акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Завдяки переказам на рахунок фонду.
    350.00 Ф +740.00 +3000 Київ, а також тому що зібрала родина , нам вдалося закупити іще 11 флаконів віфенду для Дмитрика.
    Одже тепер маємо 13 флаконів, залишаеться потреба ще в 17 флаконах+ одна упаковка таблеток , або в двух упаковках таблеток. В данний момент нам потрібно зібрати 3700 грн. на першу упаковку, маемо у запасі 13 днів.
    Сьогодні Дмитрика мали відпустити додому на вихідні . Хлопчик проходить променеву тепрапію і почуває себе добре. Зовсім скоро Дмитрик закінчить основний курс свого лікування і зможе поїхати додому і приїзджати до Львава лише на перевірки.
    Щиро усім усім дякую .

    Одже наші потреби на сьогодні 3700 грн на упаковку віфенду у таблетках .
    Завтра буду у відділенні напишу інформацію по решті діток
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дмитрик Проскурник.
    Залишилося усього 3 дні облучення, потім 4 дні підшкірно Цитозар , а потім додому.
    Якось нам дуже лячно від того. Звично було розраховувати на постійну підтримку лікарів , а тепер Дмитрик лише наїздами буде у Львові, для контрольних перевірок
    Сьогодні мама Дмитрика Наталя поговорить з лікарями і будемо знати подальші потреби хлопчика. Наразі віфенд є по неділю включно . І гарантовано потрібна 1 упаковка таблеток, а що ще поки невідомо.

    Одже на носі випускний :haha:
    Хвилюємося . Ніби і не перший наш випускник , але можливо самий виплеканий .
    починаю розуміти зміст вислову "радість зі сльозами на очах"

    П.С. Якщо є бажаючі долучитися до свята подавайте ідеї. Щось мені нічого путнього не приходить на думку
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вікусю відпускаю додому :)))
    подробиць не знаю. оскільки таки підхопила вірусяку і відповідно не змоглапіти у відділення :sad:(( В середу зустрінусь з дівчатами котрі були в суботу , напишу подробиці.

    Дмитрик - хлопчика готові відпустити додому якщо ми знайдемо 2 упаковки Віфенду у таблетках одну упаковку нам дали в борг, мама наскребла 2000 грн , потрібно іще 1700грн., друга упаковка вартуватиме уддже близько 4000 тис
     
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Створюємо список розсилки куди буду кидати новини по дітям, акціям, потребам, семінарам, дитячим площадкам і таке різне, що стосується допомоги дітям, кого цікавить , кидайте адреси на пошту natagidra@yandex.ru
     
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Новини

    Дмитрик Проскурник - выдїдається дома :) , в четвер буде у відділенні для контролю показників, сподіваємося що усе буде добре . Для закупівлі останньої (сподіваюсь це дійсно так) упаковки віфенду все ще бракує 2800.00 грн.

    Процідим Марічка- наша старенька пацієнтка , котра пройшла основний курс лікування, але через численні переливання крові має проблеми з надлишком заліза в організмі. Для виводу залаза потрібен препарат Дисферал , 2 упаковки , який ми купуємо в Москві, але по всіх інтернет прайсах його нема зараз в наявності, хто має контакти по фармкомпаніям , терміново потрібна допомога :sad:((((

    Ще є потреба для усіх діток відділення в препараті Біовен-Моно , це імуноглобулін який рятує наших діток коли падають показники, на місяць у відділенні потрібно близько 30 флаконів,вартість флакону в аптеках 740 грн. фармкомпанія може нам його продати по 560-590 , але потрібні кошти . В данний момент дуже гостро стоїть питання як мінімум про 10 флаконів. себто нам терміново потрібно 5600 грн.

    Вдалося закупити невелику купу витратних матеріалів- шприци, системи, катетри..приблизно на 7000 грн. , а також кварцеві лампи (пересувні , та стаціонарні) для двох відділень . Частина вже у фонді, решта має бути в понеділок :) Якщо встигнемо, то завеземо усе до обіду в понеділок :), це означає що принаймі місяць часу мамам не прийдеться купувати витратні матеріали , зважаючи на скорочення фінасування на медицину, це дуже актуально.

