антибіотики

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Harmony, 15 Травень 2010.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. Harmony

  Harmony Well-Known Member

  Хоча кожен організм індивідуальний поділіться досвідом прийому антибіотиків! Чи були побічні дії? Чи допомогло? Що приймали щоб лікування не відбилось на Вашому здоровї?
   
 2. zylia

  zylia Member

  Відповідь: антибіотики

  Зимою пила антибіотик ленкоміцин(кістковий), випила не багато,але зрозуміла що таке дисбактеріоз в страшній формі. відновлювалася місяць. нещодавно мала вірусну інфекцію, вдруге за останній місяць. дуже сильно кашляла. з першого дня хвороби почала пити аугментин - наслідок запалення легень.
   
 3. Drizzle

  Drizzle New Member

  Відповідь: антибіотики

  Четвертий день п"ю аугментин після стоматологічного втручання. З першого дня побічні у всій красі - трохи нудить, розлад шлунка, в животі бурчить і булькає. Ось...
   
 4. stira

  stira New Member

  Відповідь: антибіотики

  Пила флемоксин солютаб. Ніяких побічних ефектів не спостерігала, перенесла його дуже добре, хоча антибіотики і собі і діткам стараюсь давати в останню чергу.
   
 5. Provizor

  Provizor Well-Known Member

  Відповідь: антибіотики

  Вірусна інфекція не лікується антибіотиками. Чому запалення, як наслідок застосування антибіотика? І чим ви лікували запалення?
   
 6. zylia

  zylia Member

  Відповідь: антибіотики

  запалення - не наслідок застосування антибіотика, але дивно чому антибіотик не перешкодив ускладненю (пневмонії).
  в мене був рецедив вірусної інфекції.тобто була вірусна інфекція я її вилікувала народними методами і гемеопатією, а за 5 днів повторилася ще раз. але я почала кашляти. зробила рентген. сходила до лікаря. і вона сказала. так як організм ослаблений після першої вірусної плюс кашель, то краще відразу пити антибіотики, так я і зробила.Результат - пневмонія

  ---------- Додано в 13:17 ---------- Попередній допис був написаний в 13:13 ----------

  пневмонію виявили на 5 день прийому антибіотику, а день перед тим мене слухали 2 досвідчені лікарі. і ніяких хрипів не було. а зараз пневмонію лікую азитроксом.
   
 7. mirishka

  mirishka Well-Known Member

  Відповідь: антибіотики

  Ой, я наприклад проти антибіотиків, та взагалі будь-яких таблеток навіть вітамінів, настроєна дуже проти, бо вони підривають імунітет, стараюсь зміцнювати організм народними методами, коли хвора іду до лікаря, немає нічого серьозного, а він виписує список таблеток, ніколи їх не купляю, пила антибіотики два рази в житті.
   
 8. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Відповідь: антибіотики

  І я проти... Але коли з двостороннім запаленням на 30 тижні вагітност івтрапляєш в реанімацію, то варіантів небагато...

  Мене таке цікавить. Є такі ситуації, що застосування антибіотика є виправданим. Як доцільніше вводити його. Бо якщо в таблетованій формі, то проблеми з ШКТ гарантовані. Може краще колоти?
   
 9. Myroslava82

  Myroslava82 Well-Known Member

  Відповідь: антибіотики

  Але вірусна інфекція дає ускладнення, які лікують антибіотиками, чи не так?
   
 10. Оляна

  Оляна Well-Known Member

  Відповідь: антибіотики

  При вірусній інфекції треба приймати противірусні препарати і ті, що підвищують імунітет.А приймаючи антибіотики ви добиваєте залишки імунітету і створюєте сприятливе середовище для прогресування вірусної інфекції- як наслідок- запальний процес.
  А щоб зменшити вплив антибіотиків на ШКТ паралельно потрібно приймати препарати, що містять біфідо-лакто-бактерії, типу Хілак, Лактувіт,Симбітер. Ті,що сприяють відновленню мікрофлори кишківника. Приймати не раніше, ніж через годину після прийому антибіотиків.
   
 11. Туфелька

  Туфелька Well-Known Member

  Відповідь: антибіотики

  звичайно краще, а в крапельниці -ще краще, бо тоді всмоктується він краще, адже потрапляє відразу в кров"яне русло,і постійна концентрація антибіотику в крові вища, що краще для лікування-ефект сильніший, але від дизбактеріозу всеодно не врятує, хіба паралельно пити Лактовіт форте, то прояви будуть не так помітні. а якщо пощастить, то і дизбактеріоз не розвинеться у всій своїй величі))).
   
