Як я знайшла свою любов!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Panadolka, 18 Листопад 2007.

  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Я думаю кожному буде цікаво тут щось написати і прочитати! Стартуєм!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Баян Баян x 1
  2. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    На мою думку, Ви не добре вибрали розділ для цієї теми.. Краще вже у "Всяке різне".
     
  3. kYula

    kYula Загублений

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    А чом би і не "Оголошення"? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Ну не для таких тем у нас розділ "Оголошення". Та і у "Всяке різне" є теми подібного змісту..
     
  5. kYula

    kYula Загублений

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Якась Ви надто серйозна! :)
    Ну захотіла людина посміхнутись - от і запостила в "Оголошення"!)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Просто люблю порядок :shy:
    Це не шатнаж, але якщо тема буде у потрібному місці, то сама напишу свою голівудівську історію про зустріч з коханням ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Ось Ви перші і стартуйте!
     
  8. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Це було минулого року. З моєї кафедри була можливість поїхати на практику в Лодзький політех. Але треба було зібрати 10 бажаючих, що я успішно і зробила і ми поїхали.. В Лодзі були ми 7 днів (розважались, гуляли: зоопарк, лунапарк, музеї, магазини, більярд.. Навіть кілька раз в їх політесі були)..

    В останню нашу ніч в Лодзі піши ми з одногрупниками на дискотеку у студмістечку ( наступного ранку ми відправлялись потягом до Кракова на 3 дні).. Там я і побачила своє майбутнє кохання - Пітера :) Але до мене причепився якийсь поляк, ми почали танцювати.. Потім той поляк кудись вийшов, я втекла до своїх хлопців з групи.. З Пітера очей не зводила, як і він з мене.. :shy:

    Потім мої хлопці пішли збирати речі, а я залишилась.. Тоді Пітер з другом перебрався до нашої компанії дівчат і ми помаленько почали танцювати разом, поки дискотека не закінчилась.. Вийшли на вулицю.. Перші його слова - чи я буду наступного вечора на дискотеці. Звісно він говорив польською.. А я йому англійською - не розумію польську, я з України, в мене через 4 год. потяг, їду в Краків, більше не буду в Лодзі..

    Тоді я вивчила кілька нових польських негарних слів :) Він сказав, що це не може бути, так не буває і так далі.. Взяв мій укр. номер телефону, мовляв, буде мати контакт хоч якийсь..

    Він з другом провели мене до гуртожитка, цьомки-бомки на прощання, я піднялась до себе в кімнату.. Я піднялась в свою кімнату, сіла на балконі з телефоном в руках, вся в сльозах, проклинала всіх і вся.. Дивилась на вулицю, думала - а раптом він повернеться.. Або хоч напише.. І тут мене просвітило - в мене ж в телефоні польська карточка!! А я дала Пітеру укр. номер. Ну і швиденько переставила сімки і отримала від нього смс-ку типу "Ти неймовірна дівчина, я ніколи не зустрічав подібних дівчат.. Не можна втратити такий шанс, давай зустрінемось" :dance: :radist: :dance:

    І я накинула светрик і побігла до нього (4:00 ночі). Ми гуляли по алеї студмістечка.. В Пітера ще телефон поламався і він не міг записати мій мейл, аську.. Я тоді записала його мейл, де в домейні було "піотрпотера". Виявилось, що він теж вчиться на комп. науках в політесі, працює веб-програмером, одним словом - рідна душа! :)

    Ми сиділи на лавочці, спілкувались ламаною англійською.. Він пропонував мені залишитись, мовляв в нього є квартира, робота.. А я йому не вірила.. Думала, що ми більше ніколи не побачимось, а він лише пудрить мозги (ну чого ще може хотіти хлопець від дівчини о 4й ночі?!!).. Він обіцяв приїхати до Львова, як тільки зробить паспор.. А я все не вірила. Такого ж не буває! :)

    Нас перервали дзвінки одногрупників, які переживали - вже пів шостої, а в мене навіть речі не зібрані.. Ми побігли до гуртожитка, цьомки-бомки на прощання.. Я побігла складати речі.. Просила викладача, щоб я лишилась, казала, що мені не треба того Кракова, що я лишусь в Лодзі ще на 3 дні.. Він не дозволив, звісно.. Я була, як божевільна, як дитина - на одних емоціях!

