Алергічний дерматит при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем ZoryanaK, 3 Травень 2020.

  1. ZoryanaK

    ZoryanaK New Member

    Привіт))) Маю таку проблему, як алергічний дерматит. Все почалось ще на початку вагітності, дуже сильно висипає лице. Користуюсь час від часу мазю Кутівейт, але покращень як таких нема. Ходила до дерматолога, виписала діазолін попити, але я вагаюсь на 19 тижні вагітності щось приймати з таблеток. Порадьте будь ласка, хто з таким стикався, як лікувались? Можливо знаєте хороших дерматологів у Львові, щоб можна було проконсультуватись? Буду вдячна за будь яку інформацію)))
     
  2. shelev

    shelev Member

    Кутівейт - горманальна мазь, не варто у вашому стані. Якщо висип має лише естетичну сторону: не болить, не мокне, не чешеться, то тим паче не варто.
    Якщо сипле лише лице, то моя порада - змініть подушку та наволочки, а також усю косметику, що використовуєте для обличчя.
    Чи висипи є у інших зонах? Можливо сухості на ліктях, колінах?

    В родичів малий з атопічним дерматитом, це жах. Схильність до алергічних реакцій пердається по спадковості.
    З загальних речей: спробуйте налагодити травлення: більше пийте води, якщо не отікаєте.
    Більше фруктів, овочів. Не допускайте запорів.
    Приберіть з раціону усі шкідливості, якщо ще не прибрали. Раджу також прибрати молочку і курятину за магазину. Якщо за тиждень таких змін ситуація не зміниться, можете спробувати додавати собі до води дермапро. Це капсули з корисними бактеріями для покращення травлення. Це не медпрепарат, а дієична добавка до їжі. Їх можна і вагітним і малючкам. Малому вони допомагали добре, але не дешеві, нажаль.
    Якщо і це не допоможе, тоді шукайте дерматолога і алерголога.
     
  3. ZoryanaK

    ZoryanaK New Member

    Дуже дякую вам за пораду. Ніколи не мала проблем з алергією, але коли завагітніла то почалися проблеми з висипкою. Висипає тільки лице, особливо навколо рота дуже сильне почервоніння, більше ніде висипки нема. На ліктях і колінах сухості нема. Попробую правильно харчуватись, надіюсь що поможе, а як нічого з того не вийде буду шукати хорошого лікаря.