$ Ароматерапія для Здоров'я і Успіху.

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Sera, 23 Квітень 2014.

1. Sera

Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

РОЗДАЧА І ЗАМОВЛЕННЯ ОЛІЙОК
    Олійки можна забрати у форумлянки Олі @Magnoliya.

Новинки 2018
    Олійки Копайби, мандарину, набір для Йоги.
    Тепер щодо власне олій.
    Ціни на ефірні олійки в американських грошових одиницях
    Ефірні олійки.pdf

Суміші ефірних олій.pdf
    Олії, які продаються в пляшках по 15 мл, можна взяти в кількості 5 і 10 мл. Вартість тари обговорюється окремо.

Суміші олій, які вже містять у собі кокосовою олію, як Баланс та Щит природи, розводити в ролері не рекомендую, оскільки вони вже є розведеними.

Ось кілька корисних посилань щодо застосування олій та посилання на види олій і ціни (в американських грошових одиницях):
    Список ефірних олій та ціни

Дія та застосування ефірних олій

Список сумішей ефірних олій та ціни

Складники та застосування сумішей олій

Як користуватися ефірними оліями

мазь "Синій"

Набори ефірних олій у пляшках по 5 мл

Набір ефірних олій "Сімейний лікар" та дія й використання кожної олії з цього набору

Серія продукції із сумішшю ефірних олій "Захист"

Мило, лосьйони та бальзам для губ із ефірними оліями

Серія "Чиста шкіра" для догляду за шкірою обличчя

Сироватка для догляду за шкірою голови та волоссям

Застосування ефірних олій під час вагітності

Приймаємо ванни з ефірними оліями

Ефірні олії й боротьба з комахами

Ефірні олії та догляд за волоссям і шкірою голови

Якщо вас зацікавила суміш або мазь "Синій", можна купити ось такі пробники на 2 мл по $1.00 за штуку. Ця мазь допоможе на синці, забої, спрацьовані м'язи, розтягнення, біль м'язів та суглобів тощо.

Ефірні олії не мають побічних дій і не викликають звикання, залежності, як це буває зі звичайними ліками, а зокрема антибіотиками.
    Завдяки високому контролю за якістю олії dōTERRA можна використовувати не лише зовнішньо та ароматично, а й внутрішньо. dōTERRA - це єдиний виробник ефірних олій, чиї олії безпечно вживати внутрішньо: у капсулах, капаючи на воду, чай, у випічці та готуванні.
    У жодному разі не вживайте внутрішньо олії інших виробників!

Поки баночка закрита, олії можна зберігати роками (то десятки років, або й більше). Коли баночка вже відкрита, то олійка з часом буде втрачати властивості, бо буде частий контакт із повітрям, тому після якогось часу може трохи ослабнути їх дія, аромат, але фактично вони не псуються.

Замовити олії можна тут у темі або ж написавши Олі @Magnoliya в ПП. Оплата в гривнях на картку Приватбанку по верхньому курсу Приватбанку.

Як придбати ефірні олії та іншу продукцію компанії dōTERRA

Вкладення:

Останнє редагування: 14 Листопад 2018 у 11:56
    • Подобається Подобається x 1
  2. Almariel

Almariel Well-Known Member

найголовніше - часто (хоч щогодини), а не лише на ніч: ступні, шийні хребці.

3. Олюнька

Олюнька Well-Known Member

а я - лише на ніч :)
    дякую, будемо пробувати.
    (сподіваюсь, олійки на довго вистачить :girl_in_dreams:)

4. Almariel

маєте ще якусь: дихання, евкаліпт, м'ята?
    бо захист - то більш така комплексна, для імунітету. А саме від кашлю є інші.

5. Олюнька

лише Захист......

