Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Adriasia, 9 Серпень 2011.

?

Я

  1. власник собаки і повністю дотримуюся правил вигулу собак

    15,1%
  2. власник собаки і вигулюю як хочу і де хочу

    2,0%
  3. не маю собаки, але мені чужі не заважають навіть на дитячому майданчику

    2,4%
  4. не маю собаки, але не проти чужих собак, якщо їх господарі дотримуються правил вигулу

    80,0%
  5. кицька в мене, а собакам - собачу смерть!

    0,5%
  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    З вчорашньо виникшого конфлікту на тему собак хочу поговорити про них окремо. Більшість вважає мене мало не ізвєргом за те, що я сказала шо псів на дитячому майданчику травитиму.
    Але чому я так сказала? Та тому що я вже просто не витримую наглості господарів тих тварин.

    Нашо вести собаку і без повідка на дитячий майданчик?
    Нашо дозволяти підбігати до діток? А потім виправдовуватися перед їхніми батьками.
    Нашо перетворювати дитячі майданчики і парки на місця для випорожнень домашніх улюбленців?

    Може я і занадто категорично висловилася щодо їх труєння, але може хтось порадить дієвий метод який допоможе усунути псів з дитячих майданчиків, а причина наявності їх там у господарях які на лавках сємкі жують, або теревені по телефону розводять, або ще займаються чимсь своїм замість зайнятися твариною. І не слід говорити про безпритульних собачок. Я якщо за все життя одного/двох там (на майданчику) бачила то добре і вони дуже добре реагують на відганяння, в той час як домашня тварина реагує лише на господаря, здебільшого.

    Мені цікаво почути думку форумлян з приводу собачого питання.
     
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

     
  3. manka

    manka Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Не на майданчику, але все ж: по вулицях Мазепи - Грінченка бігає зграя бродячих собак (орієнтовно 8-10). Моторошно біля них проходити, бо одного разу бачила як "ні з того ні з сього" один цапнув перехожого за руку.

    Думаю, що Андріяся про травлення написала все-таки з гарячої руки. Можливо варто це визнати.
    Думки залежать здебільшого від того чи форумлянка є власником собаки. Самі ми тому не зарадимо, бо справді вигулювати собак нема де, але й гуляти на дит. майданчиках не вихід.
    А щоб проблему вирішити, треба спільно обдумати і звернутись з якоюсь пропозицією (чи просто з скаргою) в ЛМР (звичайно не один раз). Особливо добре звертатися в передвиборчий період. Авось допоможе.
    Або ще залишається надіятись на свідомість мамочок і власників собак.
     
  4. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    звісно, що саме з такої руки. Не буду ж я маніакально висліджувати псів і запихати їм у морди трутку.

    А це дуже мудра думка і лише заради цієї думки варто було створювати тему.

    Може модератори, якщо вважатимуть за потрібне перенесуть дописи.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Так при чому тут тварини?? Треба з господарями говрити серйозно, а травка тварин-то лиш нас, людей показує зовсім не з кращої сторони....
     
