Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Дуже важлива,як на мене ,тема,бо ,думаю,мало є мам ,які б не стикнулись з цим "бичем 21 століття." Скільки її проявів є важко й описати. Чи то Чорнобиль так повпливав на нас,чи то генетика стала зараз набагато сильніше проявляти себе,але маємо те що маємо... До речі,ці 2 причини майже всі лікарі виставляли мені як основні. Особисто я не мала і не маю ніякої алергії,а в чоловіка тільки на один вид антибіотиків. То чому ж тоді моя старша доця до 3х років не мала права з"їсти навіть червоного яблука і з меншим відбувається те саме?!
    Генетика....але аж настільки?
    Лише один з лікарів поянення дав геть інше:каже ,що в наш час різко збільшилася кількість дітей з вродженою незрілістю підшлункової залози,а оскільки вона несе основне навантаження,все не травить,то залишки і всмоктуються в кров і дають викид на шкіру. Ще одною ознакою цієї незрілості може бути неприємний запах з рота в дитини. Оже ,основне виходить,слідкувати за станом підшлункової і в жодному разі нічим не мазати ,заганяючи ту біду назад всередину.І просто чекати до 3 років.
    Мені дуже цікаво знати вашу думку.Чи згодні ви з цим? Як ви боретесь з цим і чи боретесь взагалі? Яке лікування проходили і чи помогло? Які наслідки?
    пишіть,діліться досвідом,може комусь стануть в пригоді ці історії,щоб не робили тих помилок,які наробила я,наприклад.
    Трохи своєї історії... Коли в доці у віці 8 місяців я побачила 2 великі плями біля вух,ніби її хто до праса приклав,то почала шукати профі у цій галузі. Знайшла аж заввідділом алергології на Орлика. Почала мазати,помагало поки мазала,а як тільки перетавала,робилось ще гірше.Я вже мовчу про ціни на то всьо! в дитини аж бордовий синяк під очком зробився. Терпець мій увірвався,коли в анотації до чергової мазі я прочитала -Гормони! Я чуть не здуріла,це ж наскільки пропаща моя дитина-думаю!
    Знайшли мені гомеопата і в неї я лікувала 1,5 року.Лікування дешеве, але за прийом пані брала 120-150 грн.! Але дуже хамовита особа,що знає все на світі і всіх навчить жити. Людоньки,я їй вірила,як Господу Богу!...Доки не загриміла в лікарню з дитиною,в якої було запалення легень і 2 абсцеси на дупці(з маленьких прищиків зробились,бо запалений організм був) А та с....а казала-алергічний кашель,в малої кров тече з абсцесів,а вона то горошками лікувати буде...
    Операція,антибіотики, а я на шостому місяці вагітності....
    Малим я тішиась аж 9 місяців,давала пюре різні,поки мала з садочку не принесла якись вірус і не заразила малого. Я бачила рум"янець,думала ,просто здорова дитина,а виявилась алергія+вірус,вийшов асматичний бронхіт...
    лікувала трдиційно,маю нового лікаря вже майже 2 роки,поки бачу-дуже розумна.Але відношення до алергії змінила кардинально. Коли бачу оті "дубові" щоки,проводжу курс активованого вугілля,більше нічого.Бо таки переконалась,що алергію треба лікувати тільки внутрішньо. Ну і дієта сувора,так деколи серце болить за те маля,що не може навіть червоного яблучка з"їсти,не те що риби. Сподіваюсь на той рубіж-3 роки. Але запустити боюся,бо бачила на власні очі що робить та зараза вкупі з іншою хворобою.
    А ви як ? може ,хтось ще поділиться досвідом.
     
  2. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    З тим стикнулась я сама 2 дні тому.:girl_devil:Дубові щічки були у мене,і навіть зараз ще не пройшли.Я,до сьогоднішнього дня,не вважала себе алергетиком.Але після набряку Квінке,по-інакшому до себе ставлюсь.
    Лікар прописала мені строгу дієту,на цей тиждень,далі подивимось.Сорбенти,і ліки від алергії.
    Але,на мою думку,важливо почиститись з середини,бо лице то той лакмусовий папірчик,який показує нам те,що відбувається в середині.:girl_in_dreams:
     
  3. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    ви детальніше пишіть: яку дієту? які ліки?
     
  4. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

     
  5. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Ми мали трохи мороки з Владом, виключно через мою дурість необізнаність... почалось все з прикорму в 6 міс, який нам настійливо рекомендували починати з овочів (педіатрам муляла зайва вага дитини)... організм овочі не перетравлював = шершаві щічки, ніжки, спинка. Бабуся робила з того переляк, привела нам дерматолога, відповідно назначили лікування, після відміни мазі ситуація повторилася... Прикорм я відмінила, ліків більше не давала, пройшло само:girl_spruce_up: З 8 міс ввела каші на воді, потім на молоці - все було файно, потім перейшли до загального столу... і все було би дуже добре, якби не відлучила від грудей (не слідкувала за харчуванням зовсім, схудла до 47 кг і зле чулася, то звичайно не виправдання, але...) Негаразди почались не зразу, десь за пів року... не стало грудного молока, яке допомагало травленню, організм алергізувався, овочі не засвоювалися, гемоглобін впав... нам значили ферменти, залізо, протиалергічні... на щастя я лінива мама, страшенно не люблю лікувати дітей + народився молодший і стало вже не до лікарів:girl_crazy: ми переросли (ШКТ дозрів).