 12. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Відповідь: антибіотики

  Це не вірусна інфекція дає ускладнення. На фоні ослабленого імунітету вірусною інфекцією може розвинутись бактеріальна, аку і лікують антибіотиками. А ще часто паралельно застосовують протигрибкові засоби.
   
 13. Dolli

  Dolli New Member

  Відповідь: антибіотики

  да иногда без антибиотиков не обойтись-(
  часто если ОРВИ переходит в бронхит или хуже всего в воспаление легких то тут ниче не поделаешь нужно пить антибиотики, мне в прошлый раз врач сказала пить калину-малину, а мне хуже и хуже - и оказалось что пневмония, лечили потом 5 дневным курсов сумамеда, но ттт все прошло, хотя если б заметила врач раньше то может и быстрее бы выздоровела
   
 14. Samodumka

  Samodumka New Member

  Відповідь: антибіотики

  Важливо правильно підібрати групу антибіотка. Бо якщо він не діє на ті мікроби, які викликають пневмонію, то і ефекту від нього не буде. Як мінімум, дивіться в інструкції на покази застосування.
   
 15. elpis

  elpis New Member

  Відповідь: антибіотики

  Багато раз намагалася вилікувати синові бронхіт без антибіотиків(варила ісланський мох, робила інгаляції і т. д.), але після довгого виснажливого кашлю здавалась. Зви- чайно процес одужання з антибіотиком є значно швидший. Але важливо підібрати "правильний" препарат. Моєму синові, наприклад, не підходить амоксицикліновий ряд , а цефаспориновий(цедокс,цефатоксин і т. д.)
   
 16. Finya

  Finya if you don't get enough I'll make it double

  Відповідь: антибіотики

  В грудні мала ГРВІ з високою температурою . Дало ускладнення на горло. Призначали одні, потім інші антибіотики - всього 3 варіанти. Перед випискою з лікарняного зробили посів -виявилося, що стафілококк, який викликав хворобу, стійкий до антибіотиків, не діють вони на нього. А якби я їх пила...
   
 17. Sertce

  Sertce Member

  Відповідь: антибіотики

  Я, можливо, роблю не правильно, тому не є прикладом для наслідування, але, коли в малого береться ангіна, температура відразу 39 і вище не збивається- відразу колю антибіотик, бо потім набагато гірше. Маю гіркий досвід.
   
 18. svoboda

  svoboda New Member

  Відповідь: антибіотики

  А чим Ви намагаєтесь збити температуру?
  Зараз є антибіотики в сиропах, які добре виліковують ангіну. Сумамед - найбільш безпечний і ефективний, якщо не підходить Сумамад (або інший сироп, може дитина рве після сиропу), можна взяти в таблетках, наприклад Флемоксин - він розчинний, без смаку. Якось зразу колоти - шкода :sad:
   
 19. Sertce

  Sertce Member

  Відповідь: антибіотики

  Анальдім( в свічкаx), Ібуфен температуру збивають нам максимум на 2 год... А далі знову 39 і вище. Від антибіотиків в сиропаx малий рве і вони абсолютно ніякого результату йому не дають. Якраз 31 грудня ц.р.почалась ангіна, виписали нам аугментин. Ми його приймали і 8 січня швидка забрала нас в лікарню, де вже кололи антибіотик. І чого я відразу не вколола? Що я виграла тим? Абсолютно нічого, бо дитина вимучена, виxудла, з синцями під очима і від одного антибіотика перейшли до іншого.

  ---------- Додано в 07:29 ---------- Попередній допис був написаний в 07:25 ----------

  (SVОВОDА, дякую за поради, прийму до уваги). Колоти дійсно шкода, але що поробиш?
   
 20. Neytasa

  Neytasa Well-Known Member

  Відповідь: антибіотики

  Підкажіть будь ласка, чи можна зменшити дозу антибіотика після 5 днів прийому і явного покращення?
  Потрібно приймати 10 днів. Дози були назначені досить високі, бо була стрептококова ангіна, але вже ситуація значно покращилась, тільки від антибіотика постійно тошнить...