Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В Брокарді вже два роки поспіль точно взимку діє акція - 40% на все.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    З їх цінами навіть такі знижки є не дуже заманливими)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Я теж скуповувалась в них в грудні на акції, по цінах дійсно вигідно. А от цінами на чорну п‘ятницю не цікавилась. Тому думаю, чи чекати розпродажу в грудні, чи зараз щось придивлятись.:girl_in_dreams:
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2019
  5. Louth

    Louth Well-Known Member

    Купувала по акції в них на сайті трьохступеневу систему Клінік. Перед тим довго на неї облизувалася за кордоном і в дьюті-фрі, але ціна кусалася. По акції -40% змогла собі дозволити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    за підсумками сьогоднішнього дня:
    - на Якабу лише на деякі позиції є знижки. На новинки і книжки різдвяно-новорічної тематики знижок не бачу. Загалом знижки несуттєві і на "ходові" книги не поширюються. От я хіба Паддінгтона вполювала зі знижкою 100 грн.
    - на Мейкапі на дещо є незначна знижка, а на деякі продукти ціни підняли(в порівнянні з днями раніше). Шампунь коштував 120 грн, маска -180грн, сьогодні шампунь - 150, маска - 160. Разом виходить на 10 грн більше., ніж на днях до акції.
    - на Касті купила собі дві дні тому( в межах тижня Чорної пятниці) дві куртки з суттєвою знижкою. Сьогодні на них ціна більша на 200-300 грн, ніж тоді)))
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На розетці ціни на лего незмінні (дивилася з понеділка на окремі набори, то ціна та сама, тільки тепер пише "Чорна п'ятниця")
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Те ж саме і на сайтах Будинку іграшок і Антошці - ті ж знижки на певні набори, що і місяць до цього:)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я чекала знижку на гриль на розетці, минулого року була дуже класна, але все швидко розкупили
    цього року знижками правдивими і не пахне. якщо порівнювати ціну на кавоварку, яку купляла у вересні, то вона зараз ще дорожча
     
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мені здається, що в нас чорні п'ятниці - жлобська пародія на знижки. Друзі з Штатів розповідають іноді дивовижні історії про вигідні покупки, бо там магазини хочуть розпродати та оновити асортимент. А в нас якась акція без акції в більшості випадків. На Якабу теж чекала тої п'ятниці...:sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    До речі, на якабу гарні знижки на серію Маленькі дослідники від книголав. Замість звичних 270 грн - 190 грн.
    Найдешевша ціна на них 220 грн і це треба збирати самостійне сп на букопті. Тому це дуже гарна ціна:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Мені вагонами приходять листи про чорну п"ятницю на електронку від Касти... Вирішила подивитися за купальником, мені якраз тре... мало того, що потрібно попаритися і знайти однаковий верх і низ, бо в них все окремо і тисячі позицій непосортованих... але знайшла комплект, виходить 446 грн, ну ок... так при оформленні замовлення одного! рахує доставку окремо по предметах... (доставка виходить 100 грн, разом 546 грн) і це ж купальник, це ж не два зимові габаритні светри чи куртки! Коротше в асесоріз при знижках буде дешевше... ну його...
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    на букопті дні оптових цін зараз, до 1.12
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @svoybox треба порівнювати з іншим книгарнями. Сьогодні робила замовлення в книгарні є, то обидві книги дешевші на 5-10 ніж на букопті + безкоштовна доставка Укрпоштою.
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    книгарня є вже давно має ту акцію, але в них малий асортимент книг, принаймні тих, які мене цікавлять нема
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    На букопті 218 грн + доставка.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я ще вчора після 12 ночі залізла на інтертоп. Треба малому щось на зиму. Були досить класні варіанти, з гарними знижками. Але то парубку вже 14, то без нього не ризикнула замовити. Зранку, година 10 вже багатьох дешевших позицій ( до 800 грн) не було. Коли малий прийшов зі школи то залишились лише поза 2500 і то безакційні. Таки гарні були ціни і можна було б вполювати. Наступного року таки треба придивитись щось «до», і одразу купити «з настанням».
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щодо штатів - вчора купила на американському сайті крокс взуття з правдивою знижкою 50%.
    На європейському сайті того ж крокс знижки до 40%, і набагато менший вибір акційних позицій, на іспанському сайті крокс знижки до -20%.
    Вийшла мені одна пара взуття крокс 734 грн, в нас в форумі та ж модель, лиш з біднішим вибором дизайнів - поза 2000
    Ще з реальних знижок -50% на сайті Грамофон (друк фотокниг та інших фото приколів. В мене якраз підбірка фоток з фотосесіі чекала свого часу, то скористалася)
    Також в інста купила собі одягу, на який облизувалася давно, зі знижкою 15 і 25%, а оскільки ціна однієї одиниці поза 1000, то і знижка вийшла відчутна.
    На косметику розміром знижок була розчарована.
    В цілому я задоволена цьогорічними покупками з нагоди Чорної п‘ятниці, але я цього року і готувалася, навідміну від минулих років: склала список потрібних речей, щоб не нагребти непотрібного; знайшла магазини, заскрінила ціни «до». Вчора тільки перебіглася обраними магазинами і купила те, що було дійсно з знижкою.
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 11
    • Корисно Корисно x 1
  19. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    -40% в Брокарді!
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. rysja

    rysja Well-Known Member

    На gastroli.ua можна купити квитки на стадіонний концерт Без обмежень , 30 травня. При купівлі 4-ох квитків з промокодом Mykolay знижка 25%, діє до 24.12
    Можливо комусь цікаво)
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 2