Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > Дівочі посиденьки > Дефіле
	Увійти через OpenID

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.01.2010, 18:09
Viola girl Viola поза форумом
Member

Місто: : Львів
Дописів: 85
Дякую!: 121
Подякували 268 раз в 50 дописах
Типово Марки взуття (хвалимо\сваримо)

[ р е к л а м а ]

Взуття - такий недешевий і важкий до вибору елемент гардеробу. По-моєму, важливість його "правильності" подекуди переважає "правильність" білизни. Можливо саме тому ТАК складно знайти якісну марку взуття - щоб і зручне і гарне і носилось не один сезон. Тому, вирішила створити тему про різні марки взуття - діліться враженнями про позитивні і негативні досвіди носіння шузів

Почну з себе

Якось, в Інтертопі купила я собі спортивні черевики Ecco - то було так давно, що вже й точно сказти важко - 4 чи 5 років тому. Проносила фактично всі ці 4 (чи 5) осені, весни, частину зим (бо вони демісезонні) і деколи навіть влітку в мокру погоду, чи вгори взувала Товарний вигляд, вони звісно, з того часу трошка втратили, але цілюсінькі, води як не пропускали, так і не пропускають!
А от інша пара Інтертопівська не така була чудова. То були білі мешти Geox. Коштували реально шалені гроші, а якість так собі. По-перше, всі оці рекламовані "дихаючі підошви" - не тільки нічорта не дихають (нога потіла як має бути! а я того ненавиджу), а ще й порох крізь них потрапляє всередину, бруднить ноги і панчішки! Шкіра після першого ж потрапляння під дощ стала вкрай твердючою (я гарно доглядаю за взуттям і знаю як правильно сушити - НЕ біля батарей і з газетками всередині). А шов на п'ятці натирає до крові (в магазині того не могла відчути)
Тепер для мене - Джеокса не існує!

А у вас?
За цей допис Viola подякували 16 разів:
Рекламка
Реклама на форумі
Старий 24.01.2010, 18:51
girl Virginia поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів, Сихів
Дописів: 3,194
Дякую!: 20,490
Подякували 27,280 раз в 2,669 дописах
Типово Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Bogun це український виробник, який використовує для виробництва італійський матеріал і шкіру, і колодки! Маю вже не одну пару чобіт цієї фірми, дуже задоволена ними! Можна знайти в магазині Венеція на Франка і, здається, десь на Південно є!
За цей допис Virginia подякували:
Старий 24.01.2010, 19:01
Анута girl Анута поза форумом
Senior Member

Місто: : і знову Батальна
Дописів: 7,412
Дякую!: 33,885
Подякували 50,683 раз в 6,421 дописах
Записів у щоденнику: 19

Цитата:
Допис від Viola Переглянути допис
Тепер для мене - Джеокса не існує!
в мене зимові Геокси з виворітки. Ношу вже 2 сезони, виглядають майже як в день покупки. Таких скарг, як ви написали, не маю абсолютно. Ноги завжди сухі і не потні.

Із того, що носять в мене в сім"ї, дуже хороші відгуки про Geox, Ecco та Clarks
За цей допис Анута подякували 8 разів:
Старий 24.01.2010, 19:15
Ivanna girl Ivanna зараз на форумі
Senior Member

Місто: : Львів-Рудно
Дописів: 342
Дякую!: 9,788
Подякували 1,827 раз в 312 дописах

В мене кросівки Geox, ношу два роки скарг не маю.

Цитата:
Допис від Анута Переглянути допис
Із того, що носять в мене в сім"ї, дуже хороші відгуки про Geox, Ecco та Clarks
Підтримую Ануту.

Маю знайомого, який працював і Інтертопі, то він не радив нам купувати Джеокси, розказував про них те, що Ви описуєте. Із тих всіх фірм радив лише Екко та Кларкс, і ще є якась фірма, не памятаю назви (але вартість зимових чоботів за знижкою балу 2000 приблизно). Для чоловіків ще фірма Кемелс.
Моя сестра його минулого року не послухала і купила собі чоботи Вагабонд, тепер плюється... , а того року купила Екко, задоволена.

Я до вибору взуття ставлюся дуже обережно, одного разу купила на Південному чоботи, що як тільки випав перший сніг відлетів каблук, який як виявилося був з картону....
Старий 24.01.2010, 20:22
bioland7 girl bioland7 поза форумом
Senior Member

Дописів: 1,253
Дякую!: 6,668
Подякували 3,445 раз в 1,021 дописах

А мені з тих,що в нас продають подобаються Clarks, Vagabond,але найбільше MArco Polo. З тих, що продають за кордоном, Jette Joop, Salamander.
За цей допис bioland7 подякували 2 разів:
Старий 24.01.2010, 20:44
Lerusja girl Lerusja поза форумом
Senior Member

Місто: : ЛьвIв
Дописів: 171
Дякую!: 560
Подякували 607 раз в 138 дописах
Записів у щоденнику: 1

Мій чоловік на Південному купив кросівки adidas(дорогі)-на наступний день відірвалась підошва.
Тепер постійно купляє екко,geox-скарг не було.Я ношу екко,кларкс,монарх і хогль(Австрія).Хочу окремо похвалити монарх.Маю їхні зимові чоботи вже 3-4 роки.Дуже теплі(на овчині),зручні,не слизькі.Рада за наших виробників!
Старий 24.01.2010, 21:12
girl Bogdanka поза форумом
Senior Member

