Дизбактеріоз: міф чи реальність.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 19 Лютий 2008.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Щоб не офтопити в інших гілках пропоную цю. Відразу напишу свій гіркий досвід.
    13 березня 2007 року я стала найщасливішою людиною на світі - я стала мамою. Звичайно я найкраща мама на світі і хочу щоб моя дитина була здорова і мала все найкраще. Тому коли до нас прийшла наш педіатр я свято повірила що коліки в нас через якусь заразу і треба сіяти наші какашки. Синочок час від часу плакав годинами, мене серце боліло і я свято вірила в професійність наших лікарів, і коли нам "висіяли" цілий набір стафілококів, клебсіел, протеїв моє серце розривалося і я собі уявляла як ж мучиться моя дитина і яка я погана мама якщо до цього допустила. Почали ми пити фаги від чого моя дитина плакала, полоскала ними горло (добре що хоч мудра була і перед тим як дати 5-НОК спробувала його сама і вирішила гидоти тої дитинці не давати), по фагах пили пробіотики (мені пощастило що аптеки з симбітером були зачинені і я не дала дитині тої гидоти). Потім знов сіялися, знов понависіювали всього, педіатр направила сіяти ще й молоко,з молока висіяли стафілококи (причому 2 різні в обох грудях а в дитини в какашках ше інший!!!), малечі 2 місяці, педіатр настоює на припиненні ГВ бо це шкодить дитині там ж скільки зарази, ми вже купили навіть суміш, яку я так і не відкрила бо моя сестра повела мене до знайомої лікарки з Охмадиту, і я змудріла і послала педіатра подалі. Як виявилося діагнозу такого як дизбактеріоз закордоном взагалі немає, мікрофлора в кишківнику дитини ПОВИННА НОРМАЛІЗУВАТИСЯ САМА, а лінекс який нам призначали взагалі дитинці не потрібен бо там є ентерококи. А про Симбітер окрема історія. Це компанія дружини одного високопосадовця, все виписується на окремих рецептах від чого наші педіатри отримують відсотки. Мені так і сказали - любите свою дитину - не давайте Симбітер! Ми його неодноразово в своїй лабораторії висівали і результати просто нас шокували. В результаті я змудріла, забула дорогу в лабораторію на Зеленій, в поліклініку, годую малого вже 11 місяців своїм молочком, моя дитина весела, нормально какає, а коліки в нас пройшли так як книжка пише - в 12 тижнів. Тепер прочитавши гору англомовних ресурсів я зрозуміла накінець істину - коліки це нормально, в дитини повинна мікрофлора стабілізуватися сама,дитина на ГВ може не какати до 7 днів, і взагалі всякі какагки нормальні і жовті і зелені і коричневі. Проблема може бути лише тоді якщо в дитини пронос, вона втрачає вагу, тобто є симптоми інфекційного захворювання. Моя коліжанка народила в січні, і вже віднесла молоко і какашки на посів, вже по телефоні їй попередньо сказали що і там і там щось виросло, після розмови зі мною вона за результатами навіть не поїхала. Тепер мені шкода себе, свої нерви і свою дитину яка пила ту гидоту ( а смакує воно як моча), і шкода тих мамусь які свято вірять педіатрам. Майбутні мамусі не повторюйте чужих помилок.
     
    • Подобається Подобається x 27
  2. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    В мого синочка теж були коліки. То наша педіатр навіть не вважала за потрібнне щоб ми аналізи якісь робили, відразу призначила лактобактерин. Інший лікар призначив біфідобактерин, теж без будь яких аналізів, то мене ще більше насторожило - кожен з педіатрів якось на око певно визначав, яких бактерій бракує в кишечнику дитинки :D
    Але оскільки, як я вже раніше писала, в компетентності нашої дільничої я дуже сумнівалася (точніше я не сумнівалася в її некомпетентності, судячи з її порад щодо ГВ), то ніяких бактеринів я не давала взагалі.
    Правда, дурна, скористалася порадою педіатра з пологового і давала дитинці еспумізан, а толку з нього було, як з козла молока :) , то згодом і це давати перестала.
    А, ще сама пила чаї з кропу, кмину, фенхелю, результату - 0.
    В мого хлопчика проблеми з животиком почались на другий день після народження... Правда і проходити то стало в 2 місяці, а ще через тиждень наші муки з тим закінчились. Самі собою. І каки стали ідеальні. Не знаю, чому кольки в моєї дитини почались і закінчились швидше "норми", можливо, тому, що я переношувала десь на 2 тижні...
    А щодо дисбактеріозу - я згодна з Зоряназіркою, ми з чоловіком теж то питання вивчали і дійшли до такого ж висновку.
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Дякую Вам за інформацію.
    У внука, которому около месяца, какашки не того цвета появились. Врач, вчера, сразу определила дизбактериоз и понавыписывала лекарств. Еще подскажите, а чем глазки ребенку промывать если закисают, а то врач левомецитин прописала
     