    Ми пішли на трамвай.. Я молилась, щоб ми запізнились на потяг.. І тут мої хлопці кричать -"Іра, твій поляк!!!". Пітер не пішов додому, чекав на другій стороні вулиці, щоб побачити мене ще раз :) Ми зустрілись ще раз, обнялись на прощання, він пішов на свою зупинку, я на свою, по другий бік вулиці.. Він поїхав першим, а я була така розстроєна.. Ніби все закінчилось..

    Ми поїхали в Краків. Я писала йому смс, а вони не доходили. Телефон був поламаний.. :sad:

    Повернулась до Львова.. Він не писав нічого.. Наступного ж дня я написала йому мейл.. Відповіді не було аж 3 години! І тут я згадала за його сайт. Зайшла туди, а там!! :dance: :radist: :dance:
    http://my.opera.com/arti040/blog/show.dml/478831
    http://my.opera.com/arti040/blog/show.dml/478161

    (Він там написав, що втратив контакт зі мною, Іра відгукнись і так далі.. Що життя пакудне, бо зустрів неймовірну дівчину, а вона виявилась "з іншої країни" і ми більше не зустрінемось.. )

    Я відписала йому, що мої почуття взаємні, надіслала йому всі контакти, аську і ми почали спілкуватись годинами, цілими робочими днями.. смс-ки, двінки.. мейли.. Перші мейли були типу "..невідомо що з того буде, але давай спробуємо?".. і ми спробували :)

    Дуже важко було починати стосунки на відстані..
    Пітер подав документи на паспорт, ми чекали.. Через місяць після першої нашої зустрічі він запросив мене до себе на вихідні. І я поїхала :) Через місяць - він на вихідні до Львова. От так і їздили 8 місяців.. Потім Пітер переселився до Львова, ми зняли квартиру. Через 3 мясяці по тому ми розписались :)

    П.С. Рекпект тому, хто прочитає це все! :y:
     
    • Подобається Подобається x 85
  9. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Я плакаль...Нірванко, невже так буває? Це ж кохання з першого погляду!!! Дуже рада за вас.:)
     
    • Подобається Подобається x 15
  10. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Дякую :) І я думала, що не буває :) А зараз як подумаю, щоби було, якби не зібрала групу з 10 людей для поїздки.. Або не пішла б на дискотеку.. Або не переставила сімку в телефоні і тоді б не скоро отримала ту смс..

    Мабуть того вечора наші ангели нудились і от вирішили розважитись, заплутавши все, щоб цікаво було :)
    [​IMG]

    А де Ваші історії?? ;)
     
    • Подобається Подобається x 19
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Нас познайомили друзі, але я зовсім не звернула на нього уваги... через кілька місяців я почала підготовку до весілля з іншим :)

    Все було дивно, швидко і тд. Я була дещо шокованою від подій навколо, тим не менше в тій підготовці почала шукати фотографа для забави.

    Фотографом виявився той власне пан, з яким мене знайомили. Я знайшла ого аську, почали ДОВГО сплікуватися... за кілька днів безперервного спілкування в асьці сталося багато чудесних збігів обставин :) і в результаті я не могла собі уявити життя без цього фотографа:)

    Важко передати словами наскільки Він близька людина для мене!

    От так ми вже більше 5 років ЗАВЖДИ РАЗОМ, одружилися, маємо донечку...

    p.s. трохи жалію, що мій чоловік не зміг фотграфувати нашого весілля :o
     
    • Подобається Подобається x 42
  12. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    А де Ваші історії?? ;)[/QUOTE]

    Cупер! Дійсно! Навіть не віриться...

    А на рахунок того, що я не там розмістила тему: я просто ще не дуже тут розібралася:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Якщо треба буде, модератори перемістять тему, не переживайте ;)

