Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 14 Серпень 2007.

?

Чи нагодуєте на весіллі?

  1. Звичайно, нагодую

    91,2%
  2. З якого переляку? Най свої канапки їсть!

    3,1%
  3. Нагодую, але вирахую із гонорару

    5,7%
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    На форумі часто виникають дискусії:
    Тамада-оператори-музики - обслуга, чи маестро, яких варто шанувати/годувати?
    Пропоную у цій гілці локалізувати.
    (Деякі дописи перенесені з "Відгуків про...")

    Для старту гляньте уривок:
    http://www.youtube.com/watch?v=ncDlzE1N7_Y
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2009
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    От на рахунок пяних музикантів і тамади.
    А можна зробити так щоб взагалі їм на стіл не ставили алкголю і всього того що є на столах для гостей. Мало того що платиш їм гроші і не малі, так ще й годуй і пої цілу ніч.
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Ви знаєте, на рахунок спиртного може й так, а от на рахунок їжі...:umbrage:, я б зі стиду згоріла якби в мене на весіллі гості сидять за столами і "наминають" а музики тормозки-бутерброди жують:no: То якось не по-людськи,як на мене, тим більше, ятільки рада би була якби вони чим побільше їли, бо потіи того "добра" стільки лишається, що аж....викидається:sad:. Та й то ж лише їжа, мені не шкода, я ще з собою їм дала, а куди то все дівати:confused:?
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    мда... класне відношення до музикантів... На рахунок спиртного то ще згідна, але за що ж людей голодом морити?! Вони ж стільки енергії витрачають, та й чому якась така зневага...:girl_sad: Краще взагалі тоді включити муз.центр-буде музика і їду тратити не треба.
     
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Тут можна сперечатись. Я от зараз сижу на роботі і працюю (і мені за це платять гроші), але мене чомусь ніхто не годує. За що ж мене голодом морити? Так само і музиканти є на роботі і їм за це платять гроші.
    Просто склалася така традиція, може це щира українська душа, може це спричинено тим, що люди подумають, що скупі якісь, чи ще якісь причини. В будь-якому випадку, як погодують - то мають сказати дякую, як не погодують - теж мають спокійно сприйняти, а не говорити про зневагу тощо. ІМХО
     
  6. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Ви ж не працюєте на якійсь забаві.

    Але у них немає обідньої перерви, щоб вони могли піти кудись. Вони цілий вечір і ніч працюють. Як можна їм не поставити стіл?! Тим більше вони грають на забаві де всі їдять і п*ють. Мені дивно коли таке питання піднімається.

    А як це сприйняти?
     
  7. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    а можна я за фото і відео втикнуся ;-)))
    фотограф і відеоператор починають працювати так о годині 8 - 8.30
    в фотографа робота закінчується десь о 20.00-21.00 відео працює як правило до 23-24 години, перерви на обід немає, ви собі вважаєте за нормальне що людина має 12-14 годин без перерви на обід працювати?
    Та і музиканти, ресторан з години 17.00-18.00 і до 24.00 або і далі... вам люди також 7-8 годин мають працювати без обіду і перерви?
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Яке це має значення, кожен сам собі свій хліб вибирає?!


    Як то? Вони ж не грають в режимі нон-стоп? Є перерви між столами, можна спокійно перекусити тим, що приніс з дому.

    А чому це має прийматися за зневагу. Людина за свою роботу (відіграти весілля) отримує гроші, у вартість роботи обід, як правило, не включається. Це абсолютно нормально і адекватно.

    я в такому випадку вирахувала б з зарплати (винагороди)
    чомусь маю дуже категорчну до того позицію

    Ще маю питання (не знаю всіх тонкощів роботи), під час концерту, наприклад у філармонії-музикантам (оркестру) накривають стіл?
     
  9. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Цілком згідна, що годувати треба і музикантів і тамаду і відеоператорів. Але флєшку на стіл не обов"язково ставити! Раз робота -то працюй! Сама бачила, як музиканти напилися , а потім лика не в"язали!
     
  10. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Я не думаю що ви суттєво зекономите на обіді для музикантів, фотографу і оператору. Вони працюють цілий день або вечір на вас - а в той час як люди сидять за столами мають бігати по канапки які принесли з дому??? Не ображайтеся але це м"яко кажучи дуже негарно.

    За випивку я згідна - шоб хтось напився, ще такого не бачила. Вони працюють і мають знати міру.
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Музикантам простіше вони канапки можуть з дому принести, бо вони їдуть прямо в зал. Це ще дуже реально!
    А що робити фотографу чи відеоператору? Куди він ту канапку має запхати. Якщо він фотографує з 8 ранку до 21,00 чи 4,00 ?
     
  12. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Це до того, що людина, мабуть, працює в звичній обстановці, може вийти кудись поїсти і т.д.