  4. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    :D в мене теж є своя історія
    Моя доця після початку грудного годування перестала какати. Перші пару раз ще меконій вийшов, а потім - все. Не какає день, два, три.... знаю, що на ГВ може і тиждень не бути, але тримати себе в руках важко. Дитинка плаче, ніжками перебирає, смокче дууууже мляво. На щастя неонатолог прийшла до нас толкова, показала, як користуватися газовідвідною трубочкою, заспокоїла з кольором і виглядом какашок (я після того їй ще дзвонила і намаголася вивідати нормальні в нас каки чи ні? :D ). Пояснила ситуацію фізіологічними причинами, такою будовою кишківника грудних дітей, задовгий він у них чи ще там щось, я вже, вибачайте не пам'ятаю. Ну я ніяких аналізів не робила. І спала спокійно. І дитина стала спати спокійно, правда какати самостійно не могла до 4,5 місяців. Помогло потерте яблучко на кінчику ложки, як тільки потрапила клітковина в кишечник, він запрацював як треба.
    До речі в мене під час вагітності виявили стафілокок, тому думаю в дитячому аналізі його б знайшли 100%.

    Додано через 2 хвилини
    Дисбактеріоз на око визначила? Женіть в шию! :)

    Додано через 7 хвилин
    з очима не так просто, можуть бути різні причини закисання, в тому числі і бактеріальна інфекція
    з особистого досвіду можу сказати, що закисали очі в перші 2 місяці життя через закупорку слізних каналів (в перший день після народження буля сльозка на очку, хоча діти плачуть без сліз перший час), промивала кип'яченою водою, робила масаж і все пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    А в нас не пройшло, два місяці якими тільки каплями не капали, левомецитин теж не допоміг. В два місяці поїхали в Брюховичі і пробили канали, аж тоді все внормувалось.
     
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Зоряназірка а з коліками ви ніяк не боролись?Бо в нас почались коліки на 3 тиждень я не могла на неї дивитись як вона мучається плакала разом з нею,викликали педіатра прописала нам лікарства і вже 2 день їй трохи легше,а так я би не змогла дивитись як вона мучається,правда всеодно з рук в мене майже не злазе,але не так їй вже тяжко.

    Додано через 4 хвилини
    А ми промивали фуроциліном і капали сульфацилом і левоміцетином так сказала нам педіатр робити а якшо не пройде то потім їхати в Брюховичі і пробивати,поки ніби прошло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Я також з коліками не боролась. Якраз в той час коли у мене народився син моя коліжнка в Україні народила донечку, ну то ми нераз порівнювали як дітки ростуть. Коли її страшили дисбактеріозом в нас це були просто зелені каки, і ми це лікували водичкою з кропом і кминком. А коли на нас почали нападати затвердження, ми лікувались гліцериновими свічками. Так що навіть коліжанці в Україну висилали аби вона не пічкала свою дитину різними ліками.
    Я поважаю лікарів але я також розумію що у них є обов*язок дати вам як побільше ліків, бо інакше дістануть по-шапці від фармацевтичних компаній які в свою чергу зв*язані з мінздравом держави а ті в свою чергу накладають регуляції і різні трахамудії що призводять до роздавання ліків на душу населення.

    Я і сама ліків не беру і чоловіку не даю і дітям не спішусь.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    легкий відвар ромашки спробуйте, а ще краще маминим молочком