6. Олюнька

Чи можна користуватись Захистом перед виходом надвір? (натирати груди, спину дитині)
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2018 ---
    І ще питання - шукаю олійки від варикозу (головним чином, для зменшення та усунення синіх "павутинок" на ногах)

7. Almariel

Можна перед виходом надвір.
    Про варикоз - пошукайте моі всі дописи в цій темі: там був величезний допис із зібраною інформацією по різних хворобах

8. Magnoliya

Magnoliya Well-Known Member

9. Sera

Доброго вечора, нові і старі учасниці ДП:girl_smile:.

З вами Галя Лобас і я рада вітати вас у моєму новому аромакоучпроекті. Він уже 2 місяці діє в реальному світі й ось настав час привести його і в онлайн. Ліля Романова віддала мені цю ароматему і тепер я буду закохувати вас у світ арома і навчу вас за домогою ефірок doTERRA покращувати і підтримувати своє психоемоційне здоров'я, а моя подруга і по сумісництву помічниця Оля @Magnoliya допоже вам покращити і підримувати на належному рівні ваше здоров'я і здоровя вашої сім'ї за допомогою цих же олійок.

Не просто так я вирішила відновити цю тему саме 1 вересня. З давніх давен цей день асоціюється з темою знань. І в цій темі я буду з вами ділитися своїми знаннями і результатами у цій такій новій і чарівній сфері ароматерапії і аромакоучінгу.

Для тих, хто мене ще не дуже знає, три слова про мене — я жінка, яка:
    1)дуже наполегливо намагається стати мудрою,
    2)любить життя у всіх його проявах і
    3)як бджілка-трудівниця з усіх усюд вишукує знання про людське щастя, пропускає їх через себе і видає у світ максимально готовою до вживання інструкцією:girl_claping:.

З цих 3 визначень яскраво видно, що у мене багато різних інтересів. Коучінгом професійно я займаюся уже 5 рік, а непрофесійно все моє життя. Аромакоучінгом професійно пішов третій місяць, а "хворію" ефірами я з 17 років з часу першої поїздки у Крим.

Теми, які я з Олею плануємо висвітлювати у цій ароматемі:
    1)психосоматика захворювань фізичної і психоемоційної сфери,
    2)вплив олійок терапевтичного класу doTERRA на наш організм,
    3)відгуки по кожній олійці, їх сумішах і т.д.,
    4)провірені нами і нашими клієнтами аромарецепти,
    5)інформація про новий напрямок коучінгу — аромакоучінг,
    6)використання ефірних олійок для гармонії в парі,
    7)ефірні олійки, за які вам будуть вдячні ваші чоловіки,
    8)і мої думки щодо жіночого аромабізнесу в Україні та поза її межами.

Тому натисніть прямо вже зверху копочку підписатися на оновлення щоб точно бачити наші пости. Ви уже знаєте, які теми ми щедро будемо тут піднімати і ви перші будете вдячні собі за цей секундний крок.

І поки я і Оля готуємо для вас цікаву інформацію і прописуємо ціни, які приємно вас здивують, напишіть, а на яке запитання по темі арома ви би хотіли отримати від нас відповідь у першу чергу.

Останнє редагування: 2 Вересень 2018
  10. Magnoliya

Доброго дня.Почалась золота осінь, а з нею і садочково-шкільна пора для наших діток. Тому хочу запропонувати для захисту їхнього організму такий набір,у який входять:
    ➕1)олівець "Дихання" - 34290001_60200878_doterra-breathe-vapor-stick_600x.jpg - спеціальний інгалятор-олівець на основі ефірних олійок терапевтичного класу для підтримки здоров'я дихальних шляхів і підсилення захисту від респіраторних інфекцій за 11$
    і
    ➕2)льодяники "Захист" - 34050001_protecting_throat_drops.jpg - протизапальні, противірусні, антибактеріальні льодяники за 18.75$.
    З цим набором ваші дітки будуть надійно захищені поза межами дому в осінньо-зимовий період (у садочках, школах на гуртках і т.д.).
    Оптова ціна за набір 29.75$. По курсу на сьогодні це 845,2 грн.

Для мене самої олівець "Дихання" є новинкою, а льодяники "Захист" я в осінньо-зимовий період давала дитині вранці перед виходом з дому і це допомагало уникати зараження вірусними інфекціями.

