Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. Капелька

    Капелька Active Member

    Дівчата! Де ви вдягаєтесь? На південному ціни зашкалюють, хороших магазинів не багато, на краківському не дуже великий вибір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Модні тенденції....

    На краківському те ж барахло, що і на південному, тільки набагато дешевше. На галицькому перехресті взагалі жахи якісь, купа минулорічного одягу, а ціни скажені. Зате взуття тут можна відносно нормально купити.
    За одягом я ходжу на краківський, там при бажанні можна знайти потрібні речі. Але процедура походів між рядами вимагає здорових нервів і відповідного настрою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Модні тенденції....

    Дівчата, я вас розумію. ми як були у Львові то свекруха моєї сестри дивувалась яка у нас закалка ходити цілий день по-тих базарах і не змучитись. :D В нас тут просто все величезне і ми привикли до того що тяжко щось людське знайти, хоча вибір... величезний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Модні тенденції....

    Не кажи. Моли такi величезнi, тi ж Мейсiс i Блумiгдейлс i той же Нордстром (хiба шо може ти ходиш до Сакс та Нiманс ;) ) Поки нариєш щось нормальне, то вже триччi проклянеш тi магазини. Те саме з взуттям! А те що модне у нас таке дороге що особисто менi... тєжко. Ну це з розряду модного одягу по VOGUE а барахло китайське чи тайванське i у нас є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Модні тенденції....

    А я... Сакс... я більше по TJ Max i Marshals, недоїдки бувжуїв :D:D:D

    А з взуттям то справді проблеми. Я вчора побачила такі непогані мешточка в клєтачку, але як одягнула на ногу а вони як кайдани.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Модні тенденції....

    Ой, я так люблю тi клєтачкi, але вони холєра такi дорогi (ну нормальнi тiпа) Вже тi ж Nine West i EnzoAngiolini зажрались до прєдєла. Раньше хоть за $55-$65 нормальну пару, так не на розпродажi можна було купити, тепер то саме тiльки мiнiмум $85.


    Моя свекруха працюхе в Сакс :) Їй там деколи дають 40% знижки. Кажуть, тiпа, от собi шось купиш. А вона їм 40% скидки з ЧОГО????? $5000?????? чи $10,000???? любi скидки на ТАКI цiни - до одного мiсця.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Модні тенденції....

    Ой, не кажи... Я як по магазинах походжу, то маю враження, що я якийсь ліліпут... :no::sad: Ну не хочу я в дівчачі відділи лазити. Але найти двійку штанів чи спідниць тяжко. І отака я бідна. Які штани не поміряю, то втоплюся... :sad:
    У Львові такого в мене ніколи не було. І як весною була, то купила собі кілька пар, що просто ідеально лежать і додаткових дирів на "д" не бракувало. А як я тішилася, що замалі розміри були... :xaxa:

    А я тут люблю у Winners піти час від часу. Завжди шукаю там взуття від Liz Claiborne (до речі, на їх сайті є кілька цікавих речей на розпродажі;)). Мені так воно подобається. Маю кілька пар. Такі зручні й жіночні водночас...
    А одяг мені у Винерсі взагалі нема що шукати. Переглянути всі маленькі розміри встигаю за 15 хвилин. Ми там застрягаємо у розділі забавок та косметики. :xaxa:
    Одягу вибір і справді величезний, але знайти те, що сподобається, дуже важко. Взуття я знайшла аж в інет магазині. Якось ліньки було за ботильони 100 баків платити.

    Так шкода, що я не в Штатах, мені так цей сайт подобається. http://www.smartbargains.com/default.aspx
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2008
  8. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Модні тенденції....

    От власне, шо в нас все на ліліпутів!!! А шо робити таким як я?:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Модні тенденції....

    по-моєму в нас такі ж ціни як в вас
    менше як за 50-60 $взуття взагалі не вартує уваги, його не поносиш
    вже від 300 грн є з чого вибирати
    хоча... я як ходжу по центрі то забігаю в кожен магазин, бо на вітрині взуття гарне
    а подивишся ближче - :8:

    моє останнє нормальне куплене на Добробуті - за 250 грн зручні "вагітні" туфлі на платформі, за 450 (?) демісезонні чоботи, але то ще минулого року
    дуже задоволена - ходила восени і навесні і досі гарно виглядають
    а цієї осені я ще ніц не купляла, часу бракує, я тільки список покупок поповнюю :sad:
    думаю, що поки я зберуся купувати, то вже прийде час на зимове
    планую глянути ще в магазини по Городоцькій і на Добробуті
    Південний не люблю, Краківському в плані взуття взагалі не довіряю :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Модні тенденції....


