Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

  1. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    У моєї родички цукровий діабет.
    Хоч вона має вже досить дорослу
    донечку (8-ий клас),
    але частенько задумується
    над ще однією мацьопою.
    А от лише хвороба стримує її -
    вона боїться за себе, за дитинку
    і взагалі переживає за перебіг вагітності.

    А щоб ви порадили в такій ситуації,
    чи зутрічалися в своєму житті з подібними випадками???

    І чи мож е вагітність "вилікувати" від хвороби?
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Вилікувати- не вилікує, але під час вагітності цукор може і нормалізуватись, хоча тут невідомо як організм зреагує. Але ЦД- не категорична перешкода, просто треба до цього питання підійти з усією серйозністю: знайти хорошого ендокринолога, підібрати нетоксичні цукрознижуючі і т.д., наперед знайти толкового генетика, уздиста, акушер-гінеколога який буде приймати пологи і вести всю вагітність. І пам'ятайте: на все воля Божа! Часом у здорових жінок виникають проблеми, а у тих, в кого вони були вагітність протікає супер, "як книжка пише"!
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    У нашого знайомого мама дістала діабет у 20 років (нерви при навчанні). Але, дякувати Богові, жива і зараз і сина здорового народила. Просто вона за станом здоровя з тих пір постійно слідкувала, проходила всі необхідні підтримуючі процедури.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я ніколи немогла подумати що під час вагітності може бути стільки хворою:8:як не одне то друге:sad::bad:
    я ходила на УЗД думала що вже останій раз мені сказали що в першій пуповині малий кровоплин,води мутні,навкрух шиї пуповина:n:я це УЗД робила на джамбула потім пішла на Шота руставелі там вийшло зовсім друге.Пішла в родом до лікаря (Улашина)він накричав чого я не в них робила і назначив щераз.Я незнаю що робити:sad:
    Може взагалі неходити до тих лікарів до одного підеш повно хвороб знайде ,так і до других.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Підіть в Інтерсоно на УЗД:shy:, мені здається там вам скажуть дійсну картину..ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    я вже напевно десь писала про ситуацію, коли вагітній сказали, що нирки хворі і що з вагітністю проблеми серйозні, а виявляється, то просто мало мама заплатила за УЗД... це по-перше.. по-друге, не всі лікарі докорінно компетентні... так би мовити, в книжці не дочитали, теж знаю ситуації, коли жінці сказали, що плід не виживе, а другий лікар сказав що все буде ок.. вона йому не вірила, а він їй відкрив книжку і все пояснив і показав на картинках)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    в мене набрякають ноги.Пю нирковий чай хоть з нирками все впорядку і ще таблетки Флебодіа і нічого непомагає.Я вже немаю що взутися:sad:
    Може в когось також є такі проблеми? порадьте що робити!
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Виключити з раціону сіль, копчене. Пийте тільки негазовану воду, узвар, компот свіжий...Ну все що знаю..
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    У мене сестра ходила на УЗД саме в Інтерсоно, сказали, що маловоддя, плід дуже малесенький і т. д. Вона шокована прийшла до лікарки, в якої на обліку стоїть та заспокоїла, і спитала - ти більше ніде не могла придумати піти на УЗД????????????????7:confused::confused: словом, її відгуки про УЗД в Інтерсоно лише негативні, повторно вона пішла на Лисенка - і там сказали, що все ок:confused::confused::confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Дівчата, може хтось підкаже як лікувати цистіт. ятільки завагітніла - може 1 місяць. Прописали амоксил, бо аналізи страшнючі. Може хтось знає як то всьо вплине на дитину? Дякую.
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    може гріти можна? і нирокві попийте. - канефрон і 5НОК.вони не шкідливі для вагітних.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    В мене теж є хронічний цистіт, то моя лікарка з ЖК прописала мені ренсепт, він ніби на травах і нічим не зашкодить дитинці, але я його не п"ю. Просто стараюся, щоб ноги завжди були в теплі, ніде не змерзати..... і аналізи стали кращими. А про цистіт під час вагітності можна прочитати тут http://pani-ua.info/vagitnist/vagitnist35.htm
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Відповідь: Вагітність і хвороби

    Як на вагітність впливає вітрянка, якщо мама не хворіла?
     
  14. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    дівчата у мене є телефон дуже хорошогоспеціаліста на УЗД, вона приймає на Лисенка, на Котика, і на Медової печери. Я всю вагітність ходила до неї і дуже задоволена. Лише її слова були правдивими. Родила чудового синочка в грудні. До речі ця лікар : гінеколог-генетик. В ПП можу дати контакти
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Якщо ви про Прокопчук Н.М., то про неї тут вже всім добре відомо, і телефони її також десь є. Ще раз можу підтвердити, що вона чудова жінка і лікар, суцільний позитив, а це дуже важливо для вагітних!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Так! саме про неї. Вона просто зробила мою вагітність щасливою. А почала я ходити коли ніяк не могла завагітніти. І після 2 місяців я вже була у неї на УЗД і вона мене обрадувала. Просто чудовий спеціаліст і насамперед чудова людина. Мій чоловік, який взагалі ненавидить усіх лікарів, тільки її поважає, і жодного разу не пропустив наші з пузіком відвідини УЗД, Сьогодні нам 2 місяці і 10 днів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Дівчата, може хтось в курсі чи інфікування вірусом гепатиту С є причиною повної відмови від можливості вагітніти чи все-таки є надія? :no::no::no:
     
  18. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    З точки зору жінки: Гепатит С при неефективному лікуванні призводить до цирозу печінки. Оскільки під час вагітності печінка жінки фактично працює за двох, то вагітніти не можна, поки не буде проведено курс лікування і хвороба не перейде у безпечну стадію. Далі, думаю, треба постійно перебувати під пильним наглядом лікарів.
    З точки зору дитини: вірус гепатиту С практично 100% передасться дитині. То нащо наражати її на таку небезпеку?
     