Останнє редагування: 2 Вересень 2018
  11. Sera

Усім привіт.

З вами Галя Лобас і я вітаю вас з новим тижнем вашого аромажиття.

Ви уже маєте певні знання, як допомогти своєму організму бути у ресурсі в осінньо-зимовий період. Бонусом він отримає сили на нові звершення і тепер нас чекає дуже важлива і цікава тема — тема фінансів і Успіху.

Я запрошую вас у цю середу о 19.00 на мою безкоштовну авторську аромакоучлекцію "Аромати для вашого Успіху і нових фінансових висот".

Ось що ми з вами будемо робити:
    19.00-19.10 — арома чаювання/кавування,
    19.10-20.00 — сама лекція,
    20.00-20.15 — відповіді на ваші запитання по тему арома і коучінгу.
    і подарунок — я не вмію без них — перші 5 учасників, які напишуть мені у приват про свій намір прийти на цю зустріч, отримають безкоштовну діагностику свого психоемоційного стану за допомогою набору "Емоційна ароматерапія" doTERRA. Я ВІД і ДО супроводжу вас у цьому процесі, дам відповіді на запитання, які вас тривожать і видам рекомендації, які швидко допоможуть вам повернути собі гармонію, підняти енергію і покращити і вивести на якісний рівень ваш такий мінливий настрій і стан.

Адреса — м.Львів, вул.Крушельницької 3, Come in, віп-кімната.
    Вхід — безкоштовний.
    З мене — як завжди — аромапригощання).
    З вас — допитливість і любов до арома).

Гарного вам продовження цього сонячного дня і до скорої живої зустрічі уже в середу.

• Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Magnoliya

Доброго ранку. Ми підготували для вас два сімейні набори: сімейний набір і сімейний набір розширений.
    Сьогодні розкажу про сімейний набір у який входить:
    1)Олійка М'яти — 30190001_peppermint.jpg — антибактеріальна, противірусна, протизапальна олійка, яка також полегшує головну біль і забирає спазми, також сприяє покращенню уваги(що важливо для наших школярів, які після літніх канікул ще тяжко "входять" в навчальний процес — 15 мл за 24.49$,

2)Олійка Орегано — 30180001_oregano.jpg — природній антибіотик з сильними дезенфікуючими і антипаразитними якостями, для мене це маст хев(бо при будь-яких симптомах хвороби я мажу ним п'ятки) - 15 мл за 31.24$,

3)Суміш Онгард — 31580001_on_guard.jpg — суміш для щоденної підтримки міцного імунітету і захисту від респіраторних інфекцій(про всю серію Онгард ми поговоримо трішки пізніше) — 15 мл за 41.50$.

З цим набором ви і ваша сім'я будете надійно захищені у осінньо-зимовий і не тільки період.
    Оптова ціна за набір — якщо взяти кожної ефірної олійки по 5 мл — 32.41$ . По курсу станом на зараз це 923,36 грн.
    Оптова ціна за набір — якщо брати повні баночки 15 мл — 97.23$. По курсу станом на зараз це 2770,08 грн.

13. Magnoliya

Дівчата нагадую що сьогодні зустріч)

14. Magnoliya

Доброго дня, сьогодні розкажу про сімейний розширений набір, у який входять:
    1)Олійка Лимону — 30120001_lemon.jpg — один з найкращих і найлегших способів тонізації, а також можна використовувати для легкого очищення організму — 15 мл за 13,01$,

2)Олійка М'яти — 30190001_peppermint.jpg — антибактеріальна, противірусна, протизапальна олійка, яка також полегшує головну біль і забирає спазми — 15 мл за 24.49$,

3)Олійка Орегано — 30180001_oregano.jpg — природній антибіотик з сильними дезинфікуючими і протипаразитними якостями — 15 мл за 31.24$,