    А Ваша історія? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Ми познайомилися майже 5 років назад. Це було 25 січня 2003 року (це якраз було Тетяни, в мене іменини). Я з однокласницями пішла на дискотеку. Там дуже на мене дивився один хлопець (ВІН). Якщо чесно, то я на нього зовсім не звертала уваги. Він запросив мене на танець. Ми познайомились. Не сподобався. Був трошки п'яний! (його мама теж Тетяна). Під кінець дискотеки він ще раз запросив мене на танець, взяв номер телефону. І зник. Я про нього зовсім не згадувала, можна сказати що забула взагалі. І ось він подзвонив! Запросив на каву. Ми зустрілися, поговорили. "Я йшов і незнаю до кого. Я тебе практично не пам'ятав, але знав що тит дуже гарна. І коли побачив тебе, я зрозумів - це ТИ!!!". Додому не провів "В мене екзамен, вибач". Я собі подумала: Що я настільки йому зараз не сподобалась, що вирішив навіть не проводити? Але потім як вияснилося, дійсно в нього був екзамен, він здавав на права. З того часу ми почали спілкуватися. Час від часу застрічалися. Поступово-поступово і ми дуже зблизилися!

    Через 2 роки і 8 місяців ми одружилися!!! А ще через 1 рік і 1 один місяць в нас народився наш дорогоцінний синочок!!!

    Половину спільного життя ми небачимося з ним. Мій коханий їздить на роботу на 2 тижні, а потім 2 тижні дома. Нам з Дімочкою дуже важко без татка! Особливо маленькому!
     
    • Подобається Подобається x 34
  15. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    І я розкажу :)
    Сиділа вночі в інет-клубі (я тоді у Львові жила, дома нету не було), шукала матеріали для курсової. Паралельно був відкритий чат, де я час від часу спілкувалася з друзями. Саме цікаве, що я ніколи не мала на меті з кимось познайомитись для будь-яких близьких стосунків, а тут познайомилася з милим та дотепним хлопцем :) Переписувались, есемесались та передзвонювались місяць, потім приїхав до Львова. В перший же вечір запропонував руку і серце :D Ну я похіхікала лише і подумала: "Кумедний який... " Спочатку ніяких почуттів не було. Мені було дуже цікаво, коли нарешті йому набридне щотижня приїжджати до мене, адже від Києва до Львова не так вже й близько. А йому все не набридало і не набридало :o І чим далі, тим ставав наполегливішим щодо одруження :)
    Переломним моментом був день, коли мені запропонували роботу у Львові, але з умовою, що працювати буду не менше року. Та й коханому запропонували іншу роботу, з більш напруженим графіком.... він би вже не зміг щотижня приїжджати... :sad: Я як уявила собі, що не буду бачити його довго.... Саме тоді зрозуміла, що без нього не можу :)
    І тут був би хеппі енд, але існував ще мій батько...
    Батько в мене - військовий, обіймав серйозну посаду :bazar: і мав вередливий характер. А ще любить мене дуже й ревнував до кожного кавалєра мого :D І як почув, що закохалася і думаю про серйозні стосунки - забив тривогу. Взнав про коханого усе - чи не було судимості, чи задоволені ним його роботодавці, де живе і т.д. І вирішив нарешті познайомитись із можливим зятем :) Ой, я там ледь не вмерла від сміху! Наречений сильно нервував, а батько ще більше :D
    Але все добре закінчилося :) Батько змирився з думкою, що я вже доросла і сама обираю шлях у житті.
    У січні буде 3 роки, як ми одружені. Маємо красуню донечку, щасливі разом (тьху-тьху, щоб не наврочити) :)
     
    • Подобається Подобається x 37
  16. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Дивина, та й годі:) ...Коли ж мені моє кохання впаде, як цегла на голову...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    тоді, коли того найменше чекаєш :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    100%!! Ще й почитати наші всі історії - нам кохання звалилось на голову саме тоді, коли ми того зовсім не чекали!! :)

    Я колись на кожного хлопця дивилась, як на потенційного майбутнього чоловіка і думала чи зможу з ним прожити життя чи ні.. Потім намагалась знайти хлопця, з яким хоча б щасливою була.. Та де там.. Я за місяць до зустрічі з майбутнім чоловіком вирішила попрощатись зі всіма симпатіями, надіями і жити в своє задоволення! От і в цей період ми несподівано зустрілись :) Казка буває!
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    те ж саме! На той період було багато проблем та роботи, не до кохання було :) А бачите, як воно вийшло ;)
     
  20. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Як я знайшла свою льбов!

    Процитую ще раз, хоч Полковник сказав: "Боян":D ..."Любовь бежит от тех, кто гонится за нею, а тем, кто прочь бежит, кидается на шею." - У. Шекспир ;) .
     
    • Подобається Подобається x 8