Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > Для мамусь і татусів > Пузата хата
	Увійти через OpenID

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Партнер розділу: Happymum
Старий 26.01.2009, 11:50
SovaBa girl SovaBa поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів
Дописів: 797
Дякую!: 1,138
Подякували 4,190 раз в 568 дописах
Question Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

[ р е к л а м а ]

Як прийняти вірне рішення
Рекламка
Реклама на форумі
Старий 26.01.2009, 12:02
girl Siania поза форумом
Senior Member

Дописів: 2,917
Дякую!: 34,552
Подякували 25,376 раз в 2,505 дописах
Типово Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

О Боже, я дуже співчуваю, якщо з Вами таке сталось
І хоча я не дуже розуміюсь в вагітностях...але все-таки, чому поставили такий вирок????????
За цей допис Siania подякували:
Старий 26.01.2009, 12:04
Уляночка girl Уляночка поза форумом
Senior Member

Дописів: 7,733
Дякую!: 58,394
Подякували 72,033 раз в 5,940 дописах
Записів у щоденнику: 3

Цитата
Допис від SovaB@ Переглянути допис
Як прийняти вірне рішення

Все залежить від діагнозу і фактів...консультації треба пройти у кількох СПЕЦІАЛІСТІВ, можливо, не тільки львівських...у жовтні на одному з форумів ми усі переживали через одну жінку, якій на терміні трохи за 20 тижнів у дитинки (це була 3 вагітність) виявили складний порок серця...підключили киян, влаштували консультацію в найкращого дитячого кардіолога України - проф. Ємця..на жаль..професор сказав, що шансів немає...однак це випадок, а є й інші, коли одні лікарі ставлять діагнози, несумсні з життям, а інші рятують дітей..на все воля Божа..але треба діяти - шукати, консультуватися, молитися..
Прикро...це, сподіваюсь, питання до дискусії, а не з власного досвіду..у Вас все добре?

За цей допис Уляночка подякували 8 разів:
Старий 26.01.2009, 12:12
Ука girl Ука поза форумом
Senior Member

Дописів: 3,597
Дякую!: 6,010
Подякували 14,600 раз в 2,508 дописах

залежить від причин. Хоча, думаю, що не змогла б за будь-яких умов.
За цей допис Ука подякували 11 разів:
Старий 26.01.2009, 12:45
Senior Member

Я писала раніше, розповім детальніше. На першому місяці вагітності пережила весь цей жах, і дуже співчуваю тим, хто колись вже такий вирок чув. Я зробила рентген, діагноз- атипове запалення легень, підозра на туберкульоз. Лікувалась антибіотиками 20 днів, зробила тест в перший день затримки- позитивний, на УЗД- вагітність 4 тижні... Ну тут усе і почалося: "ПЕРЕРИВАТИ! З тобою невідомо що буде"(запалення може різко прогресувати під час вагітності), а з дитинкою взагалі перестрашили- "вади, і т.д., бо ліки токсичні, рентгенівське опромінення..." вже задумувалась про найгірше, та зрозуміла- НЕ ЗМОЖУ! Дякувати Богу, вчасно опам'яталась: думаю, що зі мною буде- всерівно, і знайшла хороших спеціалістів- генетиків, УЗдіагностів, виявилось, все не так страшно. Здавала купу аналізів- все супер, зараз сім місяців;-D, зробила рентген- все оk. Хочу сказати, що іноді ситуація не безвихідна, і вчасна підтримка, порада може врятувати таке ще маленьке і беззахисне життя...
За цей допис SovaBa подякували 71 разів:
Старий 26.01.2009, 12:52
Уляночка girl Уляночка поза форумом
Senior Member

Дописів: 7,733
Дякую!: 58,394
Подякували 72,033 раз в 5,940 дописах
Записів у щоденнику: 3

