Культурний ШОК

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Tanyunya, 28 Лютий 2010.

  1. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Оце прочитала, ніби вже й звикла до таких... не знаю навіть як назвати..
    Ну, словом, цитую:
    В такому випадку, Козловському треба вже народного давати, його, принаймні, кожен пес знає. А Заліскові - максимум заслуженого артиста Львова і області. Досі свіжі в пам"яті неприємні відчуття і сором, коли він спозорився на "Караоке на майдані". І дивіться, рік тому він на караоке, нікому практично невідомий, а нині - заслужений.
    Та власне, одні кліпи чого вартують. Заслужені кліпи.
    Віддихаюсь, ще напишу. Може.
    Але я собі уявляю, як це сприймають Справжні музиканти, які роками працюють в театрах, філармоніях.. Та введіть звання "Заслуженого артиста естради України" і роздавайте, кому завгодно.:girl_devil:
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Блін.... і чого я в той вагон не заскочила.... чули б ви, як Я співаю в караоке (мені всі сусіди по стінах і батареях аплодують)))))
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Культурний ШОК

    Ви про цих ?
    [​IMG]
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    і про цих теж. Хотіла теж запостити відео, але ніколи шукати (та й лінь). А взагалі я про Театр опери та балету, Львівську філармонію - а ви й не здогадались?:girl_wink::girl_wink::girl_wink:

    Ой, що це я! З іншого ж боку є такі чудові Заслужені-перезаслужені: Наталка Карпа, Андрій Князь, Віталій Козловський. Може ще кого забула... Не встигаю за вагонами пильнувати:)) Ви собі можете уявити українську музику і культуру загалом без внеску цих заслужених митців?!
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Культурний ШОК

    Відео не тримаю, а фоти наших левандівських звьозд опери та естради (в одному і тому ж місці, з тим самим мікрохвоном в руках) маю, живий звук вміють. І от що скажу:
    наших попрошу не тойво... [​IMG]
    Мало, що там "ВЗ" наверзе...
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2010
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Та я не тойво.. Я не розумію - де та заслуженість. Андрій хороша людина, але в чім заслуженість? Хіба в тому, що протримався тих 15 років. Тихенько, не дуже помітно, але протримався.
    І не про тих звйозд опери, котрі підспівують на корпоративчиках і гурті Кульчицького. Будь хто з оркестру, не солістів, вклав в свою роботу більше часу, сил, ніж оті заслужені. Не говорячи про те, скільки років треба було навчатися, щоб стати тим артистом оркестру.
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Культурний ШОК

    Тепер - не грудях і бомазі. :)
    та їм теж давали. от, за 2008:
    [​IMG]
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    І те тішить.
    Просто хотілось би, щоб такі "мистецтва" відрізнялись якось між собою. Уявіть собі працю солістки балету і соліста-Заліска (до прикладу). То можна порівняти?
    У Львові ще багато "звйоздочок" які можуть претендувати на таке звання. До речі, Ліля Ваврін не заслужена? От вона мабуть зі всіх якраз і заслуговувала б такого звання. Бо дівчина дійсно співає, і дійсно багато років її чути, її знають. І не тому, що її обличчя розклеїне на кожному стовбі (вона ж не Остап (окрема тема))), а тому що дійсно за що знати.
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Культурний ШОК

    о, тому, певно, Фаріон би порадила пакувати валізи, і до... Моїсеєва :girl_crazy:
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Культурний ШОК

    А навіщо? Воно у нашому житті щось змінить?

    А варто?
    Кисле з солодким порівнювати я б не став.
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    От вони і не порівнюються. А прирівнюються. Зрівнюються тими званнями.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Я вже взагалі не звертаю на це увагу. В нас також багато роздають тих звань... Хоча, може на фоні отаких зірок, в нас заслужено, але мені просто з того всього смішно... Бо в нас от дали заслуженого людині,яка просто викладає в консі. більш нічого, ніяких визначних концертів, робіт.. Я того не розумію...Або людині,яка просто є концертмейсером оркесту і то поганим...за які заслуги?хм...За гроші все це відбувається. І ми з вами можемо такими стати,головне знати,кому кругленьку суму впихнути.
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    це коштує не дорого, кажуть десь 5000 уо - і ти заслужений до смерті :)
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Та от власне, пора б і мені звикнути, а я щось ніяк:)) Отим незаслужено заслуженим в оркестрі це хоч надбавку до зарплатні та пенсії дає, а заліскам?Вискочити на сцену з напівголими дівками і під фонограму потусуватись там з лейбаком заслуженого на чолі?. Хтось чув, доречі, як оці заслужені вживу співають?
    "За державу обидно"... Бідна Україна навіть не знає половини своїх заслужених артистів.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Думаю не половини, а практично всіх!!
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Слухайте, а тим заслуженим якусь зарплату чи то краще назвати песнію платять?
     
  17. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Ймовірно... Хай пробачить мене Заліско, бо не про нього загалом йдеться. Він просто один з....
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    не знаю, може й зарплата вища стає Знаю, що здається похорон оплачує держава.:girl_crazy:
     
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    Ну тоді це все міняє! Просто оплата за звання (читаєм "похорон") попередня? Чорний гумор...:girl_devil:
     
  20. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Культурний ШОК

    У мене годину тому був культурний шок! У "Суперзірці" на "плюсах" один із учасників виконував пісню Океану Ельзи з нового альбому - "..Давай залишимо більше для нас...." А єврей із журі Абрамович (забула ім'я) і Потап сказали, що це "мурова музика"! Першого - "суперталановитого" викладача - ніхто в очі раніше не бачив і про заслуги його не чув, а другий - ще "талановитіший" репер Потап, який пише немурову музику про "отдуплился" і "хреновато", а раніше про Сірка-собаку горлав.... Ну дожилися ми, що всіляке ч.м.о. розказує про "мурову" музику. А Галушка-Брєжнєва зізналася, що в машині у неї якраз цей альбом ОЕ стоїть :)