    все ще актуальна вага для відділення хірургії, ціна 350 грн .
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    щойно завезли невелику купу обладнання і витратників
    Хірургія
    1. електронна вага для немовлят -1 шт.
    2. настінні кварцеві лампи (75м)- 4 шт.
    3. пересувна кварцева лампа (ОБПе-225м) -1 шт.
    4. змінні елементи до кварцевої лампи- 7 шт.

    Гематологія
    1 . Опромінювач бактерицидний круговий на 6 ламп-1 шт.
    2 . Змінні елементи до опромінювача кругового-5 шт.
    3 . Системи для переливання розчинів - 160 шт.
    4 . Шпріци
    10 мл - 500 шт.
    20 мл - 500 шт.
    2 мл - 560 шт.
    5 мл - 1395 шт.
    5. Катетери 24J -200 шт.
    6. Вата нестерильна -10 кг.
    7. Рукавиці нестерильні -100 пар

    Дякую усім хто долучився і допоміг нам фінансово :haha:

    П.С. новини про Сашу, брата Танчика можна читати тут http://ivan-tv.livejournal.com/2177.html
    Новини з Донора
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    сижу і плачу.
    бачила вже багато всякого за час "волонтерства" , але це .... просто прочитайте і помоліться
    "У Саши Скоробогатова 37 химия."
    http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=1&id=2315
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Бачила сьогодні маму Дмитрика у них усе гаразд :), приїхали на контроль. зараз уже на пів дороги додому. Дмитрик краще їсть, потихеньку сам гуляє, сам це може ходити самостійно , бо за час лікування м"язи дуже ослабли і йому складно було самостійно ходити. Обличчя у мами світиться від радості :)
    Дякую вам усім усіх хто допомагає і підтримує цю мужню родину
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Олег Вереснюк , наш старий ,новий підопічний , знаємся з Олегом давно. На день народження Олег отримав омріяний мобільний телефон від Люди з Києва . зараз родина звернулась з проханням допомогти у придбанні холоксану. 9 флаконів передали з наших старих запасів але потрібно іще 4 флакони , вартість флакону - 150 грн. Одже потрібно 600 грн.

    Маємо приємну звістку для Сольської Яринки, невідомий благодійник переказав для неї 5000 грн на рахунок фонду, одже дівчинка буде забезпечена усіма необхідними ліками на певний період , щиро дякуємо :)

    Все ще не вдалося придбати Дисферал для Процідим Марічки, за браком коштів, препарат є в москві вартість упаковки від 2700 рублів, це приблизно 108 доларів нам потрібно дві упаковки одже 216 $

    Учора мені передали 100 грн. щиро дякую , тепер маємо уже 800 грн. на Віфенд для Дмитрика Проскурника, ще невистарчає 2700 грн

    Отакі у нас новини
     
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Наталю, ви можете дати ще раз лiнка на вашу веб сторiнку?
     
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Привіт!
    Вчора Саші зробили операцію. Почувається добре, вчора після операції весь час спав. Донор підібрали дуже-дуже подібний до Сашиного, так сказав його лікар. Так що все повинно бути добре. Тепер до 2 місяців Саша ще буде знаходитись в лікарні під наглядом. Будуть дивитись як підійшов та відновлюється кістковий мозок.
    Від нас тепер потрібні лише молитви, щоб все було добре.
    Дуже прошу Вас помоліться за Сашине здоров"я.
    І ще раз хочу подякувати Вам за допомогу, співчуття та підтримку.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    +200 грн для Олега Вереснюка, дуже дякуємо
     
  14. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    сьогодні нам в борг передали 10 флаконів Холоксану, які в край необхідні у відділенні хіріргії, декілька дітей не можуть розпочати планову хіміотерапію ічерез брак ліків.
    На даний момент вартість флакону складає 150 грн, одже ми винні 1500.

