Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. HappyMom

    HappyMom New Member

    Доброго дня!

    На облік поки не встаю. Записалася на УЗД до Прокопчук (УЗД буде на терміні 12 тижнів і 6 днів).

    Я проживаю закордоном, на облік вставатиму там. Проте не дуже подобається як там ведуть вагітність, вічно щось не так))) Тут лікарі все спростовують, і в мене довіри більше. Виносила сина без проблем, Прокопчук і інші лікарі спростували багато діагнозів і казали розслабитися))

    Питання таке. В нас там прийнято зробити узд і в той самий день здати кров на скринінг. Що про це говорять у Львові? Хочу зрозуміти коли запланувати аналіз ☺️
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    тут теж так роблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я теж здавала цей аналіз ,але ніхто не казав мені пити глюкози - моя дільнична лікар просто сказала щоб я вдома натщесерце випила стакан дуже солодкої води і через дві години прийшла здати аналізи
    Я так і зробила і все - ніяких мук,блювання і чекання не було
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну ця самодіяльність - це просто феєрично. А вона хоч пропорцію сказала?

    Я не є прихильником цього аналізу, але так він взагалі втрачає будь-який сенс.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг, згадай ще рекомендацію "поснідати", "з'їсти шоколадку" замість глюкози
    брєд has no limits
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    а взагалі я можу відмовитися від цього аналізу? власне, бачу, що цукор в мене у нормі та й часу проводити 2 години у поліклініці зранку поки немає. крім того, і так зараз мордуюся із жахливою печією та нудотою, тому навіть думка про пиття глюкози у мене викликає неприємні відчуття(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Звичайно сказала
    При першій вагітності в мене були проблеми з цукром і оскільки в мене подруга працювала в лабораторії ,я здавала аналіз щотижня
    Тому цього разу я не хотіла ризикувати і відмовлятись
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  10. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Підкажіть, чи є якийсь мінімальний набір аналізів/обстежень, без якого лікарю в пологах може забракнути інформації про вагітну?
    Ну і чи є якийсь бюрократично затверджений список тиж же аналізів/обстежень, який хочуть бачити при поступленні в пологовий?
     
  11. Miusha

    Miusha New Member

    а мені сказали в ЖК прийти до них здавати тест толерантності до глюкози, і взяти з собою шоколадку, та як питної глюкози немає і шоколадка її замінить...
     
    • Креативно Креативно x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Цікаво, а як тоді розрахувати дозу? Мабуть має значення, пів шоколадки з'їсти чи цілу? Якщо вже робити той тест, то щоб мати точну інформацію? В шоколаді цукор, а це глюкоза + фруктоза, які вже з різною швидкістю засвоюється, плюс жир теж якусь похибку дасть. Як на мене, то це аби зарахувати той аналіз, якщо треба не для "галочки", то чи не краще купити в аптеці потрібну кількість глюкози? Відколи то її в аптеках нема? І яка то питна особлива, не така як в ампулах для ін'єкцій?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Глюкоза продається в аптеці. Але з'їсти шоколадку в рази приємніше, ніж пити глюкозу. Не знаю, правда, як це впливає на результат. Може з глюкозою він достовірніший?!
     
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я купувала в порошку і розбавляла водою. Дівчата ще витискають лимон туди , я чула.
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    І що будь-яку шоколадку?? Чесно, я в шоці)) То ж може дехто купити і шоколадну плитку, і з такими складними і наповнювачами, що капець!
    Я то думала, що в мене в ЖК некомпетентні, але бачу не тільки)
    Або не здавайте той аналіз з шоколадкою, або купіть таки в аптеці глюкозу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Shamna

    Shamna Мамуся

    Мені при здачі того тесту на толерантність взагалі сказали просто піти додому ситно поїсти і випити чай з 4 чайними ложечками цукру.
    Креативність ЖК зашкалює:girl_crazy:
     
    • Креативно Креативно x 2
    • Смішно Смішно x 1
  17. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Я також маю здавати цей аналіз то мені моя Г в ЖК видала баночку в якій є суха глюкоза сказала розвести з 300г води і половиною лимона і принести собою в поліклініку коли буду здавати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну от, є визначена доза все- таки, яка має дати те навантаження, а лимон майже ніяких калорій не несе, а приторно-солодкий смак скоригує .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мені в жк казали 2 банани зїсти. Але я робила бовтанку з цукром - мені зручно.
     
  20. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5