4)Суміш Онгард — 31580001_on_guard.jpg — суміш для щоденної підтримки міцного імунітету і захисту від респіраторних інфекцій — 15 мл за 41.50$,

5)Олійка Лаванди — 30110001_lavender.jpg — один з найкращих і найлегших природних засобів на ніч для хорошого сну — 15 мл за 27,00$.
    З цим набором ви і ваша сім'я — окрім надійного захисту — будете якісно спати і легко входити у новий день.
    Оптова ціна за набір — якщо взяти кожної по 5 мл — 45.75$. По курсу станом на зараз це 1299,71 грн.
    Оптова ціна за набір — якщо брати повні баночки 15 мл — 137.24$. По курсу станом на зараз це 3898,85 грн.

15. Sweet sunflower

Sweet sunflower Well-Known Member

І поки я і Оля готуємо для вас цікаву інформацію і прописуємо ціни, які приємно вас здивують, напишіть, а на яке запитання по темі арома ви би хотіли отримати від нас відповідь у першу чергу.
    Скажіть будь-ласка, ви маєте медичну освіту?

16. Sera

Я писала вище про освіту коуча і аромакоуча). Що конкретно вам підказати і по чому саме?

17. Magnoliya

Доброго дня. Сьогодні поговоримо про колекцію OnGuard, а саме:
    1) Суміш — [​IMG] — суміш для щоденної підтримки міцного імунітету і захисту від респіраторних інфекцій — 15 мл за 41.50$,
    2) Гранули - 31580001_on_guard_beadlet_125beadlets.jpg - гранули освіжають подих, ними зручно користуватися в будь-який час, в будь-якому місці і дуже зручно для застосування дітям, бо гранулу вони легко можуть проковтнути - 125 гранул за 17.50$,
    3) Льодяники - 34050001_protecting_throat_drops.jpg - спеціальні льодяники на основі ефірних олій терапевтичного класу для захисту горла і підтримки здоров'я порожнини рота - 30 шт - 18,75$,
    4) Спрей - 60201944.jpg - ефективно зволожує і очищає шкіру, усуваючи мікроби. Використовуйте для дезінфекції рук після торкання тренажерів, дверних ручок, візків для покупок і т.п. - 27 мл за 8,5$,

5) Пінка для миття рук - 38010001_doterra_on_guard_foaming_hand_wash_single_refill_473ml.jpg - дезінфекція рук - це важливий елемент оздоровчої профілактики організму - 473 мл за 22,50$,
    6) Зубна паста - 38910001_onguard_toothpaste.jpg -ексклюзивна зубна паста на основі ефірних олій терапевтичного класу. Має чудові властивості з очищаючим та відбілюючим ефектом. Надає диханню приємний аромат. Підходить для гігієни порожнини рота дорослих і дітей - 125г за 11$,
    7) Концентрований засіб для очищення - 38140001_on_guard_cleaner_concentrate.jpg - ідеально підходить для чищення твердих поверхонь на кухні, у ванній або в будь-якій кімнаті. Ефективно усуває неприємні запахи, залишаючи після себе свіжий, підбадьорливий аромат - 355 мл за 17,5$,

18. Magnoliya

Дітки то наші сонечка і компанія doTERRA пропонує:
    1) Жувальні вітаміни "Від А до Я", 60 капсул - 34500001_a2z_jpg.jpg - збалансований натуральний вітамінно-мінеральний комплекс для дітей і дорослих для оптимального здоров'я і гарного самопочуття на кожен день. Моя дитина вживає їх уже 4 роки з вересня по травень, почала давати після 4 років, бо раніше про них не знала))).
    Рекомендовані добові дози для дітей:
    Приймати з їжею!

