Акваріум - поради та рекомендації ;)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Охват Марьян, 23 Листопад 2012.

  1. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Всім привіт. Трохи є часу, ось і вирішив створити нову гілку, про акваріум. Цікаво б було побачити акваріуми форумлян та форумлянок, а якщо є у когось запитання, то задавайте, по можливості буду відповідати :)



    Подам кілька фото своїх старих акваріумів, пишіть відгуки, не соромтесь :)

    Мій акваріум на 2 літри.
    Грунт - чорний базальт.
    Світло - гро-люкс 8вт.
    Рослини - рдест, роголистник, мох яванський, річчія.
    Риби - пара гупі.
    Підміна води два рази в тиждень 50% на свіжу.

    Акваріум день після запуску

    [​IMG]

    Акваріум місяць після запуску

    [​IMG]

    ---------- Додано в 16:41 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

    Ні, я не помилився, акваріум справді на дві літри води, ось фото предметів на фоні акваріума [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    А ось ще варіанти дизайну цього акваріума:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Пишіть, який найбільше сподобався, чекаю :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    О, нарешті ця темка є і тут!
    Ось декілька фото (трохи вже застарілі, правда) мого криветочника на 30 л :

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Почнем з маленького на 2 літри, щоб не лякати народ)). Ви не соромтесь, раді будемо глянути і на великі ваші банки:girl_yes2:
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Мар*яне, краса))
    зі. а мій на 40л чекає чиїхось добрих рук почиститися як слід....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Які гарні акваріуми... А я недавно чоловіку на вуха присіла, хочу акваріум, і все.. і щоб обов"язково кладофора була там)) а він не дозволяє(((
    от думаю від мами притарабанити таку велику скляну кулю, літрів на 10, і облаштувати там все.. але бракує досвіду і вантажника))
    буду читати, може якраз відважимось.
     
  6. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    мені цікаво як виживають акваріуми літом коли господарі на морі зо два тижчі чи більше, або зимою, коли все відключили, і вдома нікого...
    це ж і температура, і харчувати рибок треба

    і ще - оті водорості - вони натуральні, чи як?
     
  7. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Та я і не соромлюсь, трошки важко дотримуватись правил, бо всі мої фото мають 160-200кб, помалу буду зменшувати і виставляти :)
    Мм..., слова справжнього акваріумста :blush:
    Можу допомогти лише консультаціями :)

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

    Не дозволяє акваріум, чи кладофору у ньому?

    До речі, цього року наш земляк з м.Івано-Франківськ переміг у міжнародному конкурсі з акваріумом, в якому були лише каміння і кладофора :)

    Микола Процюк
    "On the adge of the world"
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Досвідом допоможу, а от "вантажником" не відпустять )))

    Один із моїх акваріумів 20л - з кладофорою і повільноростучими рослинками - викладаю фотозвіт.

    Запуск:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Через тиждень:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    далі буде...

    ---------- Додано в 19:34 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    Ще кілька фото цього самого акваріуму :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    і в нас є акваріум.. 120 л, 2 астонатуса і все... так хочеться якоїсь зелені туди, а вони все виривають.. риють грунт.. якось одна хотіла втекти з акваріума - вискочила на підлогу.. ото був "концерт"..


    як їхали на тиждень на відпочинок - ніхто їх не годував і нічо.. живуть )))
    питали щодо температури води - в акваріум ставлять підігрівач, і він постійно підтримує необхідну температуру води.. кисень подається, фільтр, все як має бути ))
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Мені на ДН тоді ще хлопець подарував маленький акваріум в формі кулі з золотою рибкою всередині. Пластикові водорослі, камінці і тому подібне було. Рибку я дуже любила (ніколи не думала, що можна так прив'язатися до рибки), але, як мені пояснили, карасі не люблять чисту воду. Одним словом, міняли воду раз в тиждень, бо то вже було майже болото. Зараз там живе півник, то мороки в 2 рази менше. Але до нього я байдужа...
     
  11. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    О! Схожа історія з тими акваріумами є і в мене... На роботі моїй співробітниці подарували на іменими. Теж круглий, теж бідна золота рибка. В магазині їм навішали свіженьку лапшу про те що їй компресор не потрібен, от і відмучилась вона рівно тиждень. Я в той час була у відпустці - не встигла. Бокал лишився, от і живуть тепер там 2 даніо і 2 меченосця поки (компресор вже з дому притягнула, щоб тьху-тьху....).

