Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. Alles

    Alles New Member

    Я не голодую більше ніж 1 день але от недавно зрозуміла що ви мали на увазі * від того головні болі, головокружіння, нудота і інші побічні ефекти.
    А саме відчуття голоду витримати легко, головне - морально налаштуватись.* Я підсіла на низьковуглеводну дієту 7 днів строго дотримувалась від солодкого і мяса і хлібобулочних виробів легко відказалася строга дієта а от 8 день почалася головна біль яка тривала 3 дня сили небуло ні щось робити ні біля дитини бавитись щей свекруха каже в тебе синці під очима .То я рішила трохи віїстися зїла трохи та де там я зрозуміла що так скоро не перестане голова боліти аж на ніч мені стало легше .От такий мій досвід худання але на даний час я все одно продовжую худати тільки в день зїдаю 1 вівсяне печиво щоб голова не боліла.


    від модератора: тема про екстремально-відчайдушні способи схуднення. Для збалансованих систем харчування прошу створювати окремі теми. Тема про здорове харчування вже існує. Про фізичні вправи які допомагають худнути пишемо в темі Як ви підтримуєте форму. Для тих кому треба розкласти по поличках Їмо раціонально і худнемо. Дякую за розуміння.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2013
  2. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Голодування і низькокалорійні дієти або як угробити своє здоров'я

    Дівчата,я щось дивлячись,що наближається літо-вирішила сісти на дієту. Але чого мене понесло у крайнощі-сама не знаю. Бо все життя була проти всіляких дієт,а тут напевно мені в житті екстриму бракує. )))
    Так вот - за травень місяць обмежила себе у харчувані повністю,їла щось ранку,якусь зупку в обід,іноді вверя могла бути яблучком,іноді взагалі не бути. Думала не втримаюсь,але нічого й на далі тримаюсь. За місяць скинула 8 кг!))) радість звичайно,безмежна,але шлунок тепер лікувати потрібно,бо болить страшенно,особливо в ночі,періодично нудить...
    так що з завтрашнього перестаю займатись фігньою,поміняю рацион свій повністю,але не кардинально,щоб організм не отримав ще більший стрес. І ще зрозуміла,що крайнощі до добра не доводять-перевірено на собі!
     
  3. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Я вже 2 тиждні на дієті. Скинула 6 кіло. Перших 2 дні я їла по 2 рази в день - гречка з кефіром і ввечері картоплю без нічого. Наступні дні їла вже коли хотіла, просто відмовилася від жирних продуктів тваринного походження (сало, смажене мясо, сметана і т. д.) і від солодкого. Звичайно це тяжко без мяса, але я рятуюся мясом курки тай те зварене на пару:) Зранку картопля і те мяско:) в обід цілу миску салату з тертої моркви та яблука а в вечері солодке соковите яблуко. Можна і супи їсти і борщі і крупи які хоч, але в малій кількості і лише зранку. В обід тільки салати з овочів та на олії, а в вечері можна нічого не їсти а можна яблуко чи виноград. Ще рятує від жаги до солодкого чай з медом.
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    то капець якийсь, а не дієта
    знущання-одним словом
    ви розумієте, що біди можете наробити такими дієтами?
    то ж одні вуглеводи :girl_mad:
    а білки? а жири?
    взагалі мені лікар радила з"дати вранці щось жирне, ложку масла, наприклад, чи сметани 2-3 ст.л, щоб жовчний добре працював, та і для профілактики для легеней добре (як профілактика туберкульозу)
    а наберете скільки після того,як закінчиться дієте? 12 кг?
    чи ви не розумієте, що для того, щоб втрачені кілограми не поверталися, на дієті треба сидіти постійно????

    харчування має бути збалансованим-білки, жири, вуглеводи, нормальна кількість клітковини, інакше МОЖЕ буде фігура, але чи буде здоров"я? і чи буде тоді від тієї фігури радість?
     
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Imel! Я ж не писала що відмовилася від всього підряд і їм лише траву:) Відмовилася лише від шкідливої їжі, такої як СМАЖЕНЕ мясо, сало та від великої кількості солодкого. Але я не відмовилася від мяса взагалі, а вживаю лише дієтичне (телятина, курка без шкурки) та й то на пару, щоб очистити від жирів, бо саме від них найбільша шкода (від жирів ТВАРИННОГО походження), але можна споживати інші жири - рослинні. Тобто в цілому раціон майже незмінився, просто зменшилися порції, зникли жирні продукти і збільшилася кількість овочів та фруктів.
    P.S. Мала крововилив через той клятий холестерин який аж зашкалює в свинині наприклад.
     
