Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Wariatka

    Wariatka New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Це ще що... Ось в мене різниця в аналізі 4 дні і різні лікарні (так тре було) перший 150, другий 100 :girl_crazy:
    цікаво, де на 3 місяці вагітності можна було за 4 дні втратити 50 одиниці, а???:girl_haha:

    ---------- Додано в 11:00 ---------- Попередній допис був написаний в 10:42 ----------

    А я от не доганяю навіщо той аналіз. Якщо жінка вже хоче лялю, то вона не буде аборт робити на 18 тижні, логічно???
    Правильно хтось вже казав, що якщо ляля і хвора, то Бог забере її. Але гріх робити нормлаьна мама не буде.... Тому то тільки нерви мотають. А в мене ще і 64 грн. взяли.....:girl_cray:

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

    А от ще питання: хто знає як розшифрувати той тест Альфа-бета протеін, бо я сьогодні результат заберу....
     
  2. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Самостійно раджу нічого не розшифровувати, бо тільки нагоните на себе страх. А взагаліто там фігурують одиниці вимірювання МОМ (якщо ще зі школи точно пам"ятаю,- мольна одиниця маси) і якесь її значення, також у табличці має бути вказано діапазон МОМ і якщо ваше значення потрапляє в цей діапазон, то все супер:girl_tender:, а якщо не попадає, то також собі із того робити нічого непотрібно, бо ті тести, то все повна туфта, ніякого реального показника вони не визначають , бо створені для того, щоб попереджувати РИЗИК захворювання а не саме захворювання.
    Раніше була свято переконана, що потрійний тест на вади плоду , то ледь не самий важливий із всіх тестів, що ми здаємо, але коли результати виявились не в нормі, то дуже нервувалась. І кому воно потрібно, ті нерви? Треба молитись і просити в Бога здоровенької дитинки а також вірити, що все буде добре, той так воно і буде!!!!!
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Якщо покази завищені,то це вказує на якийсь запальний процес,а не на вади.І це реально виявити і усунути за кілька днів(у мене так було принаймі).
     
  4. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    В мене обмінка зараз як в Нати- ВІЛ, RW, кілька заг. аналізів кров/сеча, жодного УЗД і фсьо:). я для себе на початку вагітності визначила, що все в Божих руках і жоден АФП, папп ітд не змусить мене перервати вагітність. З УЗД я для себе визначилась, що це шкідливо і зайва інформація мені не потрібна. Доктор в ЖК вже не дивується.
    Мене, чесно, дивує- для чого здавати ті аналізи (я про АФП ітд)? 9 з 10-ти хибно позитивні. Знаю людей, які всю вагітність нервували через те, що аналізи кричали про вади в дитятка, а дітки народилися здоровенькими, тільки мами носили їх зі стресом.
    Коли домовлялася з доктором в ПБ-вона зовсім не проти того, що я не робила УЗД.
    Тепер в ЖК мене просять хоч КТГ зробити:) Показів нема. Але і я не визначилася стосовно шкідливості для дитинки цієї процедури.
    якщо хтось має якісь дані про вплив КТГ (про принцип дії)- буду вдячна- перечитала вже багато сміття і маю мало інформації.
     
  5. Romna

    Romna New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я майже все здаю чемно, і заспокоююсь при цьомую .тільки от ТОРЧ не здавала. якось не зібралась, не пішла, а тепер хвилююся з того приводу. щоправда, якщо узд все покаже в нормі, то й хвилюватись нема чого. а аналізи все-таки треба здавати, думаю, щоб виключити навіть імовірність того, що щось піде не так,і якщо вада визначена і підтверджена хоча би у 2 лікарів дасть змогу перервати вагітність і не мучити хвору дитинку і себе потім. і не розумію жінок, які так себе вже оберігають від медичного втручання типу аналізів, узд і тд. нічого шкідливого в заборі крові з вени немає, хіба гроші спливають...але чи не коштують наші спокійні ночі тих 100 грн. за заналіз? а вплив узд на плід ще не вивчений до кінця, тому це вже матусям вирішувати робити чи ні.
     
  6. Wariatka

    Wariatka New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дівчатка, не ходіть ви на Альфа-бета протеїню Тільки витратите дарма гроші (а мені шкода було 64 грн.) і нерви попсуєте, що набагато гірше.
    Я от пішла.... і шо..... все в нормі.... в родині ні в кого не було ніяких вад, вагітність протікає нормально, навіть якщо дитина і хвора - Бог так хотів і вбивати її я не збираюся.... ДУМАЙТЕ ГОЛОВОЮ, НЕ ХОДІТЬ,,,,ВОНО НІКОМУ НЕ ПОТРІБНО,,,:girl_cray:
     
  7. Tagonga

    Tagonga New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Не погоджуюся з попереднім дописом: всі ми різні і декому треба ЗНАТИ, що в них все добре, а не думати безсонними ночами - а вдруг... Тому тут вже кожен повинен для себе вирішувати чи варто. Комусь дійсно не варто, а для когось... :)
     
  8. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А якщо покази занижені? От в мене, власне, занижені, і моя лікарка сказала що в мене загроза і виписала Дуфастон. В когось були понижені показники в потрійному тесті?
     
