще для сприйняття дитини – не дивитися казку, а слухати. Тоді дитя “прокручує” свій фільм. Фільм дитячої уяви і фантазії – значно багатший за той, який їй пропонує у відеоверсії режисер зі своїми дорослими фантазіями, причому не завжди здоровими... Тобто дитині насаджують модель поведінки, яка не завжди є прийнятною. А після цього шукаємо відповіді на те, чому малюк збуджений, гіперактивний, вживає слова, які вдома ніхто не говорить... Психіка малюка не завжди справляється з поданим.

Мамі зручно посадити дитину перед телевізором, а за ті 2-3 години зробити вдома всю хатню роботу і вирішити усі справи по телефону. Але від цього неймовірна шкода для здоров’я дитини - від навантаження на очі до випробовувань психіки. У середині дитини формується емоційний вакуум, обмежується розвиток фантазії, чого не скажеш про казки, які треба дитині читати. Кожна казка закінчується щасливо, добро перемагає зло, дитина отримує позитивний заряд і модель поведінки – своєрідний сценарій для власного життя, на якому можна вчитися. Казка має терапевтичний вплив. Дитина просить прочитати одну і ту ж казку кілька разів. Очевидно, саме там вона знаходить відповіді на ті запитання, які її цікавлять. Зрештою, те ж шукають у книжках і дорослі... Будь-яка книжка про успішних людей несе в собі позитив і заряджає добром. Література, а особливо народний епос, має велике терапевтичне значення. Саме тому кожен народ відібрав у свої казки те, що узгоджується з його культурою, ментальністю і дає ті сценарії для життя, які характерні саме цьому народу. Хотілося б, щоб у Галичині читали казки, що поколіннями відсіювали наші предки для своїх нащадків. Якщо хочемо виростити здорових і розумних дітей – мусимо ростити і виховувати їх на рідному, перевіреному часом і людьми. Щодо телевізора, то існує допустима норма для перегляду телепрограм дітьми – це 30 хвилин на день.

- На багатьох дітях можна помітити відбиток від перегляду мультиків: вони говорять фразами черепашок чи роботів...

- Нездоровий, некультурний лексикон, яким дитина збагачується з відеокасет, – лише невеличка піщинка того негативу, який дитина отримує за цей час. Телевізор стає комунікативним партнером, а життя ми будуємо не з телевізором, а одне з одним. І така, здавалось би, дрібниця – тривалий перегляд мультиків – може в майбутньому відбитися у житті негативно. З’являється дефіцит емоційного інтелекту – вміння відчувати, співпереживати, любити... Золотий час кожної родини – за сімейним столом, де діляться розповідями за день, розповідають, що відбулося, що треба змінити, як прожити завтрашній день. Тут мають миритися, тішитися, відчувати родинну підтримку. Необхідно вчитися у своїх бабусь вмінню берегти світлі почуття і виховувати дітей без новинок техніки, які накладають негативний відбиток. Коли мама бере трубку, а дитина вилазить на неї, то вона тим хоче сказати: “Мамо, я тебе потребую…”. У цей момент не можна включати дитині телевізор. Дитяча позиція відрізняється від дорослої тим, що дитина каже хочу, а дорослі – треба.
За цей допис bora подякували:
Старий 17.10.2008, 12:38
tslezinska girl tslezinska поза форумом
Senior Member

Дописів: 1,854
Дякую!: 7,983
Подякували 12,895 раз в 1,528 дописах

Я накачала в неті купу серій Baby Einstein (від 6-8 міс до 3 років) та Little Einsteins (то більше для дошкільнят). Зараз дивимося Baby Einstein, синочку дуже подобається, пальчиком показує на екрані якісь предмети, які найбільше подобаються. Щоправда, там серії трошки довгі, то їх можна розбивати на кілька переглядів. Там і слів зовсім небагато (називають предмети з певної категорії-тварини, транспорт, частини тіла тощо), але ті мультики англійською, то я йому по ходу то саме повторюю українською.
За цей допис tslezinska подякували:
Старий 18.10.2008, 08:32
нталька girl нталька поза форумом
Senior Member

