акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Катетр виїхав, завтра зранку ловитиму його на стрийському автовокзалі

    Наталочка без змін
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Іванка готується завтра здавати аналізи і ми плануємо залишитись у лікарні для встановлення того катетра. він вже в відділенні.
    думємо, ближчим часом Іванка прийме так звану велику хімію (вінкристин єтопозид карболпатина).
    в середу до нас має приєднатися Оленка і прийняти вінкристин.

    в операції "катетер для Іванки" приймали участь багато різних людей. ми дуже їм вдячні за їхні неймовірні зусилля. їх справа вдалась і катетр у лікарні чекає Іванку.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    СУПЕР!!!!Вітаємо вас!Нехай поможе вам Бог пройти хімію!
    Натагідра,вам особисто і всім хто допомагав,від мене великий уклін за ту роботу!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Наталочка тепер Ангел. Пішла в неділю зранку .

    В реанімації 8 місячний хлопчик, мамі усього 16:sad: терміново потрібні донори чоловіки 1(+) на тромбоконцентрат
    якщо ви можете допомогти і здати кров подзвоніть мені будь ласка 8-050-370-90-02
     
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

  6. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    :sad: :sad: Господи Боже!........................
    Дай Господи сили батькам..............
    Нехай ангелики спочивають в мирі......
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Просто не можу в це повірити.. Ну як так?.. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Як грім серед ясного неба... Все вірилось, що вона виздоровіє...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Розішліть будь ласка по своїм контакт-листам часу у нас доба, дитину можна реально врятувати

    Додано через 1 годину 6 хвилин
    Додано через 2 години 10 хвилин
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вітаю всіх
    якась дуже страшна ця сторінка у нас з вами.
    воно важко коли Ангеликів стає більше. скільки зусиль було прикладено, і Батьківських та дитячих сліз виплакано. зараз батькам треба триматись ще сильніше ніж будь коли. хто може, підтримайте їх морально і помолімось за наших Ангелят. Я бачив як вмирають діти і дійсно вони Ангели.
    моє співчуття всім хто знав цих Ангелят


    ***



    Оленка
    сьогодні в середу отримала планову хімію і почуває себе добре. багато сміється і скаче. ми з нею оптимісти! зараз вона в моїх кумів.

    Іванка
    у вівторок була запланована операція для встановлення катетру. у крові виявили атипові мононуклеари і збільшення езинофілів. звичайно операцію відмінили. виявили не величке загнивання під нігтиком і ми до завтрашнього ранку маємо бути здорові і готорві до тої операції. помоліться за нашу лялю. попросіть у господа, щоб дав їй здоров'я і вміння лікарям встановити катетер. без нього наші справи будуть дуже дуже погані.
    ми дуже надіємось на вашу духовну підтримку!!! і знаємо, що все буде добре!!!

    Додано через 37 хвилин
    ми дуже будемо просити у нашого волонтера п. Наталі терміново передати наявну у неї готівку
    800 гра від Танчик
    160 $ і 220 грн від Зорянки і Зорянівки
    на життево важливий імуноглобулін Біовен Моно 50 мг .

    допоможіть цій дитині!!!
    підтримайте нас у цій добрій справі!!!
    всяке добро повертається!!!

    зараз нашій Іванці важко і ми хочемо кому можемо допомогти. бог добрий благочинців. а нам ви ще колись допоможите.

    Додано через 52 хвилини
    ми з п. наталею домовились, що вона передасть ці кошти. дуже вдячний їй.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    у мене не працює аська так що усі питання через електронку, перевіряю раз в годину natagidra@yandex.ru
     
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    по стану на сьогодні на біовен зібрано
    1772 від Лапчак(готівка)
    200 пл Ринок (готівка)
    250 від Оксани на рахунок фонду
    100 в Києві
    разом 2322 залишилось зібрати 12006+ 12800(на наступні 20 флаконів виходячи з 640 за флакон, але сподіваємося буде дешевше)
    можливо є ще перекази на рахунок фонду. це стане якно у понеділок- вівторок

    Додано через 35 хвилин
    Іще раз звертаюся до усіх з проханням не залишайтеся осторонь - ця дитина має усі шанси стати дорослою , їй зараз лише 11 і вона страшенно розгублена і налякана, декілька добрих слів можутьс стати для неї великою розрадою, напишіть тут , або мені на пошту, у суботу я обовязково зайду до них і передам усе щови напишете, для дітей і батьків дуже важливо знати що вони не одинокі, що вони комусь дуже і дуже потрібні і важливі. усе подальше лікування може залежати від оцих декількох теплих слів.

    А ще хочу сказати ведике спасибі Олі котра уже декілька раз приходила до нас у фонд (і щоразу не з пустими руками :) ) - ми дуже цінуємо вашу допомогу

    Додано через 1 годину 21 хвилину
    + 200 на фонд
    + 500 на фонд

    уже 3022 :haha:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Наталю, а чи не можна було би відкрити рахунок на web-money? Думаю, багато кому було би простіше і швидше переказати гроші через термінал (суджу по собі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    сьогодні відкрию, підкажіть чи можна потім з гаманця напряму переводити на фонд і яка там коміссія взагалі як то обналічувати і де
     
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Чесно кажучи, не знаю. Коли вносиш гроші через термінал, комісія 5%.
     
  16. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  17. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    +1126 грн на рахунок фонду :), дякуэмо
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Іванка
    перенесла операцію зі встановлення катетру і продовжила хімію. на промивку катетра буде їздити 2 рази на тиждень. про пальчик ми вже забули.

    Оленка
    сьогодні не прийняла хімію. погані аналізи крові. в п'ятницю попробуємо ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Манюні,тримайтесь ви самі сильні дівчатка...За Іванку радієм і віримо в Оленку.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Сьогодні Іванці 4 місяці :)
    вже 2 місяці вона бореться з своєю бідою, а ми їй допомагаємо. знов маємо плани їхати до Одеси на консультацію, але ще по переду 2 вінкристини у Іванки і 1 у Оленки. якость розбалансувалость у нас лікування сестричок, і 2 рази в одесу з кожною окремо не виходить їхати. якось прийдеться корегувати лікування, щоб дівчаткам туди разом з'їздити.
    ну ми так і не знаємо де і в який час будемо.

    Іванка вже пробує самостійно тримати голівку, правда сили ще за мало. ще вона пробує сідати коли хтость тримає її за пальчики. зараз вона важить 5,5 кг. то так показує та вага, що була закуплена фондом після весняної акції. до речі: цій вазі довіряють і дійсно можуть точно розрахувати хімію. ну наприклад: якщо Оленка у приймальному відділені важила 10 кг, то у своєму відділенні 11кг. на скільки я розумію, їй не доважували 10% маси тіла і відповідно не додавали через це 10% лікування.
    Дякую пані Наталі і фонду і всім хто тоді долучився до тої акції.
    просто Я сам бачу, що навіть та вага не лежить десь під порохами, а реально допомагає діткам одужати.
     
    • Подобається Подобається x 8