- від 4-х років і старше - по 2 таб;.
    - 2-3 роки - 1 т. в день з їжею
    - 1 рік - 1/2 т. в день з їжею
    - 6-12 міс. - 1/4 т. в день з їжею.
    Оптова ціна 23,5$
    2) Комплекс омега-кислот"Ай-Кю-Мега", 150 мл - 35320001_iq_mega_150ml.jpg -джерело натуральних омега-3 жирних кислот, необхідних як для гармонійного розвитку дитини, так і для здоров'я і гарного самопочуття дорослих. Без рибного запаху! Володіє свіжим апельсиновим ароматом завдяки ефірному маслу дикого апельсина.
    Рекомендовані добові дози для дітей:
    Приймати з їжею!

- 6 міс. - 1 рік - близько 220 мг - 1/4 ч.л.
    - 1 рік - 3 роки - приблизно 350 мг - 1/3 ч.л.
    - 3 роки - 6 років - близько 500 мг - 1/2 ч.л.
    - 6 років - 10 років - приблизно 600 мг - трохи більше 1/2 ч.л.
    - 10 років - 14 років - близько 1000 мг - 1 ч.л.
    Оптова ціна 44,75$

Якщо купляти разом жувальні вітаміни "Від А до Я" і комплекс омега-кислот"Ай-Кю-Мега" то ціна 51,25$

19. Magnoliya

Запрошуємо вас 22 вересня об 11.00 на відкриту аромазустріч і аромадегустацію «Чарівні аромати у щоденному житті".

На аромапрезентації ви познайомитесь зі світом ароматерапії і відчуєте на собі дію натуральних ефірних олійок терапевтичної якості:
    ❇️1.Дізнаєтесь чому продукція на основі ефірних олійок терапевтичного класу зараз в світовому тренді і завоювала серця 4 мільйонів людей.

❇️2.Зрозумієте як справжні ефірні олійки впливають на наш фізичний, психологічний і емоційний стан.

❇️3.Познайомитесь з універсальним набором ефірних олій і дізнаєтеся як можна використовувати їхні властивості для свого власного здоров'я, краси і гармонії + для оздоровлення своєї сім'ї.

❇️4.Дізнаєтесь як мати вдома натуральну аптечку - незамінну допомогу мамам і татам - опіки, порізи, отруєння, удари, розтягнення і т. д. і як вирішити ці проблеми без медикаментозних препаратів.

❇️5.Отримаєте діагностику свого психоемоційного стану за допомогою олійок і дізнаєтесь як відповісти на питання, які вас уже давно хвилюють, але ви самі не знаходите на них відповіді:
    -як зберегти і гармонізувати відносини з близькими людьми,
    -як пробачить образу, прибрати з життя переживання втрати або почуття розчарування,
    -як відродити пристрасть і мотивацію до життя, придбати ясність і бадьорість духу,
    -як не допустить стану депресії в своє життя.
    Ви зможете скорегувати свій стан протягом 3 хвилин за допомогою запахів ефірних олійок і відкриєте в собі внутрішній резерв до оновлення і зцілення. А ми покажемо вам прості і доступні способи використання ароматів для створення яскравого і гармонійного життя!

❇️6.Побуваєте на чудесній аромадегустації, де по бажанню зможете спробувати ефірні олійки у питній воді, трав'яному чаї і пікантних закусках, а також відчути їхню дію, вдихаючи цілющі аромати протягом всієї зустрічі.

Частина 1. Веде Галя Лобас. Практикуючий коуч, тренер і аромакоуч з неперервним стажем роботи більше 5 років. Закінчила американську академію коучінгу і домогає жінкам по всьому світові ставати щасливими, а також супроводжує їх в пошуках правильних рішень, вибору дій і призначення. А також розробляє і підбирає психотерапевтичні аромасуміші, які допомагають її клієнтам у 2-3 швидше - в порівнянні з класичними методами - вирішити свої питання.

Частина 2. Веде Стас Голоднов. Професіонал побудови бізнесу оффлайн "на землі" і онлайн "ведення бізнесу через інтернет". Людина, яка має 15 річний досвід у бізнесі і яка легко і просто пояснить вам як за допомогою такого дивного продукту як ефірні олійки вибудувати хороше додаткове джерело доходу не кидаючи основної справи + оволодіти новою перспективною професією 21 століття. Техніки ведення нашого бізнесу - це живі майстер класи та технології онлайн роботи через інтернет і соціальні мережі.

