"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    тремор буває у багатьох діток. в кого проходить до місяця, в кого до троьх. найбільше чула, що до півроку.
    а всіляке заспокійливе не спішіть в дитину напихати...
    "не своє - не шкода", от і виписують всяку каку, експерименти проводять на чужих дітках...
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. halinka

    halinka New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів



    А лікар з 311 каб Павлов чи Петров?????????
     
  3. Tas'ka

    Tas'ka Active Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    На жаль не памятаю :o
     
  4. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    у нас тремор був дуже сильний і декілька місяців. навіть тепер, у 1рік та 2 міс, трохи тремтить часом, коли цицяє. :sad:
    стимулювали, народжувала лежачи, синочка видавлювали...
    що тут казати... нема слів (про нашу медицину)
    раз прописували мікстуру (ту, що з валерьянкою) - не давала.
    знову на огляді тремор, я сказала, що не давала ліки, а лікарка насварилась та знову виписала.
    пішла, купила, давала трохи, але потім знову перестала - не хотілось манюню ліками травити.
    отакі пироги.
    а із закиданням головки мені також цікаво знати, чи це щось означає.
    навіть зараз, як спить на бочку, голову закидає далеко назад.
    я принципово до лікарів не звертаюсь із цим питанням, щоб не почали зноу ганяти по аналізах та якісь ліки не прописували.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. halinka

    halinka New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Львівська ГАзета
    Четвер, 12 червня, 2008 року, № 83 (391) ​

    Своєю чергою, лікар-дитячий невролог Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “ОХМАТДИТ” Оксана Андрієвська в розмові з автором матеріалу звернула увагу на те, що здорова новонароджена дитина має певні показники свого фізіологічного та неврологічного стану. Це вже згадуваний крик малюка, а також червонявий (а не синюватий чи білий) колір шкіри. Пуповина не може бути закрученою “вузликом”. За словами лікаря, новонароджена дитина має певні фізіологічні рефлекси, зокрема м’язовий тонус.

    “У перший місяць життя дитина має лежати в позі ембріона із зігнутими кінцівками. Малюк не повинен бути млявим чи надто збудливим. Не має бути проявів тремору (тремтіння) підборіддя, закидання голови назад, ослаблення смоктального рефлексу та раптового скрикування без жодних видимих зовнішніх причин. Якщо ці прояви є, то це свідчить про ураження нервової системи. Така дитина потребує термінової допомоги лікарів”, – каже Оксана Андрієвська. Вона також розповіла, що маля перестає лежати в позі ембріона приблизно на третьому місяці свого життя. Потім воно починає розпрямляти кінцівки і більше ними рухати. Саме в цей період (3 місяці) крихітка вже може при підйомі самостійно тримати голову.
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Нам поставили діагноз Синдром підвищеної нейрорефлекторної збудливості. Приписав лікар снотворне фенобарбітал. Хто що може сказати?
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ого, то здорових дітей певно не буває... А 3 місяці лежати в позі ембріона... то хіба тормози якісь... Малий мій голову з народження тримав.
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. halinka

    halinka New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Порошок має напевне 3 компоненти все на латині написано, "Лікарським почерком" не прочитати........
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    сказали

    а це вже інфа з нету.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    то щось сильне. наскільки я знаю.
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    наркотик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    А про діагноз? Наскільки серйозно, де провірити, що робити???
     
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    А де ставили?
    Як мінімум проконсультуйтеся ще в інших лікарів (той же Миронович). Фенобарбітал - то крайній випадок. І я маю сумніви, що прийнятний.

    Подумайте про гомеопатію. Правда, кажуть, той лікар, що його радять на Котоку немовлят до року не бере, але спробуйте. Зрештою, там можна порадитися, ану ж щось підкажуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Зав. педіатр. відділення на Дністровській.
    А можна координати того Мироновича?
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    В нас є хороша тема про діагностику.
    Почитайте...
    Треба туди внести і діагноз "синдром зашуганих батьків"
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Завтра запитаю своїх з чим його їдять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    координат не маю, але він неврологом на тій же Дністровській. Старший дядько - на відміну від переважної більшості тамтешніх спеців. Не особливо привітний, не сюсюкається, але створює враження грамотного лікаря.
    Ми до нього перший раз з жовтушкою потрапили, і теж з призначеним фенобарбіталом. Він порадив виставляти дитину на сонце і частіше годувати, аби більше какала. От лиш з дуру ляпнув, що, якщо хочемо, можемо ще показати імунологу тамтешньому. А ми з дуру захотіли. Заледве біди не наробили - так нас в оборот взяли.

    Додано через 2 хвилини
    улюблена фраза доктора Вікулова з гомеопатичного форуму: "Есть ребенок, спокойно справляющийся с проблеммой, и есть перепуганная мамочка, кого лечить?"
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Не знаю, чим пояснити, але американський вазелін дійсно дуже добре допомагає у таких випадках, від нашого ні тепло ні холодно.
    Драполен і т.д. підходять не всім, можуть пересушити шкіру, у нашої малої мало не рани були. Рятував той самий американський вазелін, а зараз від різних неприємностей на шкірі мажемо "бороплюсом" - він індійський, на травах, єдиний недолік - трохи різкий квітковий запах (хоча багато кому подобається).
     
  19. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Коли дитина була меньша постійно в спеку нападала пітничка з гнійничками, навіть на тих місцях де добре провітряюється (чоло, ніс) і шия. Нам дуже допомогла стрептоцидова мазь
     
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    "тремор" якесь старше слово, я кажу "смоктальний рефлекс" :)

    про пітничку: добре допомагає кукурудзяний крохмаль
    принаймі наші закордонні форумці кажуть що в штатах присипок з тальком нема, бо тальк шкідливий
    а всі креми теж з тальком до речі, тому в них присипки 100% кукур. крохмаль
    я користувалася присипкою з тальком, бо про кукурудзяний крохмаль дізналася вже аж як потреба відпала
    і може в дитини якась алергія таким чином проявляється? а може все на купу?
    мабуть в такому випадку крім води і мила більше не варто нічого використовувати, ще хіба присипку або крохмаль

    Додано через 39 хвилин
    п.с. мало бути "страшне" слово :)
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.