Косметика у відпустці

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Mazerati, 31 Травень 2012.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Ну от, ми збираємось скоро на море і я не знаю, що з собою брати з косметики. Зазвичай наберу пів-валізи, а потім тим не користуюсь. Особливо декоративкою. На цей раз хочу взяти лише те, що дійсно потрібне. 100%- це буде термальна вода. Над рештою ще думаю. Хочу придбати спеціально якийсь маленький дорожній набір, щоб місця займало по мінімуму.
    А які засоби у вашій "відпочинковій" косметичці? Чи користуєтесь декоративною косметикою у відпустці? Якщо так, то чим саме?
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    1.набір для волося з фільтром від сонця - шампунь, бальзам, зволожувач.
    2.набір кремів для засмаги - тіло, обличчя.
    3. обовязково велика банка зволожуючого лосьйону для тіла ( останній раз мала подарунок Фіяни - від Ів Роше. персик. то надзвичайни лосьйон - не липкий, не жирний.) використання після кожного душу.чим більше зволожуєте шкіру, тим довше триматися буде засмага.
    4. обличчя - тонік, молочко, легкий крем, крем під очі.
    5. декоративка - блиск, румяна, туш.
    6. засіб для душу - без абразивних частинок ( скраб на все тіло потрібно зробити перед 1 днем засмагпння, а не під час).
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    А який краще крем брати для обличчя? Цікавить гіпоалергенний. І ще таке, мені здається, що у мене нерівномірно засмагає лице, і над верхньою губою утворюється якась дуже загоріла полоска. Як з цим боротись?
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    не памятаю. ні була десь така тема. але тут певно теж доречно.
    я маю проблеми з пігментацією. на обличя варто брати +30 , щонайменше. якщо дуже схильні -+50. але будете білі на личку абсолютно.
    які не брала, повертають до Лірене. таки вони мені найкращі - і тіло і обличчя. не липкі і рівномірно наносяться.
    ніколи не порушую правило - КРЕМ НАНОСИТЬСЯ ДО ВИХОДУ НА СОНЦЕ. а не на пляжі. не лінюся його нанести ще в номері. не поновлюю на пляжі - мені достатньо на кілька годин 1 нанесення.

    п.с. до попереднього допису - забула термалку. але її Мазераті вже написала.
     
  5. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    Я беру мінімум декоративки. Та й то користуюсь 2-3 рази для фото. Мій набір: чорний олівець, світла помада або блиск для губ, олівець для брів, тогальний крем або пудра.
    Із догляду: шампунь і бальзам для волосся, звичайний сонцезахисний крем від Евелін, гігієнічна помада.
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    Моя косметичка
    1. Шампунь+ спрей для розчісування
    2.гель для душу
    3.Зволожуюче молочко, дитяче,для всієї родини
    4. сонцезах. крем, тільки для дітей,ми не потребуєм
    5. Спрей після загара охолоджуючий від біокона
    6.Крем для лиця+очі,змивачка для макіяжу
    7.декоративка- розсипчаста пудра, туш,блиск,румянка
     
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    Мій набір:
    1. креми для засмаги (для обличчя з високим ступенем захисту SPF 30 і для тіла в перші дні використовую із SPF 50, а починаючи з 4-5 дня із SPF 25 або 20). Як і Kasia наношу крем в номері тільки на суху шкіру і поновлюю щоразу, як виходжу з води, навіть, якщо він водостійкий. Коли хмарно, то мажусь кремом або спреєм із SPF 20;
    2. зволожуючий крем або лосьйон після загару;
    3. шампунь для волосся і рідкі кристали;
    4. гігієнічна помада;
    5. основний догляд за обличчям: м'яка пінка для вмивання, крем для повік, 1-2 маски;
    6. гель для душу, ароматизований спрей для тіла замість антипреспіранту (його використовую ввечері після душу)
    7. декоративка: туш і помада (але скільки відпочивала - тушшю так і не користувалася)
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    для волосся теж треба фільтр? не знала
     
  9. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Косметика у відпустці

    якшо їду на моря,то беру:
    1. сонцезахисний крем з великим SPF. найбільше мені подобається у виді спрею.
    2. крем зволожуючий. беру такий,щоб і для лиця підходив, і для тіла. шоби поменше баночок)
    3. гігієнічна помада. бажано теж із захистом
    4. гель для душу можна і не брати, оскільки в готелях то все діло є (і всі вони більш менш однакові).
    5. а от для волосся обов"язково беру шампунь і бальзам чи маску, якими користуюсь щоразу після миття голови,як виходжу з моря чи басейну.

    декоративки не беру. в спеку навіть в місті використовую мінімум декоративної косметики.
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Косметика у відпустці

     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    обовязково. сонце, солена вода, пісок - нищать волося безжалісно.
    на сонці - в хустинці. плаваю -без. інколи в баффі.
    волосся на морі пересушується - спец догляд -обовязковий.
     
  12. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Косметика у відпустці

     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    Використовую 50 і на тіло і на обличчя, засмага всеодно чіпляється.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    а я от взяла минулого року на море і в мене потім плями білі були, бо так мастила сильним лише певні ділянки тіла, а все решта тіло легшим кремом. Потім з того збилася і ту 50тку не рухала...
     
  15. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    Я як кудись їду то беру мінімум косметики. Так там таким користуватися не буду. Переважно з основного це : сонцезахисний крем, кремчик якийсь зампокійливий, шампуньчик, помаду до губ :girl_spruce_up:
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    оптимальний набір!:)
    а як доглядаєте за нігтями? я наприклад нічого зовсім не наношу, ніяких лаків, даю відпочити і трошки укріпитись, а Ви як до того ставитесь?
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    Теж думаю що на відпочинок треба мінімум косметики, і нігтям та шкірі теж краще,і є якраз нагода відпочити!
     
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    це точно, але ж так тішать дівчата, які хочуть показатись мега гламурними на пляжі, приходять засмагати у повному розкрасі, шлейф парфумів за ними на півкілометра, ще й бусів та брязкалець поначіплюють по кілограму...)))
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Косметика у відпустці

    Оооооо це взагалі комедія)))Понабризкуються парфумами,що не тільки шлейф за півкілометра,а й мухи дохнуть:girl_crazy:А косметики ,що шпателем можна згрібати)...як так можна
     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика у відпустці

    але ж весело хоч відпочиваючим.... а може, знаєте, вони просто хочуть алергію на сонце заробити))) а може просто моряка якось привабити)))