Місто: : Львiв
Дописів: 1,602
Дякую!: 9,933
Подякували 3,718 раз в 982 дописах

Цитата:
Допис від tslezinska Переглянути допис
Я накачала в неті купу серій Baby Einstein (від 6-8 міс до 3 років) та Little Einsteins (то більше для дошкільнят)..
Дайте будьласка адреси на ці фільми. Ще раніше шукала Little Einsteins, але не знайшла.
А взагалі мене цікавить чи десь у Львові можна на дисках таке купити. У Знайці бачила мульти з серії Професор Карапуз - українською. Але те, що мене зацікавило (укр вірші пісні ) аж поза 60 грн.
Старий 20.10.2008, 12:24
Senior Member

Скачувала ті мультики звідси
Якщо комусь так буде зручніше, я в Жевжику в середу на 18:00 буду, домовилась там залишити. Якщо хтось теж хоче копії, зголошуйтеся, я зроблю. Ті мультики займають 2 4-гігових двд-диска.
За цей допис tslezinska подякували 5 разів:
Старий 20.10.2008, 12:39
Ольга girl Ольга поза форумом
Senior Member

Дописів: 3,450
Дякую!: 6,805
Подякували 11,697 раз в 1,764 дописах

а можна і мені, я диски принесу!
Старий 20.10.2008, 16:29
нталька girl нталька поза форумом
Senior Member

Місто: : Львiв
Дописів: 1,602
Дякую!: 9,933
Подякували 3,718 раз в 982 дописах

Цитата:
Якщо комусь так буде зручніше, я в Жевжику в середу на 18:00 буду, домовилась там залишити. Якщо хтось теж хоче копії, зголошуйтеся, я зроблю. Ті мультики займають 2 4-гігових двд-диска.
Дуже хотілося б тих мультиків, особливо Little Einsteins, і деякі серії Бебі Енштейна., бо деякі маю. Ми маємо бути в Жевжику у вівторок, то я б вам залишила вже диски, а ви б мені на середу записали на свої і забрали б мої чисті. Можна так?

До речі, маю Тачки англійською, якщо комусь треба.
Старий 21.10.2008, 11:43
Senior Member

Звичайно, можна. Little Einsteins маю багатсько і ще викачую досі, а от Бебі Енштейн-напишіть, які вам треба, якщо якісь вже маєте.
За цей допис tslezinska подякували:
Старий 13.11.2008, 17:01
Анута girl Анута поза форумом
Senior Member

Місто: : і знову Батальна
Дописів: 7,431
Дякую!: 33,967
Подякували 50,831 раз в 6,439 дописах
Записів у щоденнику: 19

Цитата:
Я накачала в неті купу серій Baby Einstein (від 6-8 міс до 3 років) та Little Einsteins (то більше для дошкільнят). Зараз дивимося Baby Einstein, синочку дуже подобається, пальчиком показує на екрані якісь предмети, які найбільше подобаються. Щоправда, там серії трошки довгі, то їх можна розбивати на кілька переглядів. Там і слів зовсім небагато (називають предмети з певної категорії-тварини, транспорт, частини тіла тощо), але ті мультики англійською, то я йому по ходу то саме повторюю українською.
ми теж їх любимо. і хоч я стараюсь дублювати англійські слова, почала помічати що Синочок повторює на англійській. Після такої сцеми наш татко сказав, що доведеться нам скоро вчити англійську, щоб могли спілкуватись з рідним сином

не знаю, давали тут посилання чи продублюю, ось Українські мультфільми http://erotik.infostore.org/info/202...4&rs=0&s=2&p=0
Зараз в нас улюблений ось цей http://infostore.org/info/2037300?refer=2028720&rs=2 Суперовий!
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:02.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008