Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > Дівочі посиденьки > Ой слаба я, слаба я...
	Увійти через OpenID

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.10.2010, 13:50
enigma girl enigma поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів
Дописів: 897
Дякую!: 1,641
Подякували 3,863 раз в 705 дописах
Типово Відповідь: Цистіт. Що робити...

[ р е к л а м а ]

Цитата:
Допис від Dzvinkalviv Переглянути допис
А з лікарями не все завжди добре виходить- то хіба провіреного спеціаліста мати
А хто знає такого провіреного?
Рекламка
Реклама на форумі
Старий 26.10.2010, 13:51
anka girl anka поза форумом
Senior Member

Місто: : ЛЬвів
Дописів: 736
Дякую!: 668
Подякували 4,168 раз в 489 дописах

я 2 роки тому займалась самолікуванням- трави пила, ніяк на антибіотики і фурагін не погоджувалась. А закінчилося все тим, що інфекція пішла вгору по сечоводах і вдарила по нирках. Якщо спочатку (коли був цистит) біль ще можна було терпіти, то коли почало боліти в нирках був суцільний жах (пологи з вагою дитинки 4550 в порівнянні з цим- байка)! Білок був замість 0,2 -4 З такими аналізами лягають в лікарню, а я ще не погоджувалась на лікування- лазила інтернетом в пошуках порятунку. Як результат я отримала хронічний процес і загострення кожної весни і осені.
Те, що по телебаченню йде реклама уролесану- не значить, що його можна пити коли заманеться- все має контролювати лікар. Те саме з бактериидними препаратами- фурадоніном- його потрібно випити цілий курс- здається 2 тижні, інакше інфекція до нього звикне і стане стійкішою, відповідно наступного разу цей препарат її не візьме.
Нарешті я знайшла гарну лікарку, яка мене комплексно пролікувала -там був і Монурал, і фурадонін і інші препарати- загалом це все тривало майже 3 місяці (я ж то думала, що попити таблеточки 3 дні цілком достатньо) і після цього загострень ще не було. При тому якби я пролікувалася після першого разу- можна було б без жорстких антибіотиків і досить було 3-4 тижні.
робіть висновки-шукайте лікаря

В дитинстві було класно-закінчилися гроші- пішов, нарвав-бавишся далі.
За цей допис anka подякували 5 разів:
Старий 26.10.2010, 13:57
bora girl bora поза форумом
Super Moderator

Дописів: 2,665
Дякую!: 10,384
Подякували 12,651 раз в 2,156 дописах

Мала рецидиви (лікувалась у лікарів з фурамагами і т.п.). Виявилось - проблема не у переохолодженні (воно тільки сприяло). Але діагнозу не казатиму, бо бачу дівчата бездумно самолікуються. З цим жартувати не можна. Як казав лікар - по стіні будете дертись, як запустите.
Щоб перевірити лікаря - перепитайте, які аналізи на його думку варто загалом буде здати. Між нами - тільки посів сечі покаже результат, але не причину. Краще здати більше аналізів, але раз і назавжди позбутись цієї неприємності. Бо якщо Ви не на ринку на морозі 12 годин стоїте - то нічого такого у вас проявлятись не повинно по причині саме переохолодження.

Востаннє редагував bora: 26.10.2010 о 14:08.
За цей допис bora подякували 7 разів:
Старий 26.10.2010, 14:14
anka girl anka поза форумом
Senior Member

