Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. Londoner

    Londoner Member

    Любі матусі! Не дивно, що у вагітних по всьому світу схожі проблеми! Усіх цікавлять одні і ті ж питання.
    Поділіться, будь-ласка, а як Ви попереджаєте появу розтяжок на тілі при вагітності?
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    За що я люблю офіційну медицину.:cowboy:
    Пишуть, аналізи роблять.
    Нє, шоб спочатку розповісти..?:shutup:
    Джерело.

    Чи п. Лондонер зібраввся продавати в Україні новий супер-пупер кремчик? :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я нічого не робила щоб їх не було, їх і нема. Правда, до вагітності я була в хорошій формі:) І всю вагітність гонила.
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А я навпаки,робила все можливе...:) І їх не було аж до 8-ого місяця,а на 9-ому...:shutup::shutup::shutup:
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Нічого не робила не під час першої, ні другої вагітності, і жодної розтяжки. Тільки в пологовому в іншої жінки побачила як вони виглядають.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    в мене теж не було і теж нічого не робила для цього
    я весь час заглядала де ті розтяжки? бо всі про них так говорять, ніби то найбільша проблема після пологів, а їх і не було :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я теж гонила всю вагітність, до останього місяця, але розтяжки появились:sad:
    Можливо тому, що до вагітності я схудла...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А в мене після другої дитини живіт виглядає так, ніби його переорали, хоча після першої вагітності розтяжок зовсім не було. Зважаючи на те, що мене кесарили і живіт прикрашає шрам, якось розтяжками не переймаюся :).
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    у мене те саме...розтяжки мала ше і до вагітності(була повнішою,а потім схудла),а от зараз маю 9 місяць і нових не маю.я мастилася ше з 4 місяця олійками,бо не хтіла ще додаткових на животі мати і бандажик носила... хоча то є властивісь шкіри,суха шкіра схильна до розтяжок(у мене така) тому і зволожувала її постійно олійкою,а от жирни шкіра-еластична.
    а на рахунок кремів під час вагітності від розтяг-не рекомендуються,бо там все одно у складі є всяка хімія,яка всмоктується в шкіру,а от олійка -натуральна(найкраще оливкова підінгріта,якщо є час з тим побавитися) і ефективніша і лялі не шкодить.
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    У мене по природі дуже суха шкіра тому завжди після душу використовую крем для тіла з вітамінами А і Е. Кілька років тому як я дуже схудла, то на бедрах зявилося кілька розтяжок, але під час і після вагітності не було жодної, хоча не була дуже активна в період вагітності, але використовувала перевірений крем. Від спеціальних кремів у мене ще більше пересушувалась шкіра, свербіла і лущилась.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Нічого не робила, і жодної розтяжки.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Londoner

    Londoner Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Нє. :) Немає в мене здібностей до ґендлярства. :sad:

    Вдячний за Ваше інформаційне доповнення, levandivka, хоча трохи і порушена чистота опитування :D
    (Я хотів окрему гілку з інформацією відкрити дещо пізніше).

    Дякую всім, хто тут пише! Продовжуємо.
    :radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А у мене якраз жирна. Навіть не знаю, звідки ті розтяжки взялися-ні мама моя не мала, і живіт в мене був невеликий, та й активна була:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Ні до, ні під час вагітності не вилежувалася, завжди була фізично активною, але розтяжки на бедрах появилися, причому дуже багато...Можливо тому, що я десь до 6-7 місяця, дуже мало поправилася, а потім різко набрала вагу. Хоча на животі жодної розтяжки нема. І зараз бачу, що ще появляються на бедрах нові, хоча і кремом користуюся, і масажую
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Цілком згодна! Поява стрій залежить від стану шкіри, точніше колагенових волокон,(які, до речі, і за зморшки відповідають!)
    Ну, а кількість колагенових волокон генетично передається (знайома бабця лице має як молоко -біле і без жодної зморщечки в 75!:radist:) і при вагітності змінюється під впливом гормонів.
    Тому профілактику починати треба ще задовго до вагітності або після 25:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Тут треба додати ще один пункт - спадковість. Моя мама їх не мала, і в мене небуло. Я мастилася якимсь там спеціальним кремом, але не вірю що то від того.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    і моя мама не мала, а я маю
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я думаю, що спадковість тут ні до чого. Моя мама була повненькою, під час вагітності поправилась ще сильніше, ні про яку профілактику розтяжек не чула, відповідно нічого не робила. И жодної розтяжки!:):):)
    Я тренер, тож завжди в формі. Першу вагітність тренувала до перейм. Робила масаж, правильно харчувалась... На мою грудь подивитись страшно...:suicide: Притому ні на животі, ні на бедрах нічого не має. А появились вони на початку 3-ого місяца... Як це пояснити?
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Londoner

    Londoner Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Шкода таке чути! На жаль, не все в цьому житті можна пояснити. Є багато речей поза нашим розумінням, незважаючи на просування в науці.
    Хочу зазначити, що кожна вагітність є особливою і протікання її залежить від сотень факторв. Навіть, якщо і були якісь проблеми при попередній вагітності, це не означає, що вони мусять повторитися при наступних!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Абсолютно згідна. Після другої вагітності в мене не з'явилось жодної нової розтяжки, хоча після першої "невдачі" я вже зовсім нічого не робила.
     
    • Подобається Подобається x 3