Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Прошу не кидати тапками, яйцями та помідорами за те, що піднімаю таку тему в кризу, але цікавить Ваша думка по вибір авто [​IMG].

    Хочеться розвіяти стереотип, що для жінки в даному питанні важливі 2 речі-колір авто та колір салону. :girl_crazy:

    Що для Вас важливо?
    Від чого відштовхуєтеся?
    На що звертаєте увагу?
    Які фактори є найвагомішими?
    А чим можете пожертвувати?
    Скільки готові викласти грошенят?

    Давайте будемо абстрагуватися від ситуації в країні :girl_crazy: і можливо трохи помріємо. В кого є досвід-ділимося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: А як ми вибираємо авто?

    1 - колір (чорний)
    2 - надійність (я хочу джипа...)
    3 - комфортність
    Довго не буду писати - хочу чорного джипика, АКП. Не вибаглива я:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: А як ми вибираємо авто?

    А марка авто важлива?
    А німець? чи і китаєць піде?
    А джипик маленький жіночий (кроссовер, паркетник) чи звичний позшляховик?
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: А як ми вибираємо авто?

    То вже від ціни залежить... Може бути і паркетник, але бажано не китаєць...
    Таке мене би влаштувало
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: А як ми вибираємо авто?

    Буду брати японця. Швидше за все - Хонду. Колір - лиш би не темний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Мені видається, що надійними є не джипи, а японські та німецькі машини. Джип - то жерун ще той, все одно що дога в хату купувати. Моя мрія ауді, а маємо хонду, саме через надійність. Правда, вона у нас біла, але нам колір не був важливий.
    Зараз мені дуже подобається гарячий помаранчевий, поки дійдемо до часу, коли доведеться таки міняти нашу бабушенцію, може смаки поміняю. :xaxa:
    Ну і купувати в кредит на вигідних умовах, мабуть, до того ж відкритий кредит.
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    як на мене в першу чергу всі відштовхуються від ширини гаманця :) ну і далі пішло поїхало.
    особисто я люблю німецькі машини, бо вони хоч і дорогі, зате надійні і міцні. зараз ще багато хто відштовхується від витрати бензину машиною на 100 км пробігу. але як я кажу, якщо є мождивість купити лексуса, відповідно повинна бути можливість, щоб його заправляти і обслуговувати.
     
    • Подобається Подобається x 16
  8. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Як по мені машина має відповідати вашим можливостям, а не забаганкам. По-перше що б не їла багато бензину, а то прийдеться тільки на нього працювати, по-друге важлива і вартість ремонту. Почитай на спеціалізованих сайтах, практично всі марки мають свої автоклуби де викладають скількі і що обходиться.
    Я хочу машинку маленьку, юрку і яскраву. Поки маємо Шкоду Октавію, задоволені дуже, в батьків Ауді, то казали наступну брати будуть лише ауді, їздила на новій Ниві, не повірите але в кермуванні машина просто супер, російській джип.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ото в нас так. чоловік як в 1995 купив свою першу ауді, так до тепер не зраджує цій марці авто :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ех, а коли я нарешті вмовлю свого мужа не дивитися на наступну хонду, а на ауді? :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ну скажу вам обслуговувати її недишеве задоволення, особливо після їзди по наших дорогах
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Мрію про Volkswagen Touareg. Шкода, що поки можу тільки мріяти:sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Я би хотіла мати Suzuki Swift або Colt , слов шось маленьке , але динамічне. Але це також поки що :girl_cray::girl_cray:тільки мрії
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Мені теж колись подобались маленькі "пузаті" машинки, от як Жук Фольксваген.
    А зара смаки помінялись, подобаються спортивні довгі низькі...Хотіла б мати хоча би Лансер Ікс, і червоний :girl_in_dreams:.....
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    То звірюка мала (кермувала такою), особливо 1,9 TDI, хоча салон там зовсім не маленький, трохи тіснувато на задніх сидіннях буде, але якщо водій худенький-проблема відпадає.

    І маневрувати легко :girl_in_love:

    Ото трохи привідкрию завісу-маю автомобільну сім"ю, моє покоління працює в сфері продажу і обслуговування авто. І я автомобільна маньячка :girl_crazy:

    Для мене машина-тільки німець.
    Японці впали в моїх очах, дуже вже економлять на матеріалах і обладнанні (що на ціну не впливає), Хонда трохи відрізняється в кращу сторону.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  16. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    О, тоді Хонду Цивік хочу :), теж подобається..
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Мені теж жучок пасує.. Але дорогий , собачка.:girl_sad: В нас Opel Astra Н ? Загалом прікольна, але я хочу мінівен Зафіру.. , але поки не можу...
    Щодо вибору. Звичайно відштовхуємося від гаманця. На наші дороги однозначно німця., вони надійніші. Якщо їздити більшість часу по Львові, то економічну модельку, оскільки в корках ми проводимо багато часу, а це паливо і відповідно додаткові немалі витрати. Крім того, бажано щоб була відносно невелика - це наша маневреність, а отже інколи і зекономлений час.:girl_spruce_up:Колір - краще світлий колір , ніж темний - на ньому не так замітні подряпини, сколи від каміння та розводи від мийки. І всередині вам повинно подобатись.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    1. економічність
    2. зовнішній вигляд, 4 дверний обовязково!
    3. колір значення немає ( швидше темна).
    4. марка ( не китаєць, не росіянин, не кореянин і т.д.)

    якщо реально - хочу Форд КА старий
    якщо не реально - Форд КА нова модель
    якщо мрія - Вольво позашльховик.
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    А я маленьких машин не люблю, взагалі не розглядаю їх для себе...навіть не знаю чому:girl_smile: Моя мрія Порш Каєн:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:, але то так - памечтать....:girl_in_dreams:
    а з приземлінішого брала б Мазду 6 або щось з БМВ. Колір чорний.:girl_cool:
    Як писав Левандівка - мріяти треба правильно.......:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    А! Забула, треба пам"ятати, що купівля авто, це тільки перший внесок врахуйте регулярні т/о, які в залежності від авто можуть дуже коливатись; та врахуйте будь-ласка запчастини (доступність та ціна). Я колись марила КуКу - ціна підходила, так от казали, що на запчастини треба чекати від місяця до трьох:girl_cray:, вот засада.:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 4