    нема часу більше писати)) діти кличуть
     
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Підозрюю що наші проблеми почались з прикорму в два місяці:sad:(дурна була),+кіндери+барні ну і наркози наші і антибіотики своє зробили.Мій малий Їсть:каші,масло,
    зупи на олії,хліб,травяні чаї,шипшину,раз на один -два тижня можна зупку на м"ясі або курці.Все!Нам не можна ні риби , ні фруктів ні простого чаю,я вже мовчу за делікатеси.Дала вчора варенько з калини-нині щоки бордові і живіт пече.От і все.Казали місяця два притриматись такої дієти або давати протиалергенні засоби.То ми наразі вибрали дієту.а там побачим.
     
  7. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Якщо подивитися, що їсть вагітна жінка, то не дивно, що в дітей після народження алергії.
    діткам би червоні щочки не кидалася б одразу лікувати, а раціон корегувала б.
    Хоча у дворі бачу малюків, у котрих по пару місяців щоки. як червоні кірзаки, а мами не переймаються.

    ---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    Мій малий їсть все і ні на що не висипає.
    До 6 міс. було виключно ГВ, до 4 я була на "голодній" дієті:)
    Прикорм починала з овочів, потім фрукти, каші безмолочні-молочні, кисломолочка, м"ясо-риба. П"є або водичку, або узвар. Щоправда раніше дитячі сочки купувала.
    Зі смаколиків зараз - печиво Марія і до кави, позавчора випросив малюсінький кусочок Аретку. А так гризе яблука, моркву і банани.
     
  8. bagata mama

    bagata mama New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    І у нас ці проблеми були.Почалось також з прикорму. Овочеві супчики ми вже їли і почали давати кашки з молоком. А на дворі було літо і різні ягоди, фрукти я почала вводити нові. Звернула увагу на те що періодично у Олі з"являються плями і самі зникають, а щічки-як червоні яблука. Ну звичайно забрали всі фрукти і ягоди, але ситуація не міняється... Випадково я натрапила на статтю про дитячі діатези- 90% діатезів через коров"яче молоко. Коли ми почали давати кашки на воді-все припинилося. Але про всі молочні продукти прийшлося забути(крім масла, все давало алергію).Про цитрусові, шоколад також. У 2,5 рочку мала в гостях з"їла кавалок шоколадки-наслідоком був набряк квінке... Скоро Олі буде 9 років.Може з"їсти і апельсин,і мандарин, і шоколад:y: Але молочного так і не їсть:girl_cray:
     
  9. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    І так і не так. :)
    Не завжди алергія є наслідком харчування мами підчас вагітності. У нас якийсь час тому з"явилася проблема - у старшої доні алергія на білий хліб. Їй зараз 6,8 років. До того часу в нас була тільки алергічна реакція на комарині укуси. Я сама схильна до алергії на цитрусові, каву-шоколад та синій виноград (я яскравий приклад вродженої алергії - наслідок маминого харчування - перебор з цитрусовими) і підчас вагітності та ГВ дуже слідкувала за власним харчуванням. Після народженні і до трьох уникали потенційних алергенів у харчуванні.
    Раніше Тереза не особливо захоплювалась хлібом, у нас не було прийнято давати дитині гризти "горбушку" і напихати хлібом для відчуття ситості. А десь від травня минулого року "присіла" на батон без шкірки. І так, що напротязі дня могла майже цілий батон з"їсти сама. Спочатку ми не звертали увагу, потім мене це почало турбувати, бо основна їжа деколи не "поміщалась". Я почала просити домашніх не давати дитині стільки хліба, але моїм батькам важко було зрозуміти, як то не дати дитині хліба, якщо вона просить. А коли я поставила перед ними дитину з червоними щічками і плямками по личку, то мені не повірили, що то від хліба. Мусіли переконатись. Тепер у нас суворе обмеження на к-сть білого хліба. Хочу здати відповідні аналізи, щоб визначити, які ще продукти варто виключити з харчування.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  10. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    я усю вагітність намагалася харчуватися правильно.
    А як схватки почалися, то мене як прорвало - весь холодильник змела: косерви, усе солодке, ягоди.
    Коротше малий родився весь обсипаний. Мене в полог. усі питали "чого то ви, мамочка, наїлися так".:)

    Але моя дієта і ГВ зробили свою добру справу.