  6. Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Ось Ви самі і написали про менш-більш прийнятний вихід. Зазвичай собак вигулюють одні і ті ж люди, тобто Ви мали б знати і власників, і псів. І знаючи, що пес буде слухати господаря, чому б Вам не спробувати потоваришувати з ним? Натомість злість Ваша тільки провокуватиме злість у собаковода. Думаєте, ніхто з них не переживає, коли бачить, що скрізь льотають діти, а батьки їх не пильнують (бо якби пильнували, то, найпевніше, ніяких конфліктів не виникало).
    Тому головне - спокій. Тим більше жодна собака не любить крику. Ну та й як і людина.
    На мене в дитинстві теж напав пес, при чому наш власний, при чому мирний. А чому? Тому, що я сама гуляла на подвір'ї і почала його дражнити (і хто мені винен?). Ну і шкода, звичайно, що мама не була поруч. А в цій ситуації, що Ви, Адріасю, описуєте, Ви завжди поруч. Не треба шукати недоліки тільки в інших!
    І врешті, собаку можна відігнати, а от позбутися недопалків і іншого сміття на тих же майданчиках - не так легко. Це ж не менша проблема.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Ви ні, а от хтось інший потравив ні в чому не винних собак.
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    ага, ще напишіть як, коли собіка сама десь бігає, а господар в іншому кінці парку з кимось розмовляє. А собаці щось зайшло і починає гарчати на тебе?
    Я не проти собак. Але деякі їх господарі просто не зважають ні на кого і не дотримуються законів. Кілька разів оштрафувати і буде порядок - собака в наморднику, і точно не на дитячому майданчику.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    власне! Господарів треба карати, а не собак. Вони несуть за тварину повну відповідальність.
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    я теж постійно з ними стикаюся. Це голодні, злі звірі. І мені аж ніяк не приносить задоволення біли них проходити, особливо з дитиною. Я розумію, що вони не винні ні в чому, але моє і дитини здоровя мені важливіші. І я би була дуже щаслива, якби їх зловили в якийсь притулок, де і їм самим було б краще.

    ---------- Додано в 12:51 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

    господарів травити тре :girl_flag_of_truce: (це жарт)
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Я вважаю, якщо хтось заводить собаку, то повинен одразу подумати про оточуючих людей. А то виходить,що хазяїн отримує задоволення, а ті хто поруч страждають. Адже відомо, що навіть мирні собаки можуть напасти і навіть на свого господаря, то як можна запевняти, він не кусає. Це тварина і її поведінка непередбачувана. Я б наприклад хотіла мати собаку, але ж думаю, про те, де мені її вигулювати, в яких умовах я її утримуватиму і т. д.
     
  12. яринка

    яринка Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    А якщо собака гуляє разом з дитиною? і дитина так само бігає і зачіпає інших дітей? і, деколи, навіть пісяє під дерево? то дитину ви б теж отруїли?)
    Я часто гуляю з дврома дітьми і з собакою без повідка на майданчику і страшно не люблю істеричних переляканих мамаш, які настоюють дітей проти тварин, замість того, щоб вчити їх любові і поваги до інших.
    Якщо собака на вас гарчить, то відчуває злість і недобре ставлення.
    Змініть своє ставлення і собаки вам не заважатимуть.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    жарт жартом, але не собак травити треба, точно! Якось держава має людям у підсвідомість внести, що за своєю твариною треба дивитися, мають бути якісь штрафи, серйозні, без взяток і такого іншого. То має пильнуватися і тоді може за якийсь час люди звикнуть до порядку
     
  14. Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    В такому випадку можна дочекатися господаря, але в жодному випадку не проявляти агресію, кричати тощо. А починалася ця тема ще в "Рагулях" саме з випадку, пов'язаного з агресією.
    Я ж не заперечую: це дуже погано, що є бездоглядні пси, тим більше в місцях, де бігають малі діти. Погано, що власнику вистачило розуму завести собаку, але не вистачає, щоб пильнувати. Але поки будуть писатися скарги в міськраду, облаштовуватися парки для вигулювання тварин, - якось треба ділити територію, і тре це робити спокійно. Тому й писала, що найкраще спробувати знайти спільну мову з господарем. І ще: собака ніколи просто так не нападає. А гавкіт - не завжди означає агресію, це ще й вияв радості.
    Тому поки влада почне думати про братів наших менших, тре подумати, як жити дружно, без отрут і т.д.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Але ж ваша собака може бути потенційно небезпечною для дітей. Знаю випадок коли дитина бавилася з котом і він їй вицарапав око. Тут не винна ні дитина ні кішка, але наслідки плачевні. Інший випадок, коли стафф відкусив жінці 2 руки! Якщо власник собаки несвідомий того, що наражає оточуючих на небезпеку вигулюючи собаку без повідка і намордника, то краще попередити дитину про те що собака небезпечна і оминати її якнайдалі.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    а для чого дитині позволяти бавитися з котом?? Чому батьки на то спокійно дивилися? Дитина може кішці зробити боляче, цілком зрозуміло, що тварина починає захищатися
     
