Для мамусь і татусів (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    В нас є гілка для майбутніх мам, пропоную нову - для тих, хто вже мама.

    Давайте ділитися досвідом, щасливими моментами із життя мамусь і діточок.

    Я вчора така вже замучена була, майже зомбі, а малеча почав мені агукати і посміхатися!! Так впевнено казав АГУ-У, я така щаслива, з того потім до 1ї немогла заснути :)
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    хм...тепер я дійшла висновку,що мені краще,коли Любік вдома,а не в садочку...маємо такий вік,що хлопаки вже чудово 2 ладнають ....тому я маю більше вільного часу...вже тиждень ми всі сидимо вдома через хвроби і вирішила ще Любіка не давати в садок...
    п.с. позавчора виліз 4,а нині намацала 5 зуба...а то думаю,що після обіду така слина потекла...
     
  3. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мої чуда теж бавляться, цікаво так, але не можу їх залишати, бо мала теке шило, що просто капець. В п"ятницю вилазила на стілець і так летіла в низ головою, що тепер така гуля добряча. А малий, то любить сестричку, то навпаки може вкусити навіть. Зараз він має отит, то теж сидить вдома. але в нас ще такий вік, криза 3 років, то трохи з ним важко, але надіюсь що вона скоро пройде.
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А моє чудо бавиться з мамою/татом/дідом/бабою:) Сьогодні залишила його на підлозі в кімнаті, зачинила двері - побігла в літню кухню (на півхвилинки), приганяю - моє чудо сидить вже на в коридорі - як він сам встав, відчинив двері і приповз до інших дверей в коридор я не знала....я була в шоці. Потім дізналася - сиджу за компом, мале біля мене повзає, чую в коридорі двері відкриваються, я -непойняла....встаю дивлюся, а він вже двері відкрив, тримається за ручку і пішов до ганку.....капець, таке шило, певно за тиждень-два потопає. Вже може стояти без опори до 10 секунд ну і сьогодні сам зробив три крочки. Чую скоро буду я літати за ним по всій хаті, файно, може схудну....
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    в нас таке кожнго тижня..
     
  6. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Фуууу, аж легше стало, а то я думала, що одна така))))


    В мене те саме, і ми ще не ходимо, але крутимось як дзиги. я її лишаю на підлозі на коцику, і тільки заглядаю чи вона кудись не відкрутилась:girl_haha:
    А крутиться по всій хаті.

    І ще одне. В нас самі цікаві іграшки, то ті шо не можна. Її іграшки "нєєє", а от кружка з якої мама п"є то цікаво. І вона аж "труситься" так хоче те, що не можна. Я завжди думала, шо то діти в пізнишому віці такі стають))
     
  7. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А в нас таке враження , що в Боді запізнілі ревнощі починаються. Останніми днями стала замічати , що тягне Ромчика за руку , може накрити голову ковдрою . Або бере над ним стає на повний ріст і присідає. Вже і пояснюю і розказую , а все рівно робить своє.
     
  8. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А я чекаю коли ті ревнощі закінчаться,Діма теж чудеса показує,хоча в мене таке враження що ревнощі вже переростають в суперництво,хто перший візьме іграшку,добіжить до мене,вилізе на коліна і поцілує....Закінчується все тим що хлопчики обоє сидять в мене на колінах і штовхають один-одного...
     
  9. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ми сьогодні з синочком малювали буряковим соком, стільки отримали задоволення. Я взяла шпалеру з зайчиками, думала йому вистачить для польоту фантазії, але виявилось що малювати по підлозі і по мені цікавіше, потім почав цямкати той сік........було весело.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Може трохи не в тему. Але я вже не витримую. Оленка спить 2 рази на день по 15-25 хв. (Біля грудей не спить, і навіть не дрімає). Втіште, що в когось таке було/є і це скоро минеться. Я вже другий тиждень постійно тримаю її на руках. Може то через зуби?
     
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В нас так... І то мій так спить з місяця 5. Вже звикла. Буває щастя, що поспить 3 рази по 45 хв. А так 2 по 30 максимум. Ще і встає в 8 і лягає пізно.
    А мій щось ніяк сісти не хоче... Педіатр каже, що все ніби добре, сяде як схоче, а коли??? Вже повзає, стоїть на 4, пробує так повзти, навіть підтягуватися пробує, щоб встати, а сісти ніяк. Ну коли ж ми сядем, а то вже переживаю.
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Наш сам почав сідати з лежачого положення в 9 місяців.
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    я тя втішу..я 2-й місяць тримаю Марка на руках...правда спить тепер виключно на ліжку..хіба в машині на руках...
    і взагалі...важкий період...не повзає...не ходить..сам сидіти і бавитись,зрозуміло, не хоче...тільки щоб я поруч була...вийду ,а за секунду крик:suicide:!!!!!!.ношу його на руцях..так їсти варю..прибираю.....ще трохи і почну очєньнєрвнічать...втомилась одим словом...в такі моменти хочу жити зі свекрами:ninja:
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    я про таке неодноразово писала...і то спав на циці, тільки клала-прокидався
    минеться:) але коли?:)
    зараз трохи легше,бо повзає,стає,тримаючись за меблі, пересувається,але пускається-падає (якщо вдаряється,то плач і тоді руки):)
    лягає пізно,прокидається як коли,вдень спить мало. Рахувала, то в середньому 12 год на добу
    вночі зараз зривається мінімум 3 рази і то з таким криком,що ми з чоловіком на прямі ноги стаємо:8: думаю,що то через зуби, бо вже 7-ий дууже близько
    зараз носимось рідко,але ще недавно просто жили на руках,особливо після лікарні
    то період такий,мабуть
     
  15. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    У меня Тимофей сначала пополз, и после этого уже окончательно научился уверенно садиться - где-то так в 7 месяцев. До этого мог сесть, но скорее случайно)
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    та йой - за спину примотала і зупу варити
    в мене саша завжди засинав в такому випадку
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Наталя, читаєш мої думки. Але я тіки перед себе навчилась добре і швидко мотати. А на спину для мене китайська грамота :biggrin:
    Оленка навіть сама не сидить. Хоча пробує повзати. Якось дивно мені. Я думала перше сяде, потім поповзе, пізніше почне ходити. А педіатр сказала, МАЄ сидіти.
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ще сяде))
    А в мене педіатр каже має перевертатись!!! А майже не перевертається. Дуже зрідка(!
     
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Іми майже не переверталися, так що нічого страшного.
     
  20. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    І в нас те саме. Вже другий тиждень в хаті одні крики і вередування дитини. Головне що не плаче тільки верещить (сусіди певно думають що ми мурдуємо дитину:shout:) До того міг спокійно собі сам бавитися або перевертатись на живіт і пробувати повзати. Також думаю що це зуби :cry:але з іншого боку якби мучили зубки то і вночі б мучили, а так з проблемами засинаємо але потім спимо до ранку. Чи то вже бідна дитина знудилася лежати, тішу себе думкою що як буде сидіти то буде легше.......
     
Статус теми:
Закрита.