Місто: : ЛЬвів
Дописів: 736
Дякую!: 668
Подякували 4,168 раз в 489 дописах

Цитата:
Допис від bora Переглянути допис
Між нами - тільки посів сечі покаже результат, але не причину
Щодо цього- скільки лікарів- стільки думок. Результат чого має показати посів? Нереально зробити стерильний забір з виключенням зовнішніх впливів. Хіба з допомогою катетера. Окрім того- ну дасть воно Вам ріст якихось бактерій а антибіотики все одно широкого спектру, бо поки посів виросте, треба чекати, а за цей час можна серйозно зашкодити ниркам. Моя лікуюча лікар (яка в результаті і вилікувала і вагітність після цього пройшла без жодної ниркової сипмтоматики) казала що в посіві сенсу нема, що це нічого не показує, а інша лікар (не нефролог) паралельно казала, що як без цього можна лікувати ітд. Здали посів на Зелену двом докторам (для експерименту)- результати були абсолютно різні, а не мали б бути... До того ж сечовий не є стерильним- він має свою флору, на відміну від нирки, яка є стерильною. Виходить, що лікувати треба природну флору до знищення?
Цитата:
Допис від bora Переглянути допис
Щоб перевірити лікаря
Для мене найкращим способом перевірити лікаря є результати, які отримані від його лікування. Лікарка, в якої я лікувалась витягла кількох знайомих із серйозних ситуацій і грамотно провела вагітність (дитинка здорова) хронічно хворій, якій казали переривати вагітність через хворобу нирок (там все було дійсно дуже серйозно).

В дитинстві було класно-закінчилися гроші- пішов, нарвав-бавишся далі.
За цей допис anka подякували 3 разів:
Старий 26.10.2010, 14:44
Dzvinkalviv girl Dzvinkalviv поза форумом
Senior Member

Дописів: 680
Дякую!: 9,288
Подякували 2,688 раз в 594 дописах

Цитата:
Допис від anka Переглянути допис
Для мене найкращим способом перевірити лікаря є результати, які отримані від його лікування.
ну так 3-м можк допомогти, а 4-го в могилу загнати! лікарі- не Боги, тому тут також можна прогадати!
Якщо ви впевнені, що цистіт- причина переохолодження, чи після активного статевого вечора, то можна і травичку попити (тільки без фанатизму). Але якщо це з "бухти-барахти" і давно турбує- то краще здати і сечу і кров, і піти до хорошого спеціаліста.

---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

ще є дуже хороші таблетки які я приймаю в екстра випадках- канефрон. І при запаленні нирок і при цистітах[COLOR="Silver"]
Старий 26.10.2010, 15:07
bora girl bora поза форумом
Super Moderator

Дописів: 2,665
Дякую!: 10,384
Подякували 12,651 раз в 2,156 дописах

Цитата:
Допис від anka Переглянути допис
Щодо цього- скільки лікарів- стільки думок. Результат чого має показати посів? Нереально зробити стерильний забір з виключенням зовнішніх впливів. Хіба з допомогою катетера. Окрім того- ну дасть воно Вам ріст якихось бактерій а антибіотики все одно широкого спектру, бо поки посів виросте, треба чекати, а за цей час можна серйозно зашкодити ниркам. Моя лікуюча лікар (яка в результаті і вилікувала і вагітність після цього пройшла без жодної ниркової сипмтоматики) казала що в посіві сенсу нема, що це нічого не показує, а інша лікар (не нефролог) паралельно казала, що як без цього можна лікувати ітд. Здали посів на Зелену двом докторам (для експерименту)- результати були абсолютно різні, а не мали б бути... До того ж сечовий не є стерильним- він має свою флору, на відміну від нирки, яка є стерильною. Виходить, що лікувати треба природну флору до знищення?
Може я незрозуміло написала, що з тим посівом толку не виведете? Ну то перепрошую, бо саме це мала на увазі.

Востаннє редагував bora: 26.10.2010 о 17:41.
За цей допис bora подякували:
Старий 26.10.2010, 15:23
tasha girl tasha поза форумом
Senior Member

Дописів: 889
Дякую!: 11,326
Подякували 2,680 раз в 663 дописах
Записів у щоденнику: 3

Цитата:
Допис від KAPUCHINKA Переглянути допис
Дівчата, вичитала в неті, що якщо в сечі є кров, то паритися у ванні не можна, щоб не посилювати кровотечу. А в мене, ніби, є трошки крові. Що робити? Гріти чи не гріти?
Я теж любитель самолікування, але коли вже кров в мочі, ну про що ви думаєте, то треба негайно йти до лікаря і ніяких ван уже не може бути.