  19. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Гепатит С и беременность

    Гепатит C - наиболее тяжёлая форма вирусного гепатита, которую называют ещё посттрансфузионным гепатитом. Это значит, что заболевали им после переливания крови. В настоящее время вся донорская кровь обязательно тестируется на вирус гепатита С. Достаточно часто заражение может произойти через шприцы у наркоманов. Возможен половой путь передачи, а также от матери — плоду, но они случаются реже.

    От момента заражения до клинических проявлений проходит от 2-х до 26-и недель. Это в том случае, если не диагностировано вирусоносительство, состояние, когда вирус многие годы находится в организме, и человек является источником заражения. При этом вирус может напрямую действовать на клетки печени, приведя со временем к опухоли печени. В случае острого начала болезни начальный период длится 2-3 недели, и как при гепатите В, сопровождается суставными болями, слабостью, расстройством пищеварения. В отличие от гепатита В, подъём температуры отмечается редко. Желтуха так же малохарактерна для гепатита С.

    Наибольшую опасность представляет собой хроническая форма болезни, которая нередко переходит в цирроз и рак печени. Хроническое течение развивается примерно у 70–80 %больных. Сочетание гепатита С с другими формами вирусного гепатита, резко утяжеляет заболевание и грозит летальным исходом. Лечение гепатита С — комплексное и во многом схоже с терапией при гепатите В. Опасность гепатита С ещё и в том, что эффективной вакцины, способной защитить от инфицирования гепатитом С, не существует. В последние годы выявление вируса гепатита С по анализу крови не представляет трудностей.

    Внутриутробное инфицирование ребенка или "вертикальный" путь передачи вируса гепатита С (ВГС) от беременной женщины ее будущему ребенку представляет собой очень актуальный вопрос для здравоохранения. В среднем распространенность антител к ВГС среди беременных женщин составляет 1% и варьирует от 0.5% до 2.4% в разных географических зонах. Приблизительно у 60% беременных с позитивным тестом на антитела к ВГС имеются признаки размножения вируса (т.е. у них определяется РНК ВГС).

    Существует два важных аспекта этого заболевания у беременных:

    1) влияние на здоровье матери;

    2) риск инфицирования ребенка.

    Результаты научных исследований в этой области несколько противоречивы, однако, большинство из них свидетельствуют в пользу того, что ВГС не оказывает какого-либо отрицательного влияния ни на течение беременности, ни на рождение ребенка. По результатам ряда наблюдений автора, во время беременности у женщин снижается уровень сывороточных трансаминаз и уменьшается количество циркулирующего вируса. Вероятно, это связано с изменением иммунологической реактивности у беременных и повышением концентрации в плазме женских половых гормонов (эстрогенов).

    Беременность не влияет на течение гепатита, а он - на состояние матери и плода. При хронических формах возможно повышение частоты синдрома задержки развития плода и недонашивания.

    Как узнать, что вирус гепатита С был передан от матери к новорожденному?

    Во время беременности и родов антитела к вирусу гепатита С могут попасть к ребенку через плаценту. Как правило, они циркулируют в его крови первые 12–15 (иногда — 18) месяцев, а потом исчезают.

    Для того чтобы утверждать, что мать действительно инфицировала новорожденного, необходимы следующие условия:

    1) антитела к ВГС должны циркулировать в крови младенца более 18 месяцев от момента его рождения;

    2) в крови младенца в возрасте от 3 до 6 месяцев должна определяться РНК вируса гепатита С, более того, этот тест должен быть положительным при повторных измерениях не менее двух раз;

    3) у ребенка должны быть повышены сывороточные трансаминазы (ферменты, которые косвенно отражают воспаление печеночной ткани);

    4) генотип вируса (его разновидность) должен быть одинаковым у матери и ребенка.

    В среднем, риск инфицирования ребенка от матери составляет 1,7%, если у матери определяются только антитела к ВГС. В том случае, если у матери циркулирует в сыворотке крови РНК ВГС, то риск инфицирования ребенка составляет в среднем 5,6%. Этот показатель варьирует в зависимости от географической зоны. В качестве примера следует привести клиническое исследование, проведенное в Италии. В него было включено 2447 беременных женщин, 60 из них имели антитела и РНК вируса гепатита С. Эти женщины в 13.3% случаев инфицировали своих детей, однако через 2 года наблюдения только в 3.3% случаев у детей сохранялась РНК вируса гепатита С. Таким образом, реальная частота инфицирования составила только 3.3%.

    www.gepatitunet.ru
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. ксюня

    ксюня New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    привіт усім,я теж була в інтерсоно на УЗД, сказали що все добре тільки є незначній гіпертонус передней стенки матки, випивсали дюфастон , сказалі попити 3 тижня по дві таб. і 2 тижня по одній, я попила 1 тиждень по 2таб. іпару днів по одній, мені від ньго дуже тошніло, тепер сижу і думаю , я сама собі йго відмініла не пошкоде то нам з малятком..в мене 14 тиждень вагітності.