Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 28 Жовтень 2009.

?

Мені страаааашно

  1. одягну маску

    78 голосів
    37,1%
  2. п.1 і наїмся таблеток

    40 голосів
    19,0%
  3. пп1,2 і ще вколюся

    0 голосів
    0,0%
  4. пп 1-3 і ще вікна зачиню

    4 голосів
    1,9%
  5. пп.1-4 ще й зашторю вікна

    12 голосів
    5,7%
  6. куплю квиток на Емірати

    30 голосів
    14,3%
  7. а що сталося?

    46 голосів
    21,9%
  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    В Тернопільській області оголосили надзвичайну ситуацію,закрили вв"їзд і виїзд.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ого...навіть так. Щось страшно стає..
     
    Останнє редагування модератором: 29 Жовтень 2009
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Знайомі тільки повернулись, їх не впустили....
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А напишіть що ще знаєте, бо в нас майже нічого не кажуть. Які симптоми, що робити.... Чи в вас теж мовчать?
     
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Жахи свино-курячого грипу... :)

    А мій брат має на сесію приїхати з Чорткова... Як же він буде через той Тернопіль їхати?... Хіба через села добереться до Львова...
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я в шоці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    У нас теж нічого не кажуть.По ТСН тільки що дивилася,то дізналась.Казали,що перший день висока температура,що не збивається,на другий день важкий стан.А ще люди які померли,то в перший тиждень були признаки простуди,а на другий-вже важкий стан був.Щось багато помирає здорових молодих людей...
     
  8. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Йой дівчата... я така хвора.....:girl_sad::girl_cray:
    В неділю вечором кашлянула кілька разів і все... а вночі температура була 40.... зранку дурне поперло на роботу.... добре, що дойшла...:girl_in_dreams:
    За пів години спустили мене на вулицю у таксі і додому. Тільки приїхала додому, і тут дзвінок від мами, що малий хворий... кидай все і їдь до малого. Знову таксі ... і от так ми з понеділка хворіємо всі.... я, малий, чоловік, мама... в хаті лазарет повний:girl_cray: Одний тато ще тримається. Малому вже легше, слава Богу.... а мені, як було,.... подивилась новини і страшно стало.....:girl_sad:
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Головне лікуйтеся!! До лікаря зверніться , в новинах якраз кажуть, що померли ті, які лікувалися самі. З таким краще не жартувати!!
     
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А по СТБ спростували те,сказали що в"Їзд-виїзд відкриті поки що.
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Люди мені дуже страшно чесно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І мені страшно, чесно!! Але що ж робити? Мені от написали, що роботи не буде, бо нашу академію закривають на карантин... З одного боку ніби й класно,вільний час буде. але карантин в Вузі...це вже серйозно...
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    НАРОД, А ВАМ НЕ ЗДАЄТЬСЯ ЩО ГОТУЄТЬСЯ ЯКАСЬ ДО ПРИКЛАДУ МАСОВА ВАКЦИНАЦІЯ-НУ ЩОБ НАШІ ВСІ КАНАЛИ ТА ІНШІ ЗМІ ТА ОДНОГОЛОСНО ТА ПРО ЕПІДЕМІЮ, НУ ПРЯМ СВИНЯЧИЙ ГРИП І РАК ШИЙКИ МАТКИ, ІМХО, АЛЕ ВИКЛИКАЄ АСОЦІАЦІЇ.
    Ну погода зараз така, плюсова температура, висока вологість, холодно, от воно і множиться, а ті повідомлення про смерті, як і"напевно що повязані з грипом"...
    Не знаю-не знаю...
     
  14. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)


    Я безмежно рада що ви це написали! Чесно! Дякую! Я лежу хвора вдома і ті новини які нагнітають обстановку, вже так мене дістали, що я вже ніби і з найгіршим змирилась! Я повністю погоджуюсь з вашим дописом! В такому ми вже світі живемо!
     
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Кажуть,що померли від вірусної пневмонії(в 10 на тернопільщині,що померли визначили після смерті .Це люди 25-40 років),ніби грип дав ускладнення і це призвело до пневмонії.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Може бути... В нас завжди так роблять. Але тим не менше, люди ж то хворіють... І мене страх бере не через новини, бо я їх не дивлюся, а через те, що купа знайомих хворих...
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та в нас точно так само. Зараз страшенно розгулявся той грип. Вакцинацію кажуть робити всім але я в неї не вірю і не піду. Добре, що моя малеча не ходить в садочок то не будуть нав*язувати цю гидоту. Адже грип видозмінюється щороку. Отже кожного разу треба робити вакцинацію а я проти. Краще перехворіти, ну хіба би дало якесь ускладнення.
    Он у нас хоч і дають ті прививки але ліків не виписують ніяких в разі захворювання. Кажуть збивайте температуру і все. Ну бо справді, що вони дадуть? У них лікарство лише вже на ускладнення а на саму ґрипу нема.
    Так що не журіться. У нас та сама біда з тим вірусом.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І я не вірю!! Яка може бути вакцина від грипу, якщо кожного року вірус інший!! А оцей то взагалі ще невідомий!!!
     
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    У нашій сім"ї таке весною було - захворів мій тато, за ним брат, за ним я, а потім малий мій. Перший день просто погано, на другий день висока температура, яка не збивалась, на третій викликали лікарів (кожен у себе) - у всіх дорослих запалення легень. Найгірше хворобу перенесли саме чоловіки :confused: Лікувались антибіотиками. Правда, тепер по телевізору казали, що в сьогоднішніх випадках антибіотики не діють. Це вірусне. А чим тоді лікар допоможе?
     
  20. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    щось мені горло болить... другий день уже, а мій сиропчик в`єтнамський закінчився... а вдень дощ був, то й до аптеки не вибралась (воно мені треба - під дощем пішки пілікати?). ну судячи з новин, Волинь поки не дуже хворіє. але позавчора до сусідів (хата на два входи) лікарка ходила, може в них хто з малих хворіє...

    до речі, пора "жилєтку" в "носовичок" перейменовувати, нє? ;)