2012 - кінець чи ні???

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Tequilochka, 19 Листопад 2009.

  1. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Повірте я не передивилась фільмів (хоча сам фільм вразив спецефектами).
    Просто я багато дивилась док. фільмів на рахунок 2012 року. В що з них я вірю?, так це в те що буде парад планет, і сонце буде стояти посередині чумацького шляху. Але до чого це приведе?
    Одні кажуть до кінця світу, другі - що людські можливості розширяться.
    А мені здається, що ми просто перейдемо в нову еру Водолія.
    Ділимось думками:girl_smile:
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    я Водолій..мене це радує,моя єра....ммммм(мрійливо):)

    а взагалі,про кінець світу не знає ніхто. в Біблії описані лише прикмети його наближання (і їх моржна приписати до будь-якого століття).а описан думаю для того,щоб люди задумувалися над своїми діями і наверталися на шлях праведний.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Я вважаю, що кіношники спекулюють тою темою, якою не варто було б спекулювати. У світі ітак баагто зла, то навіщо присвячувати цьому злу фільми? заради викиду адреналіну? краще б вони на лижах покатались. Теж адреналін нічогенький. Один Бог знає, коли прийде всьому кінець і не варто намагатись вгадати Його плани.
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    let us eat and drink for tomorrow we shall die :girl_crazy:

    Ви можете про нього думати (псуючи собі нерви і тримаючи в постійному напруженні), можете не думати і забити на все. А він собі "нечаянно нагрянет, когда его совсем не ждешь" :girl_wink::girl_wink::girl_wink:

    Так що не беріть то до голови (ІМХО)
     
  5. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Згідна з Чортеням, коли нагряне, тоді нагряне :girl_crazy:
    До речі, якщо мені пам'ять не зраджує, то ні в Біблії, ні в працях Нострадамуса кінець світу не згадується, говориться лише про настання нової ери, до того ж, щасливої :girl_claping:
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Читала про таку собі провидицю матінку Шиптон - вона стверджувала, що "мир подойдет к своему концу в 1880 году", а також знаю про те, що кінця світу вже очікували в 1000 році. Багато говорили, що він настане у 2000 році - пригадую, як брат, тоді ще школяр, говорив: навіщо мені вчитися, все одно в 2000 році буде кінець світу. Маю книжицю "Пророцтва Нострадамуса" (залишилася по смерті нашого родича) - ні автора, ні ніц, тільки назва видавництва. Так там реально таких жахів наобіцяли на 2000 рік - кінець світу, ядерна війна, нашестя інопланетян, страшні хвороби, довга і страшна війна галактик... Сесе чтиво було видано, здається у 1995 році - начитавшись такого, можна було 100 % або вмерти зі страху, або потрапити на Кульпарків. Свідки Єгови обіцяли кінець світу на 1975 рік (теж прочитала в одній книжечці) - якийсь чоловік продав усе своє майно і чекав кінця світу, який так, на щастя, і не настав. Отаке.
    На рахунок 2012 - знаю, що в Біблії сказано "не знають ні ангели, ані Син, тільки один Отець знає", коли буде кінець світу. А тут люди пророчать, що хочуть...
     
  7. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Менше вірити в те що деякі люди придумують, а просто жити і насолоджуватись цим життям як б воно не було!
     
  8. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    о, так, люди люблять пророчити :)
    одна моя знайома вірить, що кінець світу настане у 2012 році, бо так сказав один екстрасенс (забула його прізвище)
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    ага, буде так, як в темі про грип писали: частина помре від хвороби, а решта - від страху :) будемо багато говорити - краще сісти в куточку і труситися зо страху, точно буде кінець світу :) тільки тоді частина вмре зі сміху :)
     
  10. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Колись’єм чув,що кінець настане аж 24-го грудня 2012 року...
    Але недавно уточнили,що 22-го..
    Трохи легше на душі стало..
    Але всьо єдно довго ще...
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Файно :) ще встигну ДН посвяткувати :)
     
  12. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Почитайте пророцтва Ванги, вона не пише про кінець світу в 2012році!!!
    Сторінку де я це читала на жаль видалили, но там не писали про кінець світу принаймі ще років 30
     
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    розяснюю....
    24 грудня (чи 22,23 не помню теж точно яке з тих двадцятих) 2012 закінчується календар МАйя!!!!!!!!!...від цього і почалися всякі казочки про кінець світу...а то просто кінець календаря,а тих майя вважали дуже мудрими (нє,ну боги рям ті майя,ліпше за Отця знали,нє)...

    а мене якось одна бабця в парку перестріла і почала розказувати,те,що вона чула уві сні чи читала чи хтось їй казав..одним словом..казала ,що
    -в 2012 році в грудні щось має впасти таке на Землю,що виключить усі телефони,компютери і телевізори і ніц з того працювати не буде.
    - потім відмінять гроші по всій Землі
    -Россія начне війну(де,з ким не скзала) і буде Россіїї 100 років погано і будуть її катаклізми всякі чіпати(радує ,правда? )
    -а потім Россія (халепа) запанує над світом,підкорить собі весь евросоюз,і буде домінуючою країною
    -а потім ше років через 300 буде людям так добре на Землі жити,що капец(то вже моя вставка,бабця слова "капец" не казала).їжа буде рости з землі,що хочеш -то бери і їш,будуть всі веселі іздорові..
    може то бабця собі гнала,але отаке вона мені гнала на лавочці,поки Софія спала...
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Хоч би один екстрасенс, зараза, передбачив епідемію грипу в Україні! Наскільки знаю, ні один, навіть всєвєдущій Глоба.
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Як казав Левко Дурко,

     
  16. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Про цю інформацію я чула в інфошоці ( вирніше з нього, бо то вже подруги розказали) - шо шось там станеться з Сонцем і в нас не буде електрики, а як не буде електрики, то не буде ніц.
     
  17. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Ге..а ви мене так не страште...:shutup:
    Я чекаю..чекаю...во..аватарку’м пририхтував файну....а Ви кажете,жи то бздури...:no:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Якщо з людством щось погане й станеться, то зовсім не планети чи зірки будуть у тому винні, тільки абсолютно безмозке використання ресурсів Землі та глобалізація. Зараз виробляють продукції понад потреби, відти й гори сміття.
    Для мене більш правдивим за всі фільми-катастрофи разом є мультик "Волл-і". І не лише щодо куп сміття та забруднення атмосфери.
     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2009
  19. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Та від деяких прочитаних дописів робиться моторошно, чесно кажучи за себе, що зі мною станеться зовсім парелельно, а от мацьопочок дуже шкода, невже Господь Бог може позбавити життя ще ні в чому невинних діточок??? Дуже страшно, але молюсь і стараюсь про це не думати.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    ХТО??? А ВІН тут при чому? Люди вже зовсім втратили самокритичний погляд чи як? :girl_crazy: :girl_devil:
    СЕБЕ треба боятися в першу чергу. І тільки себе.
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2009