    Додано через 23 хвилини
    а у нас така ситуація:
    коліки майже не турбували, але перед 3 місяцями, послала нас лікар на аналізи (для щеплення), хоч малий відмінно набирав вагу (по 1700гр на місяць) та виглядав здоровецько.
    (маю сказати, що хоч лікарка ніби нормальна, та не подобається мені, бо боїться зайвий раз до тої дитини підійти, подивитися.
    так, послухає, горлечко гляне та й усе. а якось замінила її інша, так вона синочка і так, і сяк подивилась, все промацала, дала поради, щодо масажу ітд, але це інше тема...)
    так ось, сдали кров на аналіз - гемоглобін 90.
    медсестричка каже, що у них цирк з тою лабораторією, всім пишуть 90 гемогл.
    лікарка порадила перездати в "медіс" у Чорнобильскій (там комп'ютерний роблять).
    перездаємо - 107 (через 2 лні).
    щеплення не роблять, призначають залізне харчування мені.
    перездаємо через деякий час - 94.
    призначають пити препарат заліза й какашкі на посів.
    я довго не йшла, бо всі відмовляли. але мені весь час здавалось, що какашкі неправильні (а їмо лише цицю, не допоюєм, не догодовуємо) та масажистка казала,що вітаміну Д не вистачає (стопочки пітніють), а ми кожен день гуляли та "аквадетрим" пили.
    не витримала, здали - мало біфідо та лакто бактерій, трохи стафілококу та якоїсь гемолізуючої кишкової паличкі, мало ферментів.
    пили все по програмі: піобактеріофаг з біфіформ, потім сімбітер з біфіформом.
    мали через місяць перездати, але так і не пішли.
    какашкі не змінились. я виню себе, бо гріла піобактеріофаг, занурюючи шприц з ним у окріп, лише потім зрозуміла, яка дура - мабуть мало тих фагів виживало.
    і що нам робити?
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Якщо дійсно бачила що мацьопа дуже мучиться давала Ріабал - він знімає спазм кишківника і покращує перистальтику
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Мамату, якi саме цi неправильнi какашки? Опишiть колiр, вмiст, косистенцiю, частоту iтд.
    Я повнiстю згiдна з Зiркою колiки це нормальна рiч (хоч i дуже неприємна) i тут (в штатах) колiки нiхто не лiкує. I какашки можуть бути дуже розмаїтi поки дитина сугубо на ГВ. Це ж саме стосуєтся i ШГ. А коли вже починається прикорм тодi i каки мiняються.
    Колiки у нас рекомендують не лiкувати а боротись з симптомами. Тобто, носити дитину стовпчиком, прикладати щось тепле до животика (нагрiту пеленку, руку) робити масажик, тримати дитину стовпчиком i пританцьовувати взад вперед i одночасно на "ципочках" вверх i вниз. Це може помогти а може i нi. У моєї Котi були колiки десь до мiсяця такi не на шутку. Вона рипiла аж заходилась. Ми то все вiдтанцювали, вiдносили, вiдiгрiли.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    а у мене своя історія. Коліки почалися в 3 тижні. І я абсолютно не могла змиритися з тим, що малий так мучиться. Були ночі, що ми й очей не зімкнули. Хоча моя педіатр на аналіз нас не відправляла - все казала, щоб я щось їла, чи щоб гріла малому животик і тп. А в пологовому коли ми народилися, то щоб виводити жовтушку нам сказали лінекс малому давати і я давала, хоча тоді не знала нащо. Коли почалися коліки, то я теж думала лінексом спасу малого, інколи допомагало, інколи - ні. Еспумізан давала - спазмики проходили і тоді я могла ніжки малого притиснути до животика і газики виходили. це допомагало, але на короткий час. А тоді я по пораді подруги, яка оповіла купу переконливих історій, без жодного рецепту купила малому курс з 10пляшечок того симбітеру і все в нас пройшло. як рукою зняло. Одного дня просипаємось і просто посміхаємось і бавимося :) Отак я відмучилась з коліками всього-на-всього три тижні, але для мене вони тоді були вічністю.

    п.с. а какашки у нас завжди були однакові, щодня і багато!!! Аж поки в 6міс. не стали пригодовуватись і тоді я прозріла, які дитячі гімняшки бувають :):):)

    п.п.с. ще згадала, коли був період коліків, то я завжди думала чому кажуть сон як в немовляти? коли він ніфіга не спить????!!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Та я тоже не люблю ліки , пила в крайніх випадках,але дивитись на то як вона мучається сил не хватає , сьогодні мучились цілу ніч тільки бідненька лягла спатки так замучилась, шо ми тільки не робили , аж під ранок я дала лікарство і вона потроху заспокоїлась, ну не можу я дивитись на ті муки і не розумію за шо їм таким маленьким безневинним такі страждання!
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Мамусі, а від чого ті коліки? Може можна їх якось уникнути? Мамина строга дієта не допоможе?
     
  15. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    не сприйміть тільки за образу, але от це мені дивно виглядає : лікування аналізів, а не дитини
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    формування травлення їжі... часто, якщо не завжди воно так проходить, у хлопчиків сильніше проявляється.... тре навчитися випускати повіиря....
     
  17. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    а хто може пояснити чим газовідвідна трубочка гірша/краща за ліки від коліків?
     
  18. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    І чого то я така вперта!!!:) Ніяк не можу погодитися з Zoryanazirka. Тому, що коліків в нас ніколи і не було. Животик завжди був м'якусінький. Хоча, раз за кордоном навіть такого діагнозу немає, в тому значить щось таки є.:)
     
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    З старшою мені ніяка дієта не допомагала, теж все думала що то від мого харчування залежить. Неа, дієта не допомогла. Ні Еспумізан, ні біфідумбактрім (?), від Лінекса ще гірше було. Помагала газовідвідна трубочка. Пройшло все само собою в 3-3,5 міс. коли вже махнула рукою на будь-які лікування.
    Малій вчора минуло 2 тижні і я все чекаю - будуть коліки чи не будуть .
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    То все наші педіатри над вами добре попрацювали :)

    Додано через 1 хвилину
    доречі про газовідвідну, спитайте кізоньки і Марусі-мами, в них то не застосовують. Застаріла практика. Я застосовувала, нам це допомагало какати.
     
    • Подобається Подобається x 2