А я зробила це сама!!!

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем PrincessRapunzel, 20 Грудень 2010.

  1. PrincessRapunzel

    PrincessRapunzel New Member

    Ніби продивилася всі теми, подібної не знайшла. Якщо є, то перепрошую, і прошу перемістити :girl_blush2:
    Мені на день народження подарували мрію ще з дитинства - крісло на колесиках :girl_claping: )))) Але противнючого помаранчевого кольору (не знаю чим саме цей колір мені в межу вїхав, але не люблю його страшенно), тому я вирішила, чим я гірша від виробників меблів? :girl_cool: Купила 1,5 метра рожевого велюру (як виявилося навіть забагато), рожевеньке боа і взялася до справи.
    [​IMG] ось так воно все в мене виглядало.
    Спочатку взяла сідушку, відміряла приблизно кусочок тканини (треба щоб було з великим запасом). Тоді взяла звичайну викрутку і почала запихати тканину між пластмаскою і мякою частиною (в таких кріслах там зазвичай купа місця, але перевірте перед тим, як купляти з метою оббивки, бо всяке буває...) спочатку по кутах, а потім кругом. Зверніть увагу на штучки, до яких мають кріпитися підлокотники, напевно вам треба буде там обрізати трохи тканини.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Те ж саме я повторила зі спинкою
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Тепер залишилося тільки скрутити крісло до купи (можете попросити про це чоловіка, брата чи батька, але я і сама чудово справилася)
    [​IMG]
    Я ще планувала обшити боа по низу сідушки, щоб вийшов справжій трон для принцеси :girl_in_dreams:, але прийшлося використати його для костюма на геловін =))) але скоро куплю нове, обшию і покажу, що вийшло :girl_yes2:
    А з шматка тканини, який залишився пошила коханому чудове сердечко-подушечку =))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    я теж таке робила :)
    тільки розібрала крісло повністю, стару тканину викинула (знищилася за кілька років), а нову натягнула і закріпила степлером
    (чоловік помагав, бо двох рук часом було замало)
     
  3. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Ми також міняли оббивку на кріслі, точніше не міняли, а знімали попрати. А до Різдва плануємо замінити оббивку шкірою, бо маємо добрий "кавалок" і нема де його приткнути:d23:
     
  4. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    А я замінювала виключатель (вимикач). Світла в кімнаті не було десь 2дні, тата просила- просила, потім мене трафило і поставила сама. Сподобалось:) з часом замінювала патрони в лампах і навіть проводку в настольній лампі міняла. А ще карниз недавно синок видер, нічого, розкрутила, поставила грубші дюбеля, тепер як новий. Ще гірлянди ялинкові кожен рік ремонтую, бо вилки і шнури котик перегризає:-
     
  5. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    А я, колись давно, відремонтувала магнітофон, правда ще старенький:)
    Розібрала і скрутила назад.
    На диво для мене, він почав працювати і ще кілька років нас радував.
     
  6. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    О, а я свій магнітофон "Тарнаир" (то щось типу "Весни") теж до життя не раз повертала.. Штекер від стабілізатора постійно ламався (дідусь - вічний лісник - до техніки далекий..а більше чоловіків не було). Ну то я взяла в руки паяльник,:girl_cool: каніфоль, олово - і припаяла дротики до клем..(перший раз на то пішло часу десь з годину), зато потім робила все як на автоматі.. А ще з сестрою сокирою обстукали всю штукатурку на кухні і підготували її до побілки.. Перетягнули диван і два крісла (правда там я більше помічником виглядала) Таскали трьох-дверну шафу з кімнати в кімнату (хотілося змін..) старий диван волокли на смітник (чуть не повмирали, не то від тягару, не то від сміху, :lol:бо реготали ми моцно.. (одна фраза "я зара пенькну" чого вартувала.. )Може, якби менше реготали - легше і швидше б донесли..)..А ще потійно міняла гумові прокладки в кранах, попередньо зробивши дзюрку цвяшком, розкаленому над газом... ЯК добре, що я вийшла заміж.. і забула що це таке.. :girl_dance: (хоча досвід то залишився..)
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2010
  7. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    О то про мене. Я вже стіки меблів переробила, що самій страшно. А скіки ще попереду...
    Стіл бцв такий
    [​IMG]
    став такий
    [​IMG]
    стілець був такий
    [​IMG]
    став такий
    [​IMG]
    крісло
    було таке
    [​IMG]
    стало таке
    [​IMG]
    а друге таке
    [​IMG]
    ще стілеці. Таких я 6 штук зробмла. Поки пошурила всі і полакувала думала здурію
    був
    [​IMG]
    став
    [​IMG]
    і ще стільці. Таких 2 перетягувала і не шкурила, тому швидко
    було
    [​IMG]
    стало
    [​IMG]
    Стіл між тими стільцями також саморобний. То була стара підставка під квіти. Я її пофарбувала під бронзу і малахіт, замовила скляну столешню. А під столешню виклала листя.
    [​IMG]
    Ще сама з фанери, поролону і обивочної тканини зробила до ліжка ізголовя. Тільки фанеру чоловік виляв лобзіком.
    [​IMG]
    ще ось така саморобна книжкова шафка. Це вже правда не я сама а я разом з чоловіком. Він скрутив з дошок каркас і навісив дверцята. А я шпаклювала, шліфувала, фарбувала і робира розпис-вітраж на дверцятах.
    [​IMG]

    Попереду дитяча кімната. Буду перефарбовувати письмовий стіл, етажерку, журнальний столик(буде дитячій для письма). І буду пробувати сама перетягати диван.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  8. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    В мене нема слів.. Я б таке навіть не придумала, не те що зробила.. А крісла ті всі - однозначно пішли б на свалку.. а я б вивалила кучу грошей на нові.. Розпис на склі - то просто казка.. зимова казка..
     