    крім того у туреччині найшли інший вкрай необхідний препарат Космеген, там його вартість 5,8 евро за флакон (поки що вдалося знайти 10 флаконів), а у Львові найближчим часом потрібно мінімум 30 флаконів, цього року препарат не пройшов переліцензування , проте у всіх найновіших протоколах лікування він є, і без нього шанс на одужання значно зменшуеться, для того щоб забеспечити нормальне лікування потрібно 174 евро .
    Іще цей препарат можна придбати у Лондоні, там його ціна 20 євро , себто нам буде потрібно 600 євро :sad:
    Ситуація з кожним днем стає все критичніша, батьки змушені купувати більшу частину ліків самотужки, проте такі ліки як Космеген на Україні знайти вкрай важко , лише через перекупників, і ціна не менше 80 євро .
    Дуже просимо усіх хто може допомогти саме зраз поки ми можемо придбати ці ліки по нормальній ціні.
     
  15. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    у відділенні хірургії нові важкі пацієнти, дві дівчинки сестрички 2 роки і 2 (!!!) місяці у обох піхлини очей ретинобластоми, батькі сліпі , в родині є ще старша дитина хлопчик, живуть у гуртожитку , ось така ситуація.
    Сказати що це важко це нічого не сказати, важко коли біда стається з однією дитиною, а коли з обома ..... , а ще й такі маленькі діти.
    В найкоротші терміни інформація буде розміщена на Донорі і на нашому сайті , якщо ви можете чимось допомогти уже зараз, подзвоніть мені , ситуація дуже важка

    П.С це вже більше до мам меленьких діток, може у вас залишилися памперси які є замалими для ваших діток , нам вони дуже стануть у нагоді.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    привіт усім!
    Операція у Сашка пройшла успішно, так кажуть лікарі. Вчора його вже зняли зі стерильного режиму. Почувається біль-менш добре. Найважливіше, що клітки кісткового мозку почали відновлюватись дуже швидко. Лікарі дуже задоволені, кажуть, що донор підібраний просто чудово, майже ідентичний Сашиному. Після Паски планую поїхати до нього. Основне, що психологічно він у чудовій формі, весь час жартує.
    Передавав всім Вам привіт і величезне дякую за все, що ви для нього зробили. В лікарні ще буде лежати місяця мінімум, а скорше і два.
    Ще раз і ще раз дякую вам усім від себе, від імені батьків і Саші.
    Без вас нічого б не вийшло, саме з форуму почалося збирання грошей, поради куди звернутися і що взагалі робити.
    Хай Господь Бог оберігає вас і ваші сім"ї.
    Всі новини буду писати.
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Мій чоловік давно збирався стати донором крові. Я теж, але у мене то пологи, то годування, то операція. А чоловік не курить, не п"є, і повністю здоровий. Сьогодні він нарешті виділив для цього час. Приїжджає він сьогодні вранці в пункт здачі крові. Як тільки він увійшов, до нього підійшла медсестра з однією жінкою. Дочці цієї жінки зробили кесарево і їм дуже потрібна кров. Вони запропонували чоловікові 100 гр. і попросили, щоб він здав кров для неї. Він, звичайно ж погодився здати, і звичайно без грошей. Пішли вони в реєстратуру, завели там на нього картку і написали для кого він здаєт. Узяли аналіз з пальця і вени. І через пару хвилин в кабінеті якогось лікаря, йому ця лікарка повідомляє, що він не може бути донором, тому що у нього дуже жирна кров! Вона сказала, що він об'ївся жирної їжі . Він їй почав пояснювати, що такого бути не може, бо він строго постить. Вона помахала головою і сказала, що у нього не братимуть. Коли він вийшов, в коридорі стояла медсестра і запитала -"Що, не взяли? Я так і думала" . І ми тепер все ніяк не можемо зрозуміти чому? Чому і там таке творять? Навіщо вони так зробили? Знову ради грошей? Чоловік говорить, що ще в реєстратурі він зрозумів, що лікарі незадоволені що ця жінка його перехопила. Мабуть, вони дуже розраховували на її гроші. А може і хотіли більшу суму від неї. Не хочеться в це вірити, але як можна пояснити такі дії?
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    з листа батька Оленки (2 роки) і Іванки (2 місяці)
    Допомогу для дівчаток можна переказати на Р/Р фонду
    БФ "Крила надії"
    Львівське відділення РУ ВАТ "РОДОВІД БАНК" м. Львів
    МФО 321712
    ЄДРПОУ 35620901
    № рахунку 26009020000140
    (рахунок в трьох валютах долари, євро ,гривні)
    призначення платежу - добровільна пожертва для Лапчак Оленки і Іванки