Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А мені хоч стукайте в голову, хоч ні, але сім*я з трьома дітьми для мене не є багатодітною. Стереотип певно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Аналогічно...Взагалі не бачу нічого особливого в тому скільки дітей в родині. Зараз багато сімей з трьома - чотирьма дітками...Нікого цим не здивуєш, це вже норма, як на мене.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    та бо в нас людям скучно жити - нема дітей - дико. не хочуть - ще дикіше. 1 дитина - коли другу плануєте? 2 дитини - чи не хочете третього? троє дітей - обоже і так далі.
    В кожного своє "дико" і все залежить від обставин, що складаються.
    ІМХО - краще мати 10 дітей ніж жодного. Але то мої мухи..
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  4. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    мене в карму питають скільки в мене діток і чи хочу ще - маю одного, хочу ще трьох гарних і здорових малюків :)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Це ви про мене? Я нікого не оцінювала. Розмірковувати всі можуть, на то є форум і в кожного своє бачення і підхід до справ. Згідно яких і живуть. Я наприклад думаю про другу вагітність, а там може і третю, але планую, щоб максимально всім комфортно було. І добре, якби в нас держава таки почала бодай трохи дбати про людей і дітей . І коротко по темі (яку я не створювала і навіть здивувалась коли вперше її побачила): особисто для мене багатодітна сім"я не дикість. Я лише за розумне планування, бо дитина це серйозно. Після народження дитини це добре розумієш.
    Я теж так кажу :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не до вас особисто, мені фраза сподобалась
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @svoybox теж не до вас особисто, раз тут єтеми про планування вагітності то значить це людям потрібно. Корисна тема, це ж добре коли планують, чи вже і то погано? Не знаю як хто, я ніколи нікому не казала "як ви могли родити за якихось там умов?", бо це не мої справи і мені не цікаво зовсім. Дорослі люди живуть як їм хочеться або виходить. Не знаю, яким треба бути нетактовним щоб