Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > Для мамусь і татусів > Пузата хата
	Увійти через OpenID

Ця тема зачинена!
Зачинена тема

Параметри теми Параметри перегляду
Партнер розділу: Happymum
Старий 12.01.2009, 18:05
Ірушка girl Ірушка поза форумом
Senior Member

Місто: : Кам'янець-Подільський
Дописів: 952
Дякую!: 3,835
Подякували 5,171 раз в 783 дописах
Типово Відповідь: Як нарешті стати мамою???

[ р е к л а м а ]

Я не зі Львова, тому я думаю що прізвище лікаря мало що вам скаже.
Ми почали жити з чоловіком відкрито з Нового року.З лікарем я на цю тему після викидня не консультувалася.І зараз іти в лікарню в мене ніякого бажання не має.Я стільки раз ходила на огляди і здавала аналізи в жовтні-листопаді, що в мене розвинулася алергія на все повязане з лікарнею.Крім того моя лікарка взагалі сказала чекати 1 рік!!!!!!!!Я одразу їй сказала що ні я так довго чекати не буду.
Мені чистку не робили, в мене був самовикидень, після чого прокололося оксотоцином і антибіотиками.Причиною завмершої вагітності був грип, який я перенесла на 4 неділі вагітності, викидень стався на 8.Лікар який робив УЗІ, говорив що яйце було правильної форми і з жовтим тілом все також гаразд.
Так як я пройшла лікування і не було хірургічного втручання я вважаю що строк 3 місяці я нормальним, а на те що я завагітніла цього місяця в мене надій мало, тількі ось ці не зрозумілі вимптоми, та й до місячних ще трохи є часу.

Востаннє редагував Ірушка: 12.01.2009 о 18:11.
За цей допис Ірушка подякували 9 разів:
Рекламка
Реклама на форумі
Старий 12.01.2009, 19:08
Лідочка girl Лідочка поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів
Дописів: 4,944
Дякую!: 27,697
Подякували 18,101 раз в 3,713 дописах
Записів у щоденнику: 17

Міряла вранці температурку - 36,6.....Ех, а я то вже розігналася Нічого, зато є час підготуватися як слід. От піду зуба полікую, а то щось відчуваю його. Короче ждем березня

Поховайте та вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров'ю волю окропіте. І мене в сім'ї великій, сім'ї вольній, новій, не забудьте пом'янути незлим тихим словом. (Т.Г. Шевченко)
За цей допис Лідочка подякували 4 разів:
Старий 12.01.2009, 21:38
Уляночка girl Уляночка зараз на форумі
Senior Member

Дописів: 8,545
Дякую!: 58,608
Подякували 71,743 раз в 6,150 дописах
Записів у щоденнику: 3

Цитата:
Допис від Ірушка Переглянути допис
Я не зі Львова, тому я думаю що прізвище лікаря мало що вам скаже.
Ми почали жити з чоловіком відкрито з Нового року.З лікарем я на цю тему після викидня не консультувалася.І зараз іти в лікарню в мене ніякого бажання не має.Я стільки раз ходила на огляди і здавала аналізи в жовтні-листопаді, що в мене розвинулася алергія на все повязане з лікарнею.Крім того моя лікарка взагалі сказала чекати 1 рік!!!!!!!!Я одразу їй сказала що ні я так довго чекати не буду.
Мені чистку не робили, в мене був самовикидень, після чого прокололося оксотоцином і антибіотиками.Причиною завмершої вагітності був грип, який я перенесла на 4 неділі вагітності, викидень стався на 8.Лікар який робив УЗІ, говорив що яйце було правильної форми і з жовтим тілом все також гаразд.
Так як я пройшла лікування і не було хірургічного втручання я вважаю що строк 3 місяці я нормальним, а на те що я завагітніла цього місяця в мене надій мало, тількі ось ці не зрозумілі вимптоми, та й до місячних ще трохи є часу.
Ірушко, після того, як мені зробили чистку (17.10), я почала перечитувати масу інфи про ЗВ..УСІ!!!!!!!!!! закордонні сайти дають інформацію про те, що ніхто за кордоном не чекає ні півроку, а тим паче рік, якщо немає 3 викиднів чи ЗВ..а на питання "Коли можна вагітніти?" лікар відповідає "Після перших місячних"...так що вважайте це прикрою випадковістю у своєму житті і рухайтесь далі..
Старий 13.01.2009, 00:11
Ірушка girl Ірушка поза форумом
Senior Member