Місто: : Бандерштадт Львів
Дописів: 4,839
Дякую!: 33,990
Подякували 45,645 раз в 4,400 дописах
Записів у щоденнику: 7

я дуже люблю Еccо, Merrel, Columbia i Cataterpillar, якщо говорити про повсякденне "вєздєходне" взуття. Ці фірми, на мою думку, відповідають співвідношенню ціна/якість. Взуття зручне, добре носиться, доволі довнгий період часу гарно виглядає і нога в ньому не потіє, що для мене має чи не найважливіше значення.
Geox - в нашій сімї до цієї фірми немає однозначного ставлення, у чоловіка кросівки супер, у мене так собі. Не є мєга зручні, як наприклад екко чи скетчерс.
Hush Puppies дуже хороша американська фірма (особливо щодо дитячого взуття) - але в нас ціни захмарно завищені, так вони не коштують
Дуже гарне, але дорогий сегмент взуття фірм Norma J. Baker, SHY і Baldinini (продаються в нас в Діві, Мілані, Венеції, Шик-Бутіку). Але це взуття є дійсно доволі недешевим, проте відповідає своїй ціні стосовно якості. В основній більшості ці марки випускають модельне взуття. Середньої цінової категорії модельне взуття мені особисто дуже подобається (маю 4 пари - чоботи, туфлі, босоніжки) - це польське фабричне взуття Ellenka. Вартість модельних зимових чобіт цього сезону коливалась в межах 800 - 2000 грн. Магазин знаходиться в Новому цумі на третьому поверсі, якщо я не помиляюсь.
CARNABY і Chester то якесь дурне взуття, рівно ж як і Welfare - ці марки швидко розклеюються, втрачають швидко товарний вигляд і колір.
Найбільше взуття у мене екко, бо моделі мені підходять.
Ще купувала раз взуття Antonio Biaggi - не моя модель, якісь мені тверді були.

---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------

Маємо ще взуття Timberland, тобто чоловік має, дууууууууже добре носяться і дуже гарно виглядають вже 3й сезон, ну в принципі як і (Caterpillar).
За цей допис Bogdanka подякували 14 разів:
Старий 24.01.2010, 21:15
girl Virginia поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів, Сихів
Дописів: 3,194
Дякую!: 20,490
Подякували 27,280 раз в 2,669 дописах

Цитата:
Допис від Bogdanka Переглянути допис
CARNABY і Chester то якесь дурне взуття, рівно ж як і Welfare - ці марки швидко розклеюються, втрачають швидко товарний вигляд і колір.
Цілком погоджуюсь, років 4 тому, купила собі босоніжки CARNABY, то мені на наступний день після закінчення гарантії ( а це 2 тижні) підошва розламалась на дві частини! Ще мала туфлі Chester, то вони просто відклеїлись від підошви і були дуже трерді! Тепер навіть не заходжу в їхній магазин
За цей допис Virginia подякували:
Старий 24.01.2010, 21:18
girl Tanyunya поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів, Петлюри
Дописів: 4,081
Дякую!: 19,393
Подякували 27,692 раз в 3,678 дописах
Записів у щоденнику: 1

Цитата:
Допис від Viola Переглянути допис
по-перше, всі оці рекламовані "дихаючі підошви" - не тільки нічорта не дихають (нога потіла як має бути! а я того ненавиджу), а ще й порох крізь них потрапляє всередину, бруднить ноги і панчішки!
О! А в мене в чоботах Джіокс підошва дуже навіть дихала... Тільки, певно, мала якусь хворобу дихальних шляхів, бо вона не видихала, а вдихала!!!! І всмоктувала при цьому всередину все що завгодно. Просто мокрі ноги були, навіть як не лазити по хляпі, отак іду по втоптаному снігу на тротуарі - бац- і ноги вже мокрі... Так що най без мене дихають, в кладовці А Екко - теж колись відправила на пенсію за віком, а за станом можна було ще носити і носити. Але то теж залежить від того, де їх зроблено.

Колись працювала з хлопцем, сусід котрого шив взуття для.... Честеру..... Можливо то була байка, але по якості схоже
За цей допис Tanyunya подякували 13 разів:
Старий 24.01.2010, 21:18
Kasia girl Kasia поза форумом
Senior Member

Дописів: 7,438
Дякую!: 22,957
Подякували 46,859 раз в 6,064 дописах

ЕККО -такі туфельки-кроси - дуже люблю. хоч і червоні - вигляду не втрачають.
Kazar - дуже зручне взуття "до ходу" на щодень
з класичного -Gabor, Diva -надзвичайно зручні туфлі, всесрединці, як тапки (верх замша)
розчарування Fabi -не зручні колодки

маю словацької фірми BIGTIME! черевички - дуже зручні і добре зроблені.
а от за Богун чомусь на згідна. не вартує українське взуття таких грошей, на мою думку.

ооо і для мене найгірше - то Браска. таке вже в ажке і деревяне . жах.
За цей допис Kasia подякували 12 разів:
Відповідь

Теги
взуття

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:21.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008