Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Пропоную в кожну середу в 22-00 молитись в тому намірі, щоб всі форумчанки, які так хочуть завагітніти - здійснили свою мрію і народили діточок.
    Обов'язково згадуймо імена тих, хто є в списку. Список завжди знайдете на останній чи передостанній сторінці теми. Список для спільної молитви буде виставлений у темі щосереди.

    Дозволь о Материнства Мати
    Неплідність в радість обернути
    Нехай свій паросток зачнуть
    Батьки і ми, що хочем діток мати


    Це молитва з маленького образу "Чудотворна ікона Матері Божої Чернівецької "Надія безнадійних".
     
    Останнє редагування модератором: 9 Листопад 2011
    • Подобається Подобається x 20
  2. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Я за! Домовились:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    І я. ОБОВЯЗОВО!!!Дуже гарна молитва.
    Ще є така, напевно багато вже її знають
    Молитва подружжя, що не має дітей
    Вислухай нас, милосердний і всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать твоя. Будь милостивим Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про помноження роду людського і будь милостивим покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все сотворив і поклав початки всього, що існує і світі, - сотворив і чоловіка на образ свій, і високою тайною освятив союз подружжя на вказівку про тайну єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на рабів Твоїх цих, союзом подружнім поєднаних, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай будуть плодовитими і побачать дітей своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старости доживуть, і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, якому належить всяка честь, слава і поклоніння зі Святим Духом навіки. Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Я буду молитись в середу за щасливе завагітнення всіх нас на Вервиці. Приєднуйтесь! Хтось вміє молитись на Вервиці? Люблю ці молитви - після відмовляння Вервиці так легко стає на душі. Вони особливі, бо це не тільки розмова з Богом, але і спосіб самовдосконалення. Під час відмовляння Вервиці я не тільки думаю про своє прохання, свою біду бездітності, потрібно роздумувати про життя Ісуса Христа і Матері Божої, я занурюсь в Євангельські події, переживаю радісні і сумні таїнства: Благовіщення, Різдва, чи Хресної дороги (в середу як раз будуть Страстні таїнства).
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    А сьогодні середа!
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Так, приєднуйтесь молитовно до мене в 22-00 сьогодні! Бо ж "Де двоє або троє зберуться в моє ім’я - там я є серед них” (Мт. 18.20)".
    Згідно переказів Матір Божа дала обіцянки св. Домініку і св. Симонові та у Фатімі щодо тих, хто правильно відмовлятиме вервицю (з книжки "Вервиця", видавництва отців Василіян "Місіонер", 1994р). І серед них така є обітниця: "Те, що проситимеш через вервицю, дістанеш". Так що молимось з вірою за щасливе завагітнення всіх наших сумуючих форумчанок, щоб народили вони діточок та "непліддя в радість обернулась".
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчата, як там в середу? О 22.00?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Так-так, обовязково:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    і я до вас приєднуюся, дівчатка!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Тато мого чоловіка купив мені сьогодні книжечку "Матері в молитві".
    Завтра середа. За що будемо молитися?
    Маю таку пропозицію ( прошу поправити чи доповнити ) : щоб Бог скріпив нас у вірі і впевненості, що для кожного має свій план. Якщо Він дає нам дитятко, то має стосовно нього план. Ми можемо його не розуміти чи "не бачити", але це так. Давайте помолимося, щоб у важкі хвилини ми не сумнівалися в Божій любові до нас, наших діток ( народжених і ненароджених).

    Може трохи сумбурно написала. Стубувала новостворена гілка "Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?"

    Ще перепишу молитву з книжечки.

    Господи Боже! Я так часто сумнівалася у Твоїх дорогах і не довіряла Тобі, бо вважала, що, чинячи по-своєму, я роблю правильно.
    Зараз Господи, каюся і прошу: коли я буду й надалі так думати, Ти нагадуй про те, що Твоя любов до моїх дітей перевищує мою.
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Я також до вас дівчата приєднуюся.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    А крім цього, давайте помолимось за те, щоб всі ті бездітні жіночки, які так прагнуть дитинки, в яких серце крається від болю нарешті зазнали радості материнства.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Хтось ще буде молитись на Вервиці?
     
  14. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Natalya Engy, дякую за такий гарний і дуже правильний допис, у всьому з Вами згідна, і щиро вірю, що наша спільна молитва допоможе всім, хто цього потребує!
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    У мене відмовити вервицю виходить лише вдень. Ввечері приєднаюся до спільної молитви простими щоденними молитвами.

    Галичанко, а чи відмовляли ви Девятницю до Непорочного Серця Марії?
    Я кілька років тому так молилася і моє життя перемінилося, а той рік став одним із найщасливіших у моєму житті. Хоч так склалося, що ту Девятницю я не закінчила. Зараз розпочала знову. Знаю лише кількох людей, які її відмовляли. Дала книжечку своїй найближчій коліжанці, яка вже більше трьох років не може завагітніти. Але вона чомусь не хоче відмовляти... Може ше не час?... Не відчуває потреби у такій молитві?
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  16. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчата, я вами! Буду молитися та прошу молитви для себе - дуже хочу дитинку...[​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 5
  17. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Хочу звернутися до Уляночки. Розповім історію: в одного чоловіка, якого знаю особисто, помирала маленька донька. Лікарі ні чим помогти не могли, він і в Київ її повіз- нічого. Симптоми сепсису без будь-якого джерела інфекції. Батько молився годинами, але дитині ставало все гірше. Зрештою вона вже була в реанімації, без свідомості(кома), і надії вже не було. Батько в розпачі не розумів, чому його молитви не почуті. І усвідомлюючи що він безсилий щось змінити, бо дитина помирає, ввечері він знов став на коліна, і звернувся до Бога "Господи, це не моя, це ТВОЯ дитина,і Тобі вирішувати, що з нею буде. Я віддаю її в Твої руки, і покладаюсь на Тебе, роби з нею що хочеш, я прийму будь-яке твоє рішення, бо вона не моя, а Твоя- Ти дав її мені". Це була така покора, як в Біблійській історії, коли Яків готовий був вбити свого сина, бо так йому сказав Бог- принести його в жертву. І саме основне, що вбитий горем батько свято вірив в те, що говорив, і молився щиро. Звичайно, коли наступного ранку він прийшов до лікарні, дитина була абсолютно здорова, а лікарі- в шоці :D! Хочу сказати: коли нема виходу, помоліться, і щиро віддайте все в Його руки, покладіться на Його вибір, повірте, покора робить чудеса... Ми будемо молитись з Вами, Ви не сама
     
    • Подобається Подобається x 19
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Пропоную в 18,30 - молитися за Улянку, а в 22,00 - як звичайно, за всіх форумчанок, які хочуть завагітніти
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Думаю, після нашої спільної молитви все мусить бути добре:D
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дякую дівчатка..на жаль...
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1