П.С. сама приймала і уролісан і канефрон і монурал, але реально помогла Поляна квасова і безсольова дієта.
За цей допис tasha подякували 2 разів:
Старий 26.10.2010, 16:41
Маруся-мама girl Маруся-мама поза форумом
Senior Member

Місто: : Нью Джерсі
Дописів: 12,033
Дякую!: 330
Подякували 576 раз в 142 дописах
Записів у щоденнику: 20

Цитата:
Допис від KAPUCHINKA Переглянути допис
Прокинулася сьогодні вранці, і всі симптоми цистіту "на ліцо". Мала колись цю "радість", років десять тому. І точно пам*ятаю, що лікувалася якимись антибіотиками.
Багато чула, що люди дають собі раду у цьому випадку самостійно, і без антибіотиків. Дівчата допоможіть, будь-ласка.
Лікарі лікують цистит лишень антибіотиками. Це правда.

Я зауважила що у мене була ця проблема коли чи то перестудилась чи обдуло. Лікувалась сама бо антибіотиків не спішусь брати. Вилікувала своїм методом, правда він трохи не надто приємний але мені допомогло.

Цитата:
Допис від Annabela Переглянути допис
Приймати ванну і паритись не бажано.
Мій чоловік має бактеріозний простатит спричинений циститом. Ну і яке це має відношення одне до одного? а таке що кожного разу як він заходив в холодну воду типу басейн, або море у нього зразу було запалення обох органів. Лікувався великою кількістю антибіотиків але проблеми лише залікував. Не можна переохолоджуватись якщо є така проблема. А он теплі ванни йому лікар приписав.

---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:37 ----------

Цитата:
Допис від tasha Переглянути допис
Я теж любитель самолікування, але коли вже кров в мочі, ну про що ви думаєте, то треба негайно йти до лікаря і ніяких ван уже не може бути.
Кров в сечі означає що є проблема і я б таке також сама не лікувала. Плюс, ми не завжди можемо самі зауважити кров в сечі, тому треба здати аналіз і послухати що лікар має до говорення. А раптом він щось мудре скаже.
Старий 26.10.2010, 17:02
KAPUCHINKA girl KAPUCHINKA поза форумом
Senior Member

Місто: : ЛЬВІВ
Дописів: 2,356
Дякую!: 5,793
Подякували 7,872 раз в 1,652 дописах

Цитата:
Допис від Dzvinkalviv Переглянути допис
чи після активного статевого вечора,
тобто, після сексу може бути цістіт? чи я щось не так зрозуміла?

---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

Цитата:
Допис від Маруся-мама Переглянути допис
Плюс, ми не завжди можемо самі зауважити кров в сечі,
я б і сама не побачила, просто знаю, що при цистіті може таке, тому уважна вивчила туалетний папір, ну і він трохи темніший ніж завжди (ще раз перепрошую за такі деталі)

Цитата:
Допис від Маруся-мама Переглянути допис
тому треба здати аналіз і послухати що лікар має до говорення. А раптом він щось мудре скаже.
я з вами згідна, але до лікаря зможу піти тільки у четвер або п*ятницю, швидше не маю можливості, а сидіти і просто терпіти якось не хочеться.

Та й мені трохи легше стало, дискомфорт, звичайно, є, але все ж легше.
За цей допис KAPUCHINKA подякували 2 разів:
Старий 26.10.2010, 17:08
Маруся-мама girl Маруся-мама поза форумом
Senior Member

Місто: : Нью Джерсі
Дописів: 12,033
Дякую!: 330
Подякували 576 раз в 142 дописах
Записів у щоденнику: 20

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:27.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008