Цитата
Я писала раніше, розповім детальніше. На першому місяці вагітності пережила весь цей жах, і дуже співчуваю тим, хто колись вже такий вирок чув. Я зробила рентген, діагноз- атипове запалення легень, підозра на туберкульоз. Лікувалась антибіотиками 20 днів, зробила тест в перший день затримки- позитивний, на УЗД- вагітність 4 тижні... Ну тут усе і почалося: "ПЕРЕРИВАТИ! З тобою невідомо що буде"(запалення може різко прогресувати під час вагітності), а з дитинкою взагалі перестрашили- "вади, і т.д., бо ліки токсичні, рентгенівське опромінення..." вже задумувалась про найгірше, та зрозуміла- НЕ ЗМОЖУ! Дякувати Богу, вчасно опам'яталась: думаю, що зі мною буде- всерівно, і знайшла хороших спеціалістів- генетиків, УЗдіагностів, виявилось, все не так страшно. Здавала купу аналізів- все супер, зараз сім місяців;-D, зробила рентген- все оk. Хочу сказати, що іноді ситуація не безвихідна, і вчасна підтримка, порада може врятувати таке ще маленьке і беззахисне життя...
це було цілком обдумане, виважене рішення..якби з дитинкою були проблеми, то на узд на 12 тижні вам про це сказали....і тоді можна було б думати, як діяти далі..навіть коли земля тікає з-під ніг треба вміти зосередитися і діяти..але Бозя високо і добре бачить коли, кому і з ким давати діток..у Вас, слава Богу, рентген не вбив лялю, а у мене, на жаль, простий грип відібрав моє сонечко..значить так написано зверху, якби печально і банально це не звучало..бережіть себе!!!!!!!!!!!!!!!!

За цей допис Уляночка подякували 29 разів:
Старий 26.01.2009, 13:07
Senior Member

Дуже-дуже Вам співчуваю, і дякую за розуміння. Переконували переривати зразу(медикаментозне переривання), так би і мучилась все життя, і не взнала б, чи була така необхідність? До 5 міс.приховувала що вагітна, тільки чоловік знав. Вже розповіла тоді, коли всі обстеження були в нормі. Все життя треба молитись і дякувати, що не зруйнувала своє життя вбивством(інакше це не можу назвати)! Вірю, що спільна молитва форумчанок допоможе і Вам, і іншим, не побоюсь сказати, МАЙБУТНІМ МАМУСЯМ:-D
За цей допис SovaBa подякували 31 разів:
Старий 26.01.2009, 13:26
Nata girl Nata поза форумом
Senior Member

Дописів: 3,985
Дякую!: 7,905
Подякували 21,521 раз в 2,794 дописах

Це непросте питання. Я би не змогла відібрати життя, бо вважаю, що не маю на це права. На все воля Божа.
Старий 26.01.2009, 13:58
Senior Member

Я з Вами цілком згідна, та як завжди є "АЛЕ"... Цю тему вирішила почати не стільки через себе, скільки через те що мене вразила одна історія: в знайомих біда- до 20тиж.вагітність протікала нормально, все було добре, і от...на УЗД побачили, що в манюні немає ОБОХ нирок... Що тут робити?
За цей допис SovaBa подякували 5 разів:
Старий 26.01.2009, 14:02
Лідочка girl Лідочка поза форумом
Senior Member

Дописів: 5,006
Дякую!: 28,099
Подякували 18,358 раз в 3,761 дописах
Записів у щоденнику: 17

Цитата
Я з Вами цілком згідна, та як завжди є "АЛЕ"... Цю тему вирішила почати не стільки через себе, скільки через те що мене вразила одна історія: в знайомих біда- до 20тиж.вагітність протікала нормально, все було добре, і от...на УЗД побачили, що в манюні немає ОБОХ нирок... Що тут робити?
Проконсультуватися ще в 10 УЗДистів, як так може бути, а раніше що не бачили???

Поховайте та вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров'ю волю окропіте. І мене в сім'ї великій, сім'ї вольній, новій, не забудьте пом'янути незлим тихим словом. (Т.Г. Шевченко)
За цей допис Лідочка подякували 5 разів:
Відповідь

Теги
аборт

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:22.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008