    Я те ж на Добробуті чоботи осінні купляла,(ціна теж 450) хоч каблук високий, але дуже зручні то і весну-осінь відходила, напевно весною знову буду носити, хіба набойки поміняю:).
    Взуття саме там стараюся купляти, то ще від 3 курсу, коли купила зимові чоботи, і за 3 сезони не зносила, просто там можна знайти справді якісне.
    А ще часом можу в "Монарсі", але тоді коли в них знижки:)
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Взуття купую на Південному -
    *вересень 2006 - демісезонні чоботи за 360 грн. - в добротному стані, шкірка мягенька. СУПЕР! :)
    *листопад 2006 року - купила зимові чоботи за 740 грн. - в ідеальному стані, правда, не знаю, чи цієї зими походжу, бо там каблук десь 8-9 см, але надалі спокійно можу в них ходити і в 2010 році;:clapping:
    *березень 2008 року - лакові чобітки - 480 грн. - наразі, як мене страшили "друзі" не тріскають.:)
    Це я про осінньо-зимовий період, а літнє і весняне я можу спокійно і на секонді купити - за 20 -30 грн.:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Модні тенденції....

    а мені там попалися неякісні мешти, купила 4 роки тому за 250 грн., недогледіла, що всередині вистелили дермантином, зверху шкіра, а з середини вирішили з економити, врезультаті вдягала десь 3 рази, ноги жахливо пекли, все понатирала, більше там не купую. Тепер переважно на Південному, купила осінні чоботи, настільки хороші, що вже третю зиму буду в них ходити (враховуючи які тепер в нас зими) і за 450 грн.:)
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    це питання також цікавить, але щодо взуття.
    Сама перша вимога - якісне, бо від халтури вже замахалась, а ноги одні і їх потім "в чувство приводити" собі дорожче.

    Щодо верхнього одягу: відкрився у Львові недавно магазинчик шкіряний на Вітовського. Гарні речі і якісні, ну ціни відповідні.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Модні тенденції....

    жодна поважаюча себе фірма не дасть в шкіряне взуття в середину дермантин.
    як дермантин пече ноги - знаю. щиро вам співчуваю
     
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Я одяг купую на Краківському, або на Шуварі речовому (ціни практично однакові). Взуття на Південному (хоча тепер незнаю, моя знайома купила собі босоніжки за 390 грн., пішла раз на весілля і вони розлетілися), а я собі купила босоніжки за 350 лакові - шикарні, височезний каблук, трошки платформи і дуже зручні!!!
    Ще взуття купляла на Джині (це такий маленький приватний заводчик) весно 2006 купила собі замшеві скороходи, то вони в ідеальному стані, на той час дала 200 грн., потім весною 2007 купила замшеві чобітки (чулок) за 200!!!! Всі були шковані, вони дуже гарні, та й абалдєнно виглядають на ніжці (тим більше так як я нічого не можу знайти на свою ногу - халява вся мені заширока), а на цю весну ходила туди, то вони вже там були 300. Лишилося мені тільки мешти купити, але то вже тоді як на роботу піду, зараз в скороходах за малим мені ще бігати! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Взуття переважно в Plato або Інтертопі, а з одягом проблемно... важко щось вибрати у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Взуття: купила чобітки Wagabond в Plato за 139 грн. Ношу вже 3 сезон. Дуже класні. бачила такі ж в Інтертопі за 799 грн.:8:

    Ще купила в тому ж магазині босоніжки Blinco, то взагалі - повний жах.
    Чоловік там купляв кросівки Geox теж за смішною ціною - 149 грн.

    Одяг: на Провесні є стоковий магазин з нормальними цінами. На Шуварі теж такий магазин, але ціни трохи кусаються. Хто знає адреси таких магазинів, напишіть будь-ласка.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    я купую взуття -Південний, центр і інші дорогі взуттєві. Поважаю шкіряне якісне взуття , на шпильках. Кросівки - ЕККО в Інтертопі.
    таку саму маю вавку з сумками. краще рідко - але дорогу шкіряну.

    з одягом- капець повний. купляла на Південному, аж до мене дійшло, що Краківський то саме ( Чернівці, Одеса, Хмельницький) - тільки дешевше.
    На Південному ціни на одяг ЗАШКАЛЮЮТЬ. Все Турція, Китай. А деруть, як би то Франція була.
    Знаю 1 магазин з польськими речами - теж добре деруть, але якісніший одяг і якщо мені потрібно на вже і гарно чи на свято - то купляю там.
    На будні - комбіную з Краківського і магазинчиків типу LifeLine.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    А де це знаходиться?
     
  20. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    На Любінській. Навпроти кінотеатру.
     
    • Подобається Подобається x 3