❇️!!!Кожен гість зустрічі отримає ароматний подарунок!
    ❇️❇️А якщо ви зробите перепост - поділитесь заходом на своїй сторінці в соцмережі зі своїми друзями - я і/чи Стас особисто виділимо вам час на безкоштовну консультацію з нами!

Місце проведення - площа Міцкевича, 1, готель Жорж, 2 поверх, конференц-зал.

Для кого ця зустріч буде особливо корисна:
    Для усіх тих, кому цікаві нові способи оздоровлення природою, новий рівень життя з ароматерапією і омоложення шкіри і організму за допомогою ефірних олій.
    А також:
    •психологам - ви отримаєте новий робочий інструмент, який покращить ефективність вашої роботи у 2-3 рази,
    •вчителям - ви отримаєте новий робочий інструмент, який допоможе вашим учням краще концентруватися і легше переносити стреси на екзаменах,
    •мамам - ви отримаєте чарівну паличку, яка доможе вам підтримувати здоров'я ваших рідних без походів у аптеку,
    •масажистам і косметологам - ви перейдете на новий рівень довіри з вашими клієнтами і зможете запропонувати їм віп-послуги,
    •людям, які шукають нове джерело доходу і які хочуть робити це з підтримкою.

Вас чекають незабутні відчуття, зустрічі, відкриття нового, чаювання, аромадегустація, обмін досвідом, спілкування і ароматний подарунок кожному учаснику.

Аромазустріч відбудеться у суботу, 22 вересня об 11.00.
    Місце проведения - площа Міцкевича, 1, готель Жорж, 2 поверх, конференц-зал.
    Приходьте самі). Кличте подруг).

ЗАХІД БЕЗКОШТОВНИЙ. Кількість місць обмежена, тому реєструйтесь.

Реєстраційна анкета тут - https://goo.gl/forms/1QXfB8zSaGCYVsoZ2

Останнє редагування модератором: 11 Вересень 2018
  20. Magnoliya

Хто подбає про нас більше ніж ми). Для нас компанія doTERRA пропонує "Фітоестроген" 35260001_phytoestrogen_lifetime_complex_150x150_jpg.jpg комплекс на основі натуральних рослинних екстрактів, що володіють природними гормональний властивостями. Важливий для підтримки здорового гормонального балансу на різних етапах життя жінки.
    Рекомендований прийом:
    - жінкам репродуктивного віку і жінкам, які перебувають у клімактеричному періоді , приймати щодня з їжею по 1-2 капсулі або в міру необхідності.
    - жінкам в постменопаузі приймати з їжею по 2 капсули в день.
    Оптова ціна 49$ - 60 капсул.

21. Sera

Усім привіт:girl_smile:.

З вами Галя Лобас і я вітаю вас з новим тижнем вашого аромажиття.

Минулого тижня ми з вами розібралися, як покращити свій фінансовий рівень і досягти Успіху у 2-3 рази швидше за допомогою ароматів. І тепер нас чекає наступна важлива і цікава тема — важливість хорошого психоемоційного стану для здоров'я і щастя.

Я запрошую вас у цю середу о 19.00 на мою безкоштовну авторську аромакоучлекцію "Аромати для корекції психоемоційного стану".

Ось що ми з вами будемо робити:
    19.00-19.10 — арома чаювання,
    19.10-20.00 — сама лекція,
    20.00-20.15 — відповіді на ваші запитання по тему арома і коучінгу.
    і подарунок — я не вмію без них — підбір олійки/суміші під вашу конкретну задачу.

Адреса — готел Жорж, площа Міцкевича, 1, 2 поверх, в конференц-румі.
    Вхід — безкоштовний.
    З мене — як завжди — аромапригощання).
    З вас — як завжди - допитливість і любов до арома).

Гарного вам продовження цього сонячного дня і до скорої живої зустрічі уже в цю середу.