    Чесно кажучи не люблю таку форму для акви 1) зображення риб розмите і видозмінене. 2) переважно малий об"єм для рибок 3) незручний в догляді
    Так що раджу таких не вибирати. А американську мрію про рибку в маленькому акваріумі лишити в спокої, бо шкода риби.

    улюблене хоббі :d64:
     
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Моя прожила в мене 3 роки, при тому що при транспортуванні змерзла і ми її рятували, як могли. Тепер вона похована в мене на городі. Ну не змогла я Галаксію змити в унітаз....
     
  13. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Чоловікові астронотуси.. Треба якийсь фон прикупити.. і дуже хочеться водорослі.. Акваріум 120 л. Спочатку було 4 риби, одного затовкли відразу, другий деформував собі щелепу і через те, що вона йому ніколи не закривалась - не міг нормально їсти, прожив майже 4 роки хоча за розміром був трохи менший ніж оці дві. Біла - якось зробила сальто на підлогу, добре що я була вдома - то врятувала )) Потім мала синяк, але все успішно зажило..
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    акваріум у вас стоїть біля вікна? а як же притінення від сонця?
     
  15. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    в мене північно західне вікно - зараз прямого сонця практично нема.. а влітку - штора )))
     
  16. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Великі рибки можуть 10-14 днів бути без їжі. Головне рибок не перегодовувати, а "розгружучні дні", навіть тривалі є досить корисними. Рибки краще ростуть від своєчасної підміни води, а не від того що їх багато годують :)

    Якщо ви вже дуже боїтесь, що рибки помруть з голоду, то можна придбати для них автоматичну годівницю. Переважно всі годіниці розраховані на 14-21 день(один засип корму) і їх можна використовувати не лише літом, а й постійно.

    [​IMG]


    Температура в акваріумі регулюється автоматично нагрівачем з терморегулятором. Перегрівання води в літній період, то не так страшно, як здається, оскільки рибки витримують короткотривалі збільшення температури до 32С

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:42 ----------

    Золота рибка любить чисту воду, дуже любить. Погана її звичка багато їсть і багато какає, тому ніколи не можна золоту рибку в малий обєм :)

    ---------- Додано в 14:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

    Водорості - це наліт на камнях і склі, все решту це рослини, вони всі квітнуть і мають плоди :)

    Не боїтесь так ноут на акваріум ставити ? Риби можуть хлюпнути водою та й вологість там огого )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    значить хочу рослини, водоростей буває вдосталь коли довго не підмінювати воду ))


    боюсь )) рідко там ставлю, але йому буде капут набагато швидше, якщо його поставити в поле досяжності малявки ))
     
  18. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    дуже подобаються акваріуми моєму чоловікові)) Але вільний простір заполонили шиншилли:girl_crazy:
    Тому - наразі то лише його мрія. Але- я натрапила на форумі про шиншилл на ось таку красу, і сама захопилася:
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    Даю посилання на тему, щоб не порушувати авторські права)): h_ttp://chins.ru/showthread.php/31804-Мое-мини-море!

    ---------- Додано в 18:53 ---------- Попередній допис був написаний в 18:50 ----------

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 18:55 ---------- Попередній допис був написаний в 18:53 ----------

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 18:59 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------
    Морський їжак діадемний:
    [​IMG]
    Креветка-боксер з Сингапуру:
    [​IMG]
    Стромбус:

    [​IMG]
    Ось так все починалось)
    [​IMG]

    ---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 18:59 ----------

    Ось таке міні-море :) Сама під враженням вже кілька днів:girl_in_dreams:
     
  19. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Якщо вже зайшла мова про морські акваріуми, то ось дуже гарне відео про 3 роки "життя" одного із таких :)

    http://www.youtube.com/watch?v=uKSXEsejEK4

    А зараз сиджу біля ось якого гарнючого )))
    [​IMG]

    Мої улюблені рибки з нього :girl_in_love:

    Риба-хірург ))
    [​IMG]

    Риба-лікар
    [​IMG]

    А ця рибка залишає на склі сліди від поцілунків :kiss:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    ви всі тут таку красу показуєте, а в мене практичне питання.
    маємо бюджету 500 грн на подарунок. хочемо купити акваріум і прибамбаси до нього, рибки і рослини не будемо купувати. чи можна вписатися в ці гроші? які аксесуари необхідні, а без яких можна обійтися? на яких виробників варто звертати увагу? сам акваріум має бути не великий.