Автоштраф

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Panadolka, 5 Березень 2009.

  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Дівчатонька потрібна ваша порада.
    Чоловік був на роботі і під час роботи на мосту до них підійшов міліціонер. Почалося придирство, ну і зачепився за те, що на дорозі не було знаків (коли ведуться дорожні роботи). Написав протокол і вимагав підпису, чоловік нічого не підписував. Але саме цікаве, що він все написав на фірму на якій працює чоловік (державна установа).
    І от прийшло 2 дні тому запрошення :) сплатити штраф. Чоловік поїхав, йому заспівали 600 грн. Ясне діло він нічого не платив, домовився, що приїде в п'ятницю (завтра). І от що мене цікавить: мають вони право накладати штраф на чоловіка, якщо ні то що тоді робити. Бо я взагалі шокована.
    Наскільки я знаю, то мав бути тоді якийсь суд, чи як? А то ні з тго ні з сього - на тобі, плати 600 грн.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Штраф

    А чому б і не спробувати?
    От Ви тему називали, про що думали?
    от і ті накладачі штрафів діють аналогічно: написав, а ти розбирайся, шо би ета значіло...
    Може перейменувати у "600 грн"?
    тоді більше людей це "оголошення" прочитає... :xaxa:
     
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    Ну я не юрист, але як на мене якшо нема нічого записано і підписаного то як можна доказати шо таке дійсно сталось. А взагалі ідіть до юриста. Як мені раз один юрист казав6 ліпше проконсультуватись наперід і заплатити умовно 100 грн ніж потім влетіти в 1000 і ше й з мінінгітами :confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Якщо вас дуже цікавить про що я думала, то прошу - як розібратися у цій сутуації. Хіба я незрозуміло написала?:)

    Фото є. Міліціонер перед тим як підійти до чоловіка все сфотографував. Але на мій розсуд, якщо це державна установа, значить які можуть бути притензіїї до працівників?
     
    Останнє редагування модератором: 5 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  5. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    Вам треба це питання вирішувати по скоріше, а тоя чула що через 2 тижні після накладання штрафу він подвоюється
    1. Як прийшов штраф / додому ,в держ установу/ по їдеї вони мали відправити заказним листом, а отже ви поставити підпис про отримання, якщо ні то намає документально доказано що ви цей документ/ про штраф/ отримали
    2. на вашій установі має бути юрист і відповідно консультація має бути безкоштовна, а якщо він там зупинився по прич роботи/ я незроз в вашому питанні/, то однозначно якщо і платити то фірмі.
    В суд зараз подають багато ,я бачила програму по ТВ , про те чи праві вони і як вберегтися від косм штрафів.
    В мене чоловік заплатив штраф коли , це все поч недавно, за те що пересік сплошну і заплатив десь 400 грн:sad: в даному випадку фірма тут ні при чом
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    А виконувати ту роботу його фірма послала? Є якісь відрядження, інструкції? Фірма повинна відповідати і розбиратися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    Це все залежить від конкретної ситуації. Якщо він кудись їхав по роботі, але порушив правила дорожнього руху/ зупинився на мості/ то це нажаль проблема водія, а не фірми.Оскільки недотрим прав.,якщо інша причина зупинки- напр. поломка то це вже спірна ситуація - чия машина / особиста чи фірми/ їхав по справах фірми то нехай вона і платить.
    Мій чоловік порушив правила дорож. руху і він винен , а не фірма. А якщо він напр.припаркувався в недозв місці, але там стоїть по справах фірми/ офіс, магазин/ що б нейти туди далеко, то тут би заплатила фірма. У них були такі прициденти і фірма сама сплач. штраф
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    дівчата.. по перше, не всі справи йдуть через суд.. адмінправопорушення то взагалі - прийняв рішення уповноважений орган і довів до відома винуватого.. головне щоб якісь докази були..
    по-друге, навіть якщо особа працює в установі, всерівно сама несе відповідальність.. ясно, що скорше всього вони порушують саму процедуру, бо (не знаю як в цьому випадку) зазвичай претензії до установи, а установа - претензії до свого працівника, результат той же, хіба шо щей начальство знає про ваш промах..
    по-третє, зверніться краще на ЛФ, де є кваліфіковані юристи, що порадять вам щось толкове!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member


    Юрист є однозначно, але аж у Луцьку.
    Він не зупинився (напевно я незрозуміло написала). Чоловік у мене їздить на роботу на 2 тижні, так би мовити у відрядження. І робота його постійно проходить на мості. Так от, приймали вони бетон, а знаків на дорогу не поставили (що ведуться дорожні роботи). От і натрапила на них міліція. Чоловік каже, що все писали на фірму і він нічого не підписував, так як подзвонив до свого шефа.
    А тут приходить цей лист через два місяці :confused:

    Так у відрядження його послала фірма.
     
    Останнє редагування модератором: 6 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  10. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    Треба сповістити шефа, думаю самим то питання не треба вирішувати. Як мінімум то 50*50. І взагалі вони зажралися, що то за штраф 600:sad::sad:, звідки взяли таку суму.Та і штафують невідомо за шо :suicide::suicide::suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    За роботи які проводяться на будівництві несе відповідальність виконроб, який є на місці і керує робітниками, відповідно приймає рішення і відповідає на обєкті за правила безпеки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    Шефа вже сповістили. Ніякого толку з нього немає, сказав просто проігнорувати і якщо що сказати, що ніякого листа не було:suicide:
    Чоловік поїхав туди на 10, досі немає, незнаю чим закінчиться.
    Вчора розмовляв зі своїм знайомим, він сказав, що вже пізно щось вирішувати, треба було одразу. А коли одразу якщо лист прийшов в середу?:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Штраф

    Я також говорила, що якщо лист не прийшов заказним з повідомленням, а простув поштовий ящик, хто зна чи ви там живете, може вже 10 років звідти зїхали, а адреса залишилась. Документального підтвердження що ви його отримали немає, про це ваш шеф і говорив. Але то таке, тож не йому прийшло
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    я з таким питанням, але то певне треба юриста щоб розтлумачив.
    Ситуація.Є штраф, його не сплатили, приходить повідомлення,що накладають арешт на машину.далі по ідеї має бути виклик в суд.АЛЕ водій не є власником тієї машини, оформлена вона на іншу людину.Водій безробітній, сплатити штраф не може.Що з того може бути?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    дівчатка, що ніхто не в курсі тої ситуації?
     
  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Повідомлення про штраф мали надіслати власнику.Чому він нічого не робив ?
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    чому власнику? порушнику.при чому тут власник? за кермом був же водій, вінпорушив і йому накладено штраф
     
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Ну суд має бути однозначно, якщо машина оформлена не на водія а по довіреності можуть вимаги суму штрафу з власника, а от як з водієм не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Автоштраф

    в мене тато порушив, а штраф прийшов на власника(тато по гендовіреності)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    ну але логычно при чому тут власник?
    ін підписав протокол. що так я порушив.але грошей він не має...безробітній, наклали арешт на машину....але машина ж не його....