    Я собі це уявляю :girl_haha:
    Мені було б стидно за таке :girl_cool:
    Але, то моя особиста думка, і прошу мене за то помідорами не закидати :girl_flag_of_truce:

    Я так розумію, воно само собою розуміється. :girl_cool:
    До речі, деякі музиканти самі кажуть, що має бути стіл для музикантів (мені дивно було це чути, коли я з ними спілкувалась, бо я це і так розумію що потрібно), але тепер розумію чому вони на цьому наголошували. :girl_crazy:
    Тим більше їм буде приємніше грати ситими.:girl_claping:

    Під час концерту ніколи, бо концерт триває від 1,5 год. до 3 максимум. А от після концерту деколи накривають. Коли якась подія, і за це не вираховують грошей з зарплати, а просто дякують за концерт (ну і гроші звичайно платять) :girl_cool:

    А взагалі моя думка, щоб людина добре працювала потрібно створити хороші умови для її роботи, щоб їй приємніше працювалось. Адже потім у результаті, для тебе ж буде краще.:girl_smile:
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    я працюю цілий день на власника нашої фірми, він мені обід не носить, я не вважаю, що це негарно, працюю більше, ніж по 8 годин в день, обід 15-20 хв, повноцінний трапляється раз в 5 років. Але якщо я досі тут працюю, значить мене моя робота влаштовує.

    Чим міряли оте "негарно"?
    Я погоджуся лише з тим, що як маєте бажання-можете покормити музикантів, фотографа, можете налити 100-500 г оковитої,
    але абсолютно не погоджуюся з тим, що

     
  14. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    та які проблеми, не треба нікого годувати, ви ж роботів на роботу взяли...
    ні не роботів, тоді в мене обідня перерва, ну і що у вас зараз буде перший танець скажімо, вам же все рівно.
    на рахунок філармонії, концерт не триває 8 годин...
    Власне про що і йдеться, коли ви замовили 3-4 години тоді про харчування не варто перейматися, але коли люди на вас працюють більше 8 годин...


    абсолютно згоден, робота то робота, але пару пляшок мінералки поставте ;-))
    як півдня відбігаєш півлітрова пляшка випивається одним ковтком
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    хочу нагадати, що дискусія власне з музикантів почалася-один
    обід є або плаваючий в часі, або фіксований-два-про що в будь якому випадку домовляється напередодні
     
  16. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Повністю погоджуюсь з Imel. Вона фактично відповіла за мене :)
    Моя думка така - це не є зневагою, якщо ви не погодуєте фотографа, оператора чи музикантів, це є абсолютно нормально. Це ваша особиста воля і ви маєте поступати як хочете. І це, по-моєму, непристойно взагалі думати що так має бути, що молоді піклуються про те, щоб погодувати музик/фотографа/оператора, при тому, що вони ітак цим людям заплатили гроші за послуги (чималі гроші, між іншим)
    Фотографи, оператори: а молоді теж з 8 до 20 з вами, вони не їдять? а як їдять десь в обід, то чого ви з ними перекусити не можете? чи будете знимкувати як молода канапочку ковтає? ))) Поки перший стіл (другий, восьмий...), теж можете собі перекусити.
    Музиканти: Ви накриваєте стіл музикантам, отож апріорі вони будуть грати не нон-стоп, а будуть перериватися, щоб поїсти те, що ви їм накрили. Отож можуть поїсти і принесене з дому, а не накрите молодими. Бо вони на роботі, а не на забаві.

    Це звичайна робота, така сама як і ваша, і моя.
     
  17. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Це все тупа розмова ні про що! Ніхто нікому нічого не докаже!
    imel : якщо Ви заміжня, то як у Вас було на весіллі? Музикантам давали їсти чи ні?
    Якщо не заміжня! Робіть як вважаєте за потрібне! Хай грають без накритого столу зі своїми канапками в сумці!

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ----------

    Цікаво ЧИМ??? канапкою з дому? Чи піти замовити в барі собі вечерю? Мені дуже цікаво чи в бенкет тобі по меню шось зготують?
     
  18. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    добре, музиканти встали і пішли пообідати на годинку...
    вам і вашим гостям таке сподобається, тільки не треба що пообідати можна в тому ж ресторані, це далеко не завжди можливо...
    А взагалі не розумію проблеми, любий банкет розраховується з запасом, тобто немає проблем накрити 2-3 додаткові порції (зауважте це не повноцінні порції як для гостей, значно менше) 3-4 пляшки мінералки поставити і не паритися...
    Хоча були випадки що і стільця для нас передбачили, не говорю про все решта...
    нічо відпрацювали і носом не кривили
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    йо-йой, шо за 5 місяців на форумі правила не читали?
    :girl_in_dreams:


    ще ні, але ми ремонт недавно вдома робили , майстри в або ходили на обід, або підігрівали принесене :girl_haha:

    певно що, то ж їхня робота ГРАТИ
     
  20. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    от про це і говоримо, приїхали в ресторан молодята сіли гамати, а ми стінку підпираємо...
    хто говорить про обжератися і напиватися???