Акваріум - поради та рекомендації ;)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Охват Марьян, 23 Листопад 2012.

  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    а якщо і світло світить не більше 10 год і всеодно за 3-5 днів після чистки скло починає зеленіти?
     
  2. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Світла має бути не більше 0.3-0.5 вт/ літр води. Купіть собі сомика -анциструс, він гарний "двірник" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    такого жовтого? Мали кілька разів, не живуть довго вони в нас. Маю три слимаки, чистять, але слабо
     
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Вони не жовті, в мене сіро-чорний, присоскою ще називають. Добре чистить, в мене більшенький, коло 10 см.
     
  5. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Дивно, птерапліхти досить живучі, і чистять класно. може вам потрібні якісь біодобавеи до води? Або частіше воду підмінювати? Чи якісь специфічні водорості?
     
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    о і в нас те створіння було(страшилка), виросла десь до 18 см за 5 років)
     
  8. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    А ви непробували міняти воду? наприклад відстояти ніч потім дати в акваріум, або перекипятити? я зараз маю спокій, маю гупі і мечоносців, і багато слимаків - можу поділитися. вони класно чистять акваріум.
     
  9. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    ))) та звісно що міняю, відстояну воду, міняю раз на 2 міс. 20% води, чищу фільтри, та всі прибамбаси. Я ж пишу, що акваріум маю вже три роки, то невже ви думаєте, що я його ще не чистила? :)
    То мечоносці і гупі також чистять скло?
     
  10. yulsu

    yulsu Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    киньте у воду мідну монетку (радянські 3 або 5 коп.). Правда тоді і декоративні рослини дуже повільно ростуть.
     
  11. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Це дуже, дуже рідко Ви чистите, хоч би раз в 2 тижні треба підмінювати, і фільтри треба чистити частіше, але бажано не промивати під краном їх, а в тій воді, яку злили з акваріума.
     
  12. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    та знаєте, 2 рази на місяць мити акваріум на 65 л (хай не багато, але то реально напряжно, коли в хаті є купа іншої роботи, тим більше не забути набрати воду для відстоювання). Раніше, коли тільки купили його, то так і чистили, не було дітей, відповідно і роботи менше в хаті.
    До речі, фільтри що дивно майже не забруднені за 2 міс.
     
  13. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    угу, але світла форма - це альбіноси, їм потрібна досить мяка вода.
    Ось такі, самець "рогатий" :)
    [​IMG]
    Птеригопліхти - це дуже гарні сомики, але добре купувати тих, які мають більше 5см, менші мають велику проблему зі шлунками, у них часто вмирає мікрофлора у кишечнику, яку відновити неможливо, тому за короткий час куплена риба гине. Птеригопліхти швидко ростуть і не підходять для малих акваріумів.
    ... а ше можна обв'язати весь акваріум червоною стрічкою ))) Мідь - це важка сполука, від якої вмирають дуже швидко слимачки і гарно розкладається(цироз) печінка рибок :)

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ----------

    Хм. А як Ви його миєте? Все по всій хаті і всій ванній?

    Акваріум мити не потрібно, а треба чистити. Сифониться весь грунт ось такою штукою: [​IMG] по всій площині і підмінюється вода на свіжу. При правильному сифоненні дна Ви злиєте 30-50% води, такої підміни достатньо на 2 тижні. Не забуваємо про миття фільтра. Все про все займе до 30 хв, з часом будете робити це за 10хв :) І до речі, навіщо відстоювати воду, коли хлорка виходить з неї за 1-2хв?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    ну та нє, витягаю воду тим сифоном, який ви показали як неправильний, виливаю ту воду, витягаю прибамбаси, несу в ванну, все гарно мию (часом навіть зубною щітною ), а тоді все назад повертаю, ставлю у акваріум, наливаю воду і все. То трохи займає часу, особливо не люблю мити сам акваріум, тобто скло,

    ну якщо ви так кажете, то значно полегшує роботу, принаймні в часі. Ви впевнені, що можна лити воду відразу з-під крана в акваріум?, а то я з вас запитаю, як рибки поздихають, будете мені свої дарувати:cool: (в нас дуже жорстка вода)
     
  15. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    У будь-якому акваріумі можна зробити красу, головне бажання. Буде потрібна допомога, звертайтесь у темі, допоможу порадами.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

     
  17. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)



    ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:41 ----------

    Після того, як вона відстоїться у відрі 1-2хв, можна. Ніколи не можна все з акваріума витягувати і мити під краном, особливо вимивати грунт, бо там знаходиться найбільша кількість корисних бактерій.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Часто мити і міняти ВСЮ воду в акваріумі нерадять. Можна хібащо раз на тиждень, або на 2 тижні замінити відро води. А тим більше якщо незабруднився фільтр то можна і пізніше.

    ---------- Додано в 08:12 ---------- Попередній допис був написаний в 08:10 ----------

    Ні, скло чистять равлики.

    ---------- Додано в 08:17 ---------- Попередній допис був написаний в 08:12 ----------

    Але ці водорослі спершу треба посадити, я це мала наувазі, може я якось нете написала
     
  19. yulsu

    yulsu Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    А як Ви поясните те, що в багатьох ліках для риб є мідь??? Все залежить від КОНЦЕНТРАЦІЇ міді у воді. Одна/дві монетки на 50 л рибам не зашкодить, а на клас найпростіших подіє. До речі, її потім можна витягнути)))
     
  20. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Водорослі - це шкідники, від яких ми боремся. З декоративною метою садять рослини, не плутайте ці терміни, то дуже важливо.

    ---------- Додано в 08:46 ---------- Попередній допис був написаний в 08:40 ----------

    У особливостях застосування тих ліків вказано, що вони негативно впливають на равликів і креветок. Також сказано, що після курсу лікування препаратами міді обовязково потрібно проводити курс підмін води. Якщо є проблеми з водорослевими нальотами, то краще використовувати нешкідливі альгіциди чи гербіцити, дія яких направлена лише для боротьби з певними одноклітинними і нитковими водорослями.
     
    • Подобається Подобається x 2