    я, настрашена можливими висипками, кожний новий продукт вводила на початках тиждень, а потім днів 5. І нехай мами у дворі хвалилися, що вони у 8 міс вже усе їдять, а ми лише закінчували фрукти вводити і потроху каші починали. Зате тепер ніяких червоних щічок і обмеження алргенів лише у кількості, а не повне їх виключення з раціону.
     
  11. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    +100% в нас аналогічна ситуація. Наша мала взагалі їсть все що і ми їмо, а оселедець і тюльку як побаче аж трясе і потрохи даю, і вже давно їмо яблука червоних сортів, молоко не розбавляю. І ттттттттт ніколи, ніяких проблем ми не мали.
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    А я думаю, що тут неабияку роль грає те, що зараз практично поголовно батьки дітей з народження пічкають ліками: еспумізани всякі від кольок, панадоли від температури, симбітери від "дизбактеріозу"...а ще вакцини...от і виходить, що бідний новонароджений організм піддається шаленій хімічній атаці, не витримує печінка та підшлункова, починається відторгнення продуктів.
    А що то за магічна цифра? Чому саме 3 роки?
    А може вам черговий лікар-профан розрекламовані препарати штовхає? Чому біле вугілля, чим звичайне чорне завинило?
    І у нас були, як почали прикорм з фруктово-овочевих Хіпповських пюре. Довго не могла зрозуміти, що дає ті червоні щоки, їздили до дерматолога в Сокільники (він, звичайно, виявився черговим шарлатаном), понавиписував купу всього, причому обов"язково у ЇХНІЇ аптеці то треба було брати...ну після цих слів я все зрозуміла, і нічого малому з ліків давати не стала. Відмінила ті пюрешки, червоні щоки стали нормальними. Після того і по цей день їсть все, просто алергенні продукти ввела трошки пізніше і помаленьку...
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    от!!! підозрюю шо саме від них в нас і є алергічні прояви
    в нас педприкорм - на ньому алергії проявляються манше і алергени легше вводяться в орагнізм
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2010
  14. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Про які барні ви говорите! Наші щоки "дубіють" від печенька "марія"! А мала колись навіть зупку їла на вторинній воді,бо крохмаль теж алергічний.
    А взагалі всі правильно підмітили-в першу чергу знайти алерген і виключити з раціону. Але щоб зовсім не звертати уваги
    ,то вже перебор!
    Такі діти,зазвичай,дуже нервові,дратівливі,часто плачуть,а мами на зуби,в основному списують.Є в мене одні знайомі,що дочекались поки дитина коростою покрилась,а коли зробили гасроентероскопію(зонд),виявилось,що в малої весь кишківник в малих виразках.Воно ж ,бідненьке,сказати,пояснити не може,що йому не так,а батьки не розуміють,тому й нервується.А чим довше не звертати на це увагу,тим більше органів постраждає від алергії.
     
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    А ще згадала за "дитяче акне", яке багато мамів та й лікарів (олухи царя небесного) приймають за алергію та починають лікувати. Добре, що мене попередили, коли ще вперше вагітна ходила! А то б теж мені мозги припудрили вумні медики...
     
  16. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Не знаю,так мені той лікар казав,але в більшості випадків так і є. ви ніколи не чули фразу "все пройшло після 3 років"? Як не дивно,я дуже часто. Напевно,в тому віці навіть незрілі дитячі організми завершують свою адаптацію.
    Можливо,але я своєму нічого з того до 9 міс. не давала.
    А вакцини не зробила жодної,за що в роддомі чуть не побили:girl_crazy:,тому не всім це пояснення підходить.

    ---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

    А шо то таке,не смію питати?
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    гормональний висип - зазвиячай у 2-3 тижні проявляється
     
  18. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    начінаєцця...
    Старший син - алергічний. Це при тому, що під час вагітності їла виключно здорову їжу, вирощену на власному городі + м"ясо теж. Під час ГВ - строга дієта, бо вже з 2 тижня страшно було на дитину дивитись. Почервоніння, яке почалось на личку, переросло у виразки, які кровили. Де ми тільки не були і що не робили, а скільки це все коштувало...Потім нам вже просто говорили: "Може спробуйте ще це..." Прививки відповідно були відтерміновані на невичначений термін. Вирішенням стала лікар-дерматолог, яка вже на пенсії, але приймає вдома. Спецефічна така жіночка, але була нашою останньою надією. Порошки - пили, бовтанкою мастили. Навіть не знаю якими. І ось синові уже 9 років, а реакція - червоні щічки - є лише на чорну смородину і то, якщо їсть-п"є більше трьох днів.
    Менший. При вагітності харчувалась зовсім неправильно. Під час ГВ їла все. Вакцинація повна. Результат - алергії жодної.
    Гени? Прививки? Харчування? Чорнобиль?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    я ж кажу про нас.(((
     
  20. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    хто не мав алергії, то певно вже і не буде мати, мова йде про тих в кого вона є, або була. В нас була з народження, після моря на пів року пропала, але потім знову зявилася, після року нічим не лікую ( хіба інколи бактерії курсами), навіть то що сипе даю методотом чередування