  6. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Мені знайома розповідала, що десь вичитала, що є непогана "дієта" для схуднення: до обіду їсти все, що хочеш, а потім решту дня - збалансоване харчування маленькими порціями. Вона пробувала (та й зараз так робить) - хочу сказати, що результати прикольні - вона скинула десь кг 15...
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    або ви видаєте дійсне за бажане, або я чогось не розумію

    то є прожукти ТВАРИННОГО походження

    то НЕ є нормальний збалансований раціон
    то не є достатня кількість овочів та фруктів

    раціон має бути різноманітний
    риба теж має бути обов"язково присутня

    фрукти до речі, краще засвоюються в світлу пору дня :girl_wink:

    я не маю наміру вам особисто нічого доводити, я лиш наголошую, що якщо сідаєте на дієту, то маєте бути готовими до наслідків для здоров"я
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Я приблизно так i харчуюсь i пiсля родiв до Червня похудала на 14-16 кг (бо вага коливалась). Ще хочу втратити останнi 2.5 кг, i щось менi не йде. Але виглядаю чудово, аж сама собi подобаюсь! Таке в жiнок буває рiдко :) Зараз важу 59кг, з метою важити 56.5 Вiд солодкого менi вiдмовитись надзвичайно важко. Пiд час другої вагiтностi розвила якусь несамовиту залежнiсть вiд солодкого, при тому що до тої вагiтностi солодке займало останнє мiсце в мому рацiонi, а пiд час i пiсля чи не найперше! Тепер чомусь менi дуже хочеться всякi чiпси та iншу дрянь. Але я стараюсь на то не вестись i твердо взятись за тi останнi впертi 2.5 кг!
     
  9. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Так,дівчатка і знову я сюди зі своєю гречаною дієтою.Запарювала гречку 3 рази і викидала не мала сили волі її їсти,але так як я була на системі -60,а вага знущається м"яко кажучи попробую її хоч трошки зрушити.Надіюсь на вашу підтримку,про результат :girl_wink:буду звітувати,якщо він буде,звичайно якщо ви не проти.Це я так,щоб уже не відступити.Так що сьогодні 1 день-жую гречку.А в холодильнику стільки всякої смакоти,АЛЕ Я ЖУЮ ГРЕЧКУ.Надіюсь,що все у мене вийде.
     
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Веснулька,може краще маленькими порціями багато разів в день різноманітної здорової їжі, адже якщо не маєте до гречки апетититу навряд чи це так добре для вашого організму. Моя коліжанка купила собі гарнющу маленьку салатницю і їла з неї -вміщала салатниця дуже мало -бо була розрахована на оливки, їй допомогло.
     
  11. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Грильяжечко,може і краще,але хочу спробувати.Читала,що багато хто задоволений результатом,тож поки що настроєна оптимістично.
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Веснулька, скажу вам з власного досвіду. лишіться того ровера. Я на гречці мало нервовий зрив не заробила. не можна себе так обмежувати. краще сядьте на якусь білкову дієту, принаймні на ній голоду не відчуваєш і результат є.
    я за тиждень на білково-вітамінній дієті схудла на 3 кг без проблем.
     
  13. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    [/OFF]дякую,що не байдужі,я теж сиділа на японській і скинула 3 кг за тиждень,потім мала ДН і 2-й тиждень не досиділа і все вернулось.Я колись сиділа на гречці,правда ранком собі дозволяла каву з 1 цукерком і десь 1 за 1,5 тижні раз з"їла суп,результат в кг не знаю який був,а от в об"ємах замітний.[/OFF]
     
  14. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Мені соромно,стало мене рівно на 1 день.Більше не буду навіть починати.:girl_nea:
     
  15. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    То так, але дуже вже деколи хочеться "швидкого" результату. Поки могла ходила на шейпінг, відповідно був певний режим харчування і результати були гарні. Після операції і гормональних препаратів гарненько добрала 8 кг, а тепер ніяк не викрою з того мізеру вільного часу, час на шейпінг. Але МУШУ!
     
  16. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Я вже в якійсь темі хвалилася, але похвалюся ше раз: я харчуюся малокалорійними стравами, роблю собі 20% дефіцит і вага не рухається. а якшо ше й спортом займаюся, то худну по чуть чуть. Але трохи пробувала обмежувати себе і 2 рази по тижню зменшувала калорійність до 1000 ккал і результат в мене за той час мінус 8 кг. Довольна собою, як слон: це не дієта, не тяжко, їм коли хочу, просто вибираю продукти і не переїдаю. Дуже рекомендую.
     
  17. melitina

    melitina New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    А я за голодування.тільки в міру:girl_yes:
     
  18. melitina

    melitina New Member

    Відповідь: Голодування

    Голодування-це класно!маю досвід-30 днів-20кг.Самопочуття-чудове.:girl_curtsey:

    ---------- Додано в 00:40 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

    З радістю повторила ще,але дуже важко почати,треба дуже велика сила волі.Маю 3-ох дітей постійно кручусь на кухні.
     
  19. melitina

    melitina New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Просто маю певний досвід 30 днів голодування-20 кг.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Не дивно.