Місто: : Кам'янець-Подільський
Дописів: 952
Дякую!: 3,835
Подякували 5,171 раз в 783 дописах

Цитата:
Допис від Уляночка Переглянути допис
Ірушко, після того, як мені зробили чистку (17.10), я почала перечитувати масу інфи про ЗВ..УСІ!!!!!!!!!! закордонні сайти дають інформацію про те, що ніхто за кордоном не чекає ні півроку, а тим паче рік, якщо немає 3 викиднів чи ЗВ..а на питання "Коли можна вагітніти?" лікар відповідає "Після перших місячних"...так що вважайте це прикрою випадковістю у своєму житті і рухайтесь далі..
Дякую, та в мене виникла інша проблема чи з тою людиною я рухаюся далі і взагалі дуже багато запитань до себе, на які не можу набратися сили дати відповідь
За цей допис Ірушка подякували 5 разів:
Старий 13.01.2009, 01:00
SovaBa girl SovaBa поза форумом
Senior Member

Дописів: 3,921
Дякую!: 1,163
Подякували 4,222 раз в 586 дописах

Все зрозуміло. Я вам співчуваю:-(,я ж теж хворіла на 1-ому міс.,але мала пневмонію, та якось обійшлося, мало не наробила дурниць... Думаю, хвилюватись на рахунок того, що важко буде завагітніти, чи зарано, немає підстав, якраз навпаки, буде психологічно легше. Це все-таки для організму був великий стрес+гормональний збій, це може бути причиною всіх симптомів. Бажаю якнайшвидшого і результативного завершення Ваших стараннь:-)!
За цей допис SovaBa подякували 2 разів:
Старий 13.01.2009, 15:17
Лідочка girl Лідочка поза форумом
Senior Member

Дописів: 4,944
Дякую!: 27,697
Подякували 18,101 раз в 3,713 дописах
Записів у щоденнику: 17

Дівчата, йду по вітаміни Елевіт, Склярова назначила пити під час планування мені і чоловікові. А тільки що прочитала про них, то там не пише що чоловікам їх пити теж треба, хоча знаю багато випадків, що лікарі назначають вітаміни одні і ті ж, що для жінки, що для чоловіка. Все таки ми вкладаємо кожен по 50%
То може хтось теж пив разом з чоловіком?? Напишіть хто знає

Поховайте та вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров'ю волю окропіте. І мене в сім'ї великій, сім'ї вольній, новій, не забудьте пом'янути незлим тихим словом. (Т.Г. Шевченко)
Старий 13.01.2009, 15:26
Іриска girl Іриска поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів, р-н Новий Львів
Дописів: 1,705
Дякую!: 21,049
Подякували 17,378 раз в 1,182 дописах
Записів у щоденнику: 2

Мій чоловік під час планування пив фолієву кислоту та вітамін А і все!
Старий 13.01.2009, 15:33
Анютка girl Анютка поза форумом
Senior Member

Дописів: 653
Дякую!: 2,621
Подякували 3,563 раз в 376 дописах

Привіт, дівчатка !!!! Ось нарешті я сюди і навідалась
Як завжди, за порадою
Так довго чекала цього моменту, тобто, для мене довго, люди ще довше чекають! І ось довгожданна затримка Порадьте який тест купити, бо тут у цих питаннях експерти !!!

Востаннє редагував Анютка: 13.01.2009 о 15:46.
За цей допис Анютка подякували 4 разів:
Старий 13.01.2009, 15:44
Senior Member

Доречі, хочу наголосити! БТ міряється весь цикл( крім періоду місячних) щодня, в один і той же час, не встаючи з ліжка!!! Підйом t ~ на 0,5-1градус на 13-15(11-17)день+тягучий слиз свідчить про наявність овуляції(не 100%!)
За цей допис SovaBa подякували:
Старий 13.01.2009, 15:52
Senior Member

Перший раз таке чую. Ці вітаміни популярні під час вагітності. Як на мене та вся хімка шкідлива, бо зараз більша частина ліків або пустишки, або неякісні. Краще гранати, натуральні овочеві і яблучні соки власного виробництва! Я собі так гемоглобін піднімаю, бо дитинка все витягує, а від таблеток відмовилась, тільки йодомарин п'ю, то не заміниш.
За цей допис SovaBa подякували 5 разів:
Зачинена тема

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:00.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008