2012 - кінець чи ні???

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Tequilochka, 19 Листопад 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    [​IMG]
    еххх... всі так чекали, а я проспала:girl_crazy:

    [​IMG]
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    ага, щойно в нас 1,5 год. не було світла....коли згасло, на мить стало срашнувато....чоловік на корпоративі .. я сама з малим..запалили свічки і бавились...
     
  3. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    сестра була в кіно. на мить згасло світло і вимкнувся звук. каже: тиша, темно, і всі тільки шепочуть "кінець світу"
     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Сьогодні склалось враження, що кінець світу то неабиякий привід напитися. Давно не пригадаю таку кількість дуже п"яних чоловіків як сьогодні.
     
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Не розслабляйтесь- рано ще:girl_crazy:
    [​IMG]

    І ще пріколи))
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Треба ж готуватися)))))))))))))))))
     
  6. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Ще трішечки, 1 год. 20 хв. - і мине "зловісне" 21.12.2012 :) Даремно вчора майстер сусідці зверху весь вечір бак для води робив ... (так калатав, зараза, що мені дитина будилася :girl_mad:)
     
  7. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    [​IMG]
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    В нас нічого вчасно не годні зробити... навіть кінця світу:girl_nea:

    так він же ж і при владі - кінець)))

    Мене вчора клієнт привітав з наступаючим)) Я вчора подумала про новий рік, а нині додумалась, що він мав на увазі)) Але нафіга тоді костюм дитині брав?:)
     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  10. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Світло вчора в мене не пропадало, вода також була, то що в мене не було кінця світу? І як я це переживу? Я що, досі живу в старій епосі і не перейшла в нову?
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Чудовий вчора був день і ніч:girl_dance: Ввечері ще прийшли друзі і ми суперово посиділи плануючи зустріч НР.
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Всі успішно і щасливо (сподіваюся) пережили кінець світу, як показав цей день нічого страшного не було навіть світло не у всіх пропадало (значить все-таки не всі енергетики розпочали святкування свого свята) УРА! Можна спокійно жити і далі, до наступної дати про кінець. Доречі хтось знає коли її напрогнозували?
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    в новинах казали, що на завтра!
     
  14. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    А я теж чула у новинах (не ТСН), що на вівторок. Кому вірити?
     
  15. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    А для чого?
     
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Люди добрі, то що, якийсь масовий психоз почався, чи яка мара?

    Хто то таку інформацію і де передає, і з якою метою, з чийого дозволу і розпорядження? Для чого знову паніку нагнітають? То на Кульпаркові вихідний? Їм не шкода психіки власного народу?

    І то в Україні такий дурдом чи не тільки? Чи у всіх інших країнах телеканали (!!!) теж почали переносити дати на коли їм подобається? Я фігію вже з того всього.

    На рахунок "завтра, неділя, 23 грудня". На далекому сході Росії і в деяких країнах Азії, наприклад, ця дата вже настала, в декого вже 8-ма година ранку. І взагалі, у світі багато часових поясів. Чи то тільки від українського часу відштовхуються?

    Ррррррррррррррррррррррррр. Дістало.:girl_devil:
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

  18. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Щойно подзвонила мені знайома і розповіла, що вчора в їхній школі "Тривіта" (чи як вона правильно називається, я не знаю) вчителька її сина всіх дітей на той "кінець світу" настроїла так, що вона забрала малого зі школи, тільки про це і говорив, вона як могла йому пояснила, що вже нічого не буде, не бійся, ну ми живі-здорові.... І тут вона каже, що ввечері готує їсти і пропадає світло, малий кричав так, як ніколи, і сказав, що спати без неї не буде (дитині 9 років)... Я би таких вчителів..... в тему "забилам би". Ну як ти дура, віриш в то, то навіщо тих маленьких, нерозуміючих дітей в ту дурню втягувати? Я точно би цю ситуацію так не залишила!
     
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    Ого! І вона ще працює?:girl_devil:
    Я б на місці тої мами пішла до директора. А на місці директора звільнила її.

    Взагалі-то, це якраз той випадок, коли я шкодую, що в Інтернеті немає цензури. 100% в кінці 1999-го року не було такої паніки про 2000 рік, як зараз. Та ще й з тими дурними переносами...
    От діток найбільше шкода...(((
     
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: 2012 - кінець чи ні???

    До речі в Китаї ввели штрафи на тих, хто розповсюджує пльотки про кінець світу.