"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Ми теж консультувалися в Мироновича із синдромом підвищеної нейрорефлекторної збудливості, виписав мікстуру на травах (детелей не пам'ятаю, давно було) і обов'язково масаж. Масаж дуже допоміг, дитина зміцніла, навіть стала краще їсти.
    І хочу сказати, що доця далеко не тормоз, але в позі ембріона (я називала її креветкою) досить довгий час спала.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Не сипте дитину ні крохмалем ні ні в чому не купайте-взнайте точний діагноз.Бо мені здаеться що це така алергічна реакція на щось.А ви цими всіма методами ще гірше можете зробити.Краще знайдіть хорошого дерматолога

    Додано через 8 хвилин
    Не давайте-моя думка.Спокій,купати в травах,пошийте подушечку з трав.В нас теж такий діагноз був....
    Додано через 12 хвилин
    бувають у дітей випадки(здорових)коли в 3 -4 місяці не тримають голови...
    Наша теж не тримала голови при перевертанні на животик.Але після 3 сеансів масажу враз почала тримати і перевертатись з животика на спинку-масаж це сила!Причиною ще не тримання голівки і не перевертання з живота на спинку може бути слаба мускулатура і кривошийка
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    которий не шкіру лікуватиме, а алергію (тобто, алерголога? ;) )
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Ваша правда і алерголога консультацію теж
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Кривошия - ТАК, варто користати лікарську допомогу. А мускулатура..?
    Даруйте, а батьки навіщо? Займайтеся з дитиною... і фсьо. ;)
    ТАК можна дійти до стрижки нігтів у хірурга.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Не перебільшуйте.Е наприклад лікувальна фізкультура.Моя дитина наприклад краще виконуе вправи з чужою людиною ніж зі мною.бо з чужими все виконуе послідовно.А не бігае за іграшкою чи лінуеться.
    Я також як і ви не люблю звертатись до нашої медицини за допомогою.Але самолікуванням в деяких випадках не займаюсь.І як би ви тут не говорили що не йти до лікарів бо вони такі погані-все одно деколи без них ви не обійдетесь.Як і кожен з нас
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    При кривошиї на ранніх етапах нам дуже допоміг масаж. Робила його приватно масажистка пані Наталя. 5 років тому брала за послугу 6 грн:) Може, комусь знадобиться номер телефону. В ПП.
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Буває і ТАКе...
    Трудно. :)
     
  9. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Мій малий також краще виконує вправи в групі з іншими дітьми і чужою тітонькою, а не з мамою. Йому нещодавно призначили ходити на лікувальну фізкультуру через сколіотичну поставу. Так він все мене допитує, коли ми на зарядочку підемо. А влдома робити ті вправи не хоче.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    ні, все ж таки смоктальний рефлекс та тремор - різні поняття.

    Додано через 7 хвилин
    не згідна.
    мій малий тримав говову від народженя (і тому є свідки), але до 2 місяців перестав. я собі це пояснювала тим, що він набирав у місяць по 1700гр і не встигав за вагою м"язи накачувати.
    я сама робила масажи щоденно, але лиш після професійного масажу був ефект.
    за те, що синок почав ходити у 9,5 місяців, я дякую саме масажам (два рази по 10 сеансів ходили у 2 та 4 місяці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    своїми словами спробую передати, як мені то колись пояснювала масажистка.
    Діти здебільшого народжуються з підвищеним тонусом мязів. Але це підвищення - різне. В нормі воно минає за 2-3 тижні, а десь до 2 місяців дитина вжетримає голову не за рахунок спазму мязів, а за рахунок сили.
    Але внаслідок різних причин цей гіпертонус буває сильним і сам не проходить. Спазмовані мязи не працюють і, відповідно, не "качаються". Після того, як гіпертонус вдається зняти (способи різні) наслідком стає гіпотонія - ослаблення мязів, котре доволі безпроблемно знімається звичайним качанням - гімнастика, масаж, плавання тощо.

    Тут до речі, ще одне зауваження. При гіпертонусі дуже небажано робити дитині масаж самостійно, а ще небезпечніше - з неграмотним масажистом - бо є небезпека закріпити спазм.

    Як щось не так - поправте мене.

    Можу припустити, що у Вашому випадку це був власне гіпертонус в шийно-плечевому відділі, або в спинці, котрий до двох місяців пройшов.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    В мого малого була набута кривошия, а я ще тоді не знала, що то таке. Наш педіатр сказала, що то все саме пройде, що просто дитина згадала, в якій позі лежала в животі. Самі вже ту кривошию виправляли - трошки масажувала, клала іграшки з іншої сторони, ліжечко повернула в іншу сторону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Не те, щоб не ТАК. Уточнення.
    http://www.doctorignatyev.com/news10.htm
    Масажистів-м'язевиків зараз дууже багато. А вправляти хребці вміють далеко не всі.

    ЗІ: одним з елементів гімнастики, які регулярно роблю своїм малим з народження - висіння (і крутіння) "на вухах" (тримаю тільки голову).
    Вони і зараз полюбляють це діло.
    Відвідини хорошого спеціаліста - ніколи не шкодять.
     
  14. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Ми так само робили
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    І чого досягли?
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Так спала, а я так зрозуміла, що там взагалі про лежання. Смимо ми і досі деколи так.
     
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    levandivka, ми з Зіркою писали про набуту кривошию, а не вроджену. При набутій такі дії допомагають її виправити.
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Хто сказав? (діагностував) ;)

    А якщо серйозно, то варто після пологів "похрустіти" шийними хребцями майже всім.
    Шкодую, що свого часу, не освоїв бебі-йогу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Наскільки пам"ятаю (з того що читала колись), набута кривошия може появитися в 1-5 місяців внаслідок того, коли дитина більше лежить на одному боці, підходять до дитини з одного боку. Тоді м"язи розвиваються "несиметрично". Якраз таку кривошию виправлять тренуванням менш розвинутих м"язів: переставляють ліжечко іншою стороною, кладуть іграшки з того боку, в який дитина не повертає голови.
    Щодо того, хто нам сказав, то про відповідь нашого педіатра я вже писала. Шукала по книжках інформацію, а якби не почало проходити, то, звичайно, їхала би до Львова. Зараз в дитини все, слава Богу, нормально.
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Йой!
    То скільки ж лежати тре? :)
     
Статус теми:
Закрита.