  9. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Та у Вас талант. Всі оновлені меблі виглядають шикарно!:girl_claping: Ви - Молодчинка!
     
  10. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Я в шоці!!! :eek: Просто супер!
     
  11. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Дякую! То я з нетерплячки. Бо грошей навіть ремонт доробити немає а хочу ГАРНО і ВЖЕ!! От і придумую як з того що є цукерку зробити :)
    Я тим ремонтом не перший рік займаюся і на дизайнерскіх сайтах пропадаю, більшість ідей там підглядаю і придумую як то на мої реалії перенести.
    За освітою я математик, працюю программістом.
    Але певно у душі художник:) Малювати люблю і одяг з дитинства завжи собі сама придумува-моделювала, а мама шити допомогала. Навіть весільну сукню собі сама шила і бісером вишивала.
     
  12. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Ви таки молодець. скажіть, а як Ви переробляли той перший стіл - письмовий? бо маю схожий і хочу його якось обновити, але сам стіл з ламінованого дсп, то не знаю як до нього доступитися.
     
  13. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    я от декілька раз передивлялась фотки, щоб повірити...та у вас просто великий талант.........
     
  14. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Мій стіл ще радянській - шпонований та полірованій. Тому можна було добре пошкурити і все запшаклювати всі сколи-вібоїни. До зашкуреної поверхні фарба гарно тримається. Потім грунт, фарба, и лак для міцності.
    З ламінатом гірше. Його шкурити не можна - то фактично папер. І фарба до нього дуже зле тримається - бо поверхня гладка.
    Але я сама з ламінатом ніколи нічого не робила тому точно сказати не можу.
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Я коли сама жила теж таким захоплювалася! Перетягнула сама старий диван ( правда перша скоба пішла в саму долоню), купила розібрані і сама зібрала шефи в вітальню, коридор, комод на взуття зібрала, пошила тюль і штори, і навіть переклала і зафугувала частину плитки в ванні, після того як поставили нові вікна сама зробила відкоси, повішала полиці.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

     
  17. talja

    talja Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    klen, все просто супер, я в захопленні від красоти :girl_tender: із нічого - у вас безсумнівно талант! :girl_tender:

    ---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний в 00:14 ----------

    А можна тут трошки детальніше:girl_blush2:... ну вже дуже сподобалось!:girl_in_dreams:
     
  18. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    То розпис на матовому шкли вітражними фарбами.
    Замовили у шкляній майстерні матове шкло потрібного розміру. Я вибрала малюнок. Збирала з кусочкив та підігоняла по розмірам. Потім роздрукувала. Поклала папір з малюнком на стіл, згори накрила шклом матовою стороною догори. Далі вітражним контуром обвела весь малюнок. Коли висох то вітражними фарбами блакитною та синьою заповнювала середини, обведених контуром квітів. Контури мають бути замкнені, бо фарба рідка і розтікаеться. На матовому шклі є ше один цікавий ефект. Зафарбовані вітражними фарбами частинки стають прозорими, якщо з не гладкої сторони малювати. Дуже гарно виглядає. Фарби і контури продають у магазинах для художників. З контуром треба трохи потренуватися, але нічого дуже складного. Я перший раз малювала і ніби не погано вийшло.
    Зараз ще хочу на тумбочці зробити невиликий розпис у техніці "Point-to-Point". Покажу потім що вийшло. :)
    А ще у мене "обновка" останні 2 крісла практично доробила. Ще тільки подушки шнуром по краю обшию (шнур на фото видно). То вже все більше крісел пере робляти не буду:)
    [​IMG]
    Крісла ці я тут на форумі виміняла. Були вони ось такі
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. talja

    talja Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    А що було у даній роботі найскладніше, контури?
    Будемо чекати з нетерпінням...
    Багатенько ви вже їх переробили, для всіх гостей точно вистачить! А ми до своїх трьох крісел і столика із чоловіком добратись не можемо. Крісла дуже зручні і нам страшенно подобаються, та потребують нового вигляду старенькі стали, а руки не доходять!
    Я ще хотіла обшивку у полоску червоні золоті кольори та не можу знайти гарну, може це тормозить, а от переглянула ваші роботи красота виходить і думаю що час братись до роботи! Ще питаннячко не підкажете де тканину краще купувати, де вибір хороший?
     
  20. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Напишіть будь-ласка детальніше, якою шпаклівкою Ви шпаклювали, звичайною чи до дерева, який давали грунт, фарбу і лак.