Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zirnycja, 11 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Нині щасливий день- 15 літ тому народилися мої пташечки Софійка і Наталонька! Та всі домашні зійдуться лише пізно ввечері, то нині не святкуватимемо. Але в суботу буде тортик і в подарунок- Веселий Парк до несхочу! Дійсно подарунок, бо дівчатка розважатимуться там вперше, раніше їм не дозволяли.
    Нині трохи дощить. Як завжди, ми разом з Любчиком на господарстві- хатні справи, форум, листування. День заповідається рухливим-незабаром вирушаємо з дому на мій масаж, потім до лабору-вибрати результат щорічних аналізів крові дітей, до оптики -по нові, модерновіші, лінзи, після обіду на гімнастику, а ввечері- батьківські збори в консерваторії (музучилище) у Данила. Цього року захищає Атестат зрілости, випускний рік видається для нього, як і для нас, батьків, нелегким...
     
    • Подобається Подобається x 19
  2. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в мене не звичні дні...а дурдом...та сесія так втомлює...доцьку бачу лише 2 год на день, вона постійно за мною плаче, а я як почую по телефону, то вже ні про шо не можу думати...
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    і мене сесія з понеділка чекає, а найважче те, що прийдеться кожного дня доїжджати до Львова......
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в мене теж не звичний день - я повернулася лицем до своєї дисертації. От і перечитую купу матеріалів про соцреалізм. О 16.00 піду за Любчиком до садочку, потім ідемо гуляти - все як завжди. Почуваю себе вже краще, тому тішуся з того...
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А я нарешті записала доню в садочок і аж сльози муляти очі почали коли подумала, що дитинку треба віддавати в доросле життя... :) а потім школа, університет, заміж...
    Зараз втікатиму на форум...
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в мене такий плаксивий настрій. :sad: Дитина ніяк не одужає; чоловік на пару з дитям бухікає. Нічого запланованого не виходить. Ніякої радості від дня народження. На форум не потрапила і вже, мабуть, не потраплю, бо всеодно вже грошей нема щось хороше купити, а так хотіла накупити дитячих книжок. :umbrage: Хочеться сказати - ну все не так! :8:
    Написала, ніби трохи легше стало... Хм, піду ще поскаржусь на "Жевжик", може ще попустить. :)
    Не хотілось таке писати, але інколи просто накочує хвиля смутку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    У мене "лід тронувся" - пішла робота на поправку. Працювати, правда, доводиться вночі, як малий засне і ніхто зранку мені теж не дає виспатись, але то вже дрібниці. Головне, що замовниці сподобалось те, що я почала.
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    сьогодні цілий день лійняюся ....пішла до батьків і бавлю песика.А на дворі ..брррр...


    Ввечері буду мучити мужа, щоб він мені масаж обив:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в нас радість, нарешті переїжджаємо потроху. Ще купу треба доробити в хаті, але вже чекати не можемо і перетаскуємо потроху речі.
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Працюю, працюю і працюю. Вже очі вилазять, але я не скаржусь. Просто боюсь дуже не встигнути з термінами.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Вчора був урочистий об"їзд усіх родичів. Сьогодні всьо то осмислюю, бо вчора голова кругом йшла від отриманої корисної і "найкориснішої" інформації. Головне, що цю "велику прогулянку" нормально перенесла Соня: трохи спала, трохи кричала, в основному їла як з переляку, що дало родичам масу можливостей повправлятись на тему "Дитина постійно голодна". Тепер до празника Михайла мо буде спокій...
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Гнилий день, нічого не хочу! Лягла б і спала цілий день, але Діма не дає спокою зі своїми новими іграшками. Я тільки вляжуся а він вже всі машини по мені возить, то прийде і каже "мама, малять" (мама, малюй), от так і мурдуюся цілий день. Ще сьогодні гості мають бути, які вчора не дійшли....
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І все добре,а настрій чомусь ніякий...
    Чи ця погода на мене так впливає?..
    Вчора підстриглась,як на мене,то невдало :confused:.Чоловік каже,що добре.:)
    Вчора в магазині побачила симпатичну кофтинку,зібралась приміряти,а продавець каже:
    -Якщо Ви собі,то вона Вам буде маленька :beee:...
    Треба з"їсти щось смачненьки.Не знаю чи підніметься настрій,а вага точно :xaxa:.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2008
    • Подобається Подобається x 7
  14. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    в мене геть таки нестандартне і геть плачевне питання:
    померла мам мого чоловіка. сьогодні вранці.
    він мені не подзвонив (вдома його не було 2 дні). я зателефонувала його сестрі і дізналася про це. написала йому смс, що зранку буду. він мені віддзвонюється, що просить, щоб я не їхала.
    чому??? як це пояснити? як це виглядатиме?
    з одного боку, я боюся порушити його прохання, з іншого - а хто я після цього?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    рідні мої форумлянки, порадьте щось...
    бо я розгублена як незнати що...
     
  16. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Іренко, може він не хоче, щоб Ви переймалися тим всім ...тим більше, що Ви плануєте дитинку, а тому Вам потрібні ЛИШЕ позитивні емоції. Тому й не хоче, щоб Ви все це бачити.

    Коли в мого чоловіка помер батька, я теж не їздила на похорон. Була вагітною. Замість мене помогти поїхала моя мама, і приїхавши казала, що важка атмосфера ...всі плакали....і т.д.

    Я поїхала на 9 днів, була і в Церкві і на Цвинтарі....а в той день, коли свекра хоронили, то просто молилась....за його душу..
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    дала прочитати своєму чоловікові...то він мені каже, нічого дивного :confused: він напевне хоче побути сам в цьому горі, або нехоче, щоб кохана людина побачила його слабким...
    але тих чоловіків так важко часами зрозуміти :umbrage:
    але як на мене, то мені важко щось сказати тут...як помер мій тато, то першому кому я сказала, це своєму хлопцеві (тепер чоловікові) і я дуже потребувала його підтримки в той момент...
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    справді важко мені це зрозуміти...
    мені ж тут теж важко буде...
    з другого боку - звикла виконувати його волю... не хочу дратувати його хворе серце....
    а з іншого боку: говорила з його дочкою - його колишня дружина там буде. а я ні. як то воно виглядатиме?..
    хоча на людські перемови не звикла зважати...
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Може, він не хоче й через те, що там буде його бувша...

    Іренко, ну не переймайтеся Ви так. Візьміть малого і підіть на службу..
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    вибачте, а ви пробували з ним поговорити, чи тільки смс обмінялись?
     
Статус теми:
Закрита.