Салати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем misss, 17 Січень 2011.

  1. misss

    misss New Member

    Дуже частенько у нас в сім'ї на обід повинен бути салатик. Тому пропоную вашій увазі салатик на швидкуруч.
    Нам потрібно 250 гр. крабових паличок, 1 б. кукурудзи, салата, цибуля, сіль, перець, майонез.
    Нарізаємо крабові палички на кубики, додаємо кукурудзу, салату розриваємо на кусочки(якщо салату нарізати ножиком, вона втрачає дуже багато соку), цибулю ріжемо на маленькі кубики, додаємо сіль, перець і заправляємо все майонезом.
    Смачного!!!!!!!!
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2011
  2. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Дівчата, маю кукурузку, відварене куряче філе, додам варене яйце. Підкажіть, що ще додати, щоб салат був незвичайним, пікантним та, звісно, смачненьким.
    Дякую !
     
  3. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Я би ще додала мариновані гриби або кисле яблуко :) Ну або класика жанру - ананас ;)
     
  4. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    А хтось може порадити цікаві салати без майонезу, які швидко робляться, щось майонезу не хочеться зовсім.
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Взимку з салатами важкувато, бо зелені мало, але можу порадити такі:
    1.Тунець в оливковій олії, кукурудза консеровована, твердий сир, пекінська капуста, сік лимону. В оригіналі мають бути ще кедрові горішки, але я їх даю рідко. Олійку виливаєте в салат разом з тунцем, замість майонезу. Деколи ще роблю без пекінської капусти, як її нема.
    2. варений бурячок з чорносливом і горіхами зі сметаною.
    3. Салат з капусти, маринованої цибульки і насіння соняшника з олією.
     
  6. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    в мене подруга живе в Іспанії і розказала мені іспанський найпопулярніший і найпростіший салат:
    порізати листя шпинату, помідор і потерти твердий сир. заправити все оливковою олією

    смачного! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Оля, а твердий сир в тому салаті з тунцем як має бути? нарізаний кубиками?
    якраз маю тунець, то хочу з нього щось зробити
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Я дуже люблю простий, але для мене смачний салат: варені яйка грубо кубиками, тертий сир, мариновані грибочки, майонез.
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Я тру на грубій терці.
     
  10. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Може салат і не дуже цікавий, але смачний і корисний: тушимо багато подрібненої цибулі і тертої моркви (окремо одне від другого). До цих двох складників додається або куряче філе, відварене і порізане, або шампіньйони, або фасолька, можна комбінувати. Поперчити. Гості його їдять з задоволенням, тому що інші салаті з майонезом в загальному подібні, а цей за смаком відрізняється. Тим більше останнім часом у людей ностальгія за призабутими рецептами.
     
  11. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Досить простий і смачний салат-
    Помідори кубиками(я знімаю шкірку) + ламаний ніжний крекер + вдусити туди часничок + майонез, перемішати все і зверху добре затерти сиром. Має трошки постояти в холодильнику.
    Сама довго не наважувалась робити такий салатик, але коли спробувала не пошкодувала.
     
  12. носик

    носик New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    так, пізній час, а ми по всіх темах про їжу говоримо.
    Мій улюблений:
    Куряче філе відварене подрібнити+ сир натерти на буряковій терці+ сухарики із батона+сіль+майонез+кукурудза
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    робимо такий самий, але шарами. Крекер заливаємо часником з майонезом, трохи дати постояти, і перед подачею на стіл засипаємо шар помідорів (кубиками) і майонез. Зверзу яйце з твердим сиром потерти.
     
  14. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Я додаю ложку свіжого видушеного лимонного соку і смак відразу стає оригінальним :)
     
  15. misss

    misss New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Ось ще один рецептик.
    Пекінську капусту шаткуємо, додаємо кукурудзу, нарізаємо крабові палички, сіль і перець до смаку та все заправляємо майонезом.
    Смачного!
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    а у нас зранку чоловік любить такий салат: звечора я насмажую собі куряче філе, листя салату, мандаринки дольками, сир грубою соломкою(у нас часто домашній), помідори або перець, трошки лимонного соку і заправити оливковою олією
     
  17. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    О! Ще один салатик згадала
    Кур.філе відварюємо з коренем петрушки, селери, лавр.листом та перцем горошком, трохи підсолити. В миску пальцями рвемо мілкими шматками, туди ж додаємо розірваний пальцями грейпфрут (плівочки обов'язково зняти!) та свіжий базилік. Заправити соком лимону та оливковою олією. Смак дуже пікантний та вишуканий :)
     
  18. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    найшвидший салат ,який ще готувала, коли була студенткою , це :
    мівіна запарена
    ковбаса
    яйця варені
    майонез

    салатик робиться 10 хвилин, а який смачнющий - ням-ням
     
  19. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    а я ще люблю туди огірочок свіжий додати.
     
  20. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    ми туди ще часничок чавили! Ми теж такий салатик, коли були студентами часто робили.