  17. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Я також не розумію мамаш, які налаштовують дитину проти тварин. Моя дитина тварин любить і знає що чіпати їх не можна. Але коли та псіна підбігає до дитини і починає її облизувати/обнюхувати/обтирати... І мене абсолютно не цікавить такий вияв любові собаки до дітей. Мене цікавить чому собака не в наморднику, не на повідку, а також чому на дитячому то майданчику.
    І агресивно я налаштована проти тварин на дитячому майданчику з багатьох причин. Засмічення майданчику фекаліями, непередбачувана поведінка собак з дітьми і т.д.
    Невже комусь було б приємно чи радісно якби собака покусала дитину? Ситуацію завжди легше попередити аніж потім боротися з наслідками. І тих господарів які вигулюють собак у людних місцях без повідка я вважаю безвідповідальними (закидайте мене тапками). Бо якщо взяли тварину то слід нести повну свідому відповідальність за неї і можливі подальші наслідки. І більш ніж впевнена що кожен господар який каже "не кусає, не бійтеся" десь але таки має сумнів. Бо то - ТВАРИНА, хоч і друг людини. У мене також була собака і гулялася вона лише на повідку.
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    А ви подумали, що в інших дітей може наприклад бути алергія на шерсть, що може дитину колись собака настрашили і вона тепер всіх псів боїться... А де випорожнюється ваша собака? На дитячому майданчику? Чи на тротуарі, де люди ходять?
    І про істеричних мамочок, яких ви тут образили. Я не страшу дитину псами. Я вчу дитину обережно поводитися з незнайомими обєктами. І не тільки псами, а і людьми теж. І пояснюю, що підходити і гладити можна тільки знайому собаку, бо невідомо як зреагує чужа. Добре, якщо ваша дійсно нікого не вкусить, а якщо собака неправильно зрозуміє наміри чи настрій дитини і таки нападе?

    Як правильно вигулювати собак?

    1. Не дозволяється вигулювати собак особам, яким іще не виповнилось 14 років. Вигул потенційно небезпечних собак дозволяється з 16 років.

    2. Дозволяється виводити собак за межі квартири, території подвір’я, організацій, підприємств тощо лише на повідку з прикріпленим до нашийника особистим номерним знаком, а потенційно небезпечних собак та собак, що визнані небезпечними, обов’язково на короткому повідку (не більше 1,2 м) і в наморднику.

    3. Вигулювати собаку без повідка можна лише в місцях та зонах для вигулу тварин, які позначені відповідними знаками або надписами. Це не стосується небезпечних порід - для них вигул будь-де означає вигул у наморднику та на повідку вказаної довжини.

    4. Не дозволяється приводити тварин (крім собак–поводирів) у приміщення магазинів і кафе (крім спеціалізованих закладів для тварин), об’єктів громадського харчування, установ охорони здоров’я, освіти та культури, на територію дитячих та спортивних майданчиків.

    5. Власник собаки (або той, хто її вигулює) зобов'язаний:
    - забезпечити безпеку тварини;
    - забезпечити безпеку оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжуваною твариною;
    - прибирати екскременти за своїми тваринами в під’їздах багатоквартирних будинків, сходах, ліфтах та інших місцях загального користування (ця вимога не поширюється на власників собак–поводирів);
    - навчати собак за визнаними навчальними програмами без повідків і намордників на майданчиках для дресирування.

    Покарання за порушення правил вигулу собак
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    От про що й мова, те ж саме про собак. Краще попередити трагедію заборонивши дитині бавитися з собаками і котами.
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    і забезпечивши безпеку для інших власниками тварин.