  9. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    І ви б позбавили дитинку шансу на життя лише через якісь аналізи? А якщо аналізи виявилися хибними? Вас би сумління не мучило все життя, а що якщо ви зробили помилку?
     
  10. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Лише 1-2 жінки з 50-ти, в яких виявлено відхилення показників потрійного скринінгу від норми, справді мають дитину з якоюсь вродженою вадою (Murkoff, H., Eisenberg, A., Hathaway, S. What to expect when you are expecting). Тобто решта 48, маючи здорових діток, мали б піти і зробити аборт? :eek:

    Читайте більше, отримуйте інформацію з різних джерел і налаштовуйтеся на хороше :)
     
  11. Joker

    Joker New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    хто здавав на Короленка аналізи всі платили цей "благодійний внесок"???
     
  12. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    якщо так- тоді всі обстеження потрібно пройти перед вагітністю. ЯКщо виявляють ТОРЧ при вагітності- антибіоитків ітд. не уникнути і ще й до всього нема гарантії, що доктор правильно аналіз відчитав.
    я вчора була недобра на себе. Пішла на те КТГ. Просиділа 20 хв в кріслі з пультом в непровітреній кімнаті. Потім з графіком до докторки- висновок "тут би добре було, якби графік підстрибував, але Ваш варіант-варіант норми. Ви мабуть голодна (таки голодна)- наступної вагітності будете знати- на КТГ треба йти ситою (сито поїсти за 2 години перед процедурою).
    і це я заради такого робила купу дії, аби з малечею посиділи, їхала в поліклініку...
    висновок- купили в поліклініку апарат і треба швиденько відбити гроші. Лікарів примушують, а лікарі вагітних.
     
  13. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    На Короленка коліжанка з направленням ЖК не платила ні копійки, а от я, після антенаталної на великому строці, за кожен аналіз бігала в банк з їхніми "благодійними" рахунками. Правда, це все рівно дешевше, ніж здавати в приватній лабораторії.
     
  14. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А як ви ставитесь, до аналізу на Торчі під час вагітності? Я їх до вагітності не здавала, і тепер лікарка нічого не каже. Для мене це ніби і дорбе, але.....
     
  15. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я здавала, хоч він необов'язковий. З направленням від жк не платила ні копійки. Переживала, щоб не було токсоплазмозу, бо живемо з котиком. Там ще, здається, перевіряють на червоничку, герпес, хламідію і ЦМВ. Якщо ви сумніваєтесь, то мо варто й зробити, а якшо впевнені, шо тої зарази нема - то краще погуляйте в парку. Вирішувати вам.
     
  16. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я також здавала на Короленка під час вагітності абсолютно безкоштовно (хіба що принесла свій спирт, ватку і шприц для забору крові із вени). І вважаю, що це потрібно. В мене все було гаразд, а в подруги виявили перевищення якоїсь із інфекцій, то вона проходила певне лікування
     
  17. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Аналіз на ТОРЧ-інфекції вважаю ОБОВ"ЯЗКОВИМ! Адже любу інфекцію, яка себе не проявляє, а протікає скрито, можна пролікувати, адже жінка, хворіючи тим же герпесом, і народжуючи дитину, яка буде проходити по родовим шляхам, можна заразити, і потім довго і нудно лікувати. То для чого такі жертви? Ті аналізи вже не такі дорогі, лікування і безсонні ночі потім ой, як дорожче винесуть!.. Та й якби трійний скринінг був точнішим аналізом, якби в ньому не було стільки помилок, теж би казала здавати, думаю, що навіть дитині, яка розвивається ще в утробі не так, як треба, можна полегшити стан якимись препаратами... Просто цікаво, чи за кордоном, як його роблять, теж стільки помилок?.. Я не знаю, як у Новому Роздолі, але у нас на Симоненка у Львові відмовитись можна тільки від трійного скринінгу, і то з болями. А от від торчків - такого не чула!..
     
  18. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    на обліку до 30 тижня я стою на Мазепи, а потім буду в Новому. Я і не відмоляюсь, просто до цього часу мені лікарка нічого за них не говорила, ні до вагітності, ні зара. Тому і цікавлюсь.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    тільки робити їх треба ДО вагітності. Хоча не вважаю, що треба робити весь комплекс. Герпес теж різний буває не обов"язково генітальний. Більшість з ТОРЧ комплексу це віруси, а як віруси лікуюють - ніяк, імунітет підвищують.

    П.С. Сама здавала лише краснуху і токсоплазмоз.

    п.п.с. і відмовитись можна від всього - це ж не концтабір :confused:
     
  20. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Це і від лікаря багато залежить, деякі так нерви стріпають, що потім на обліку стояти в нього ціла мука, коліжанка так від скринінгу відмовилась, то всю вагітність інформацію з нету потім вичитувала, бо від тої ніякої консультації не можна було добитись. Звичайно, що торчки бажано до вагітності здавати, але ми, українці, такий народ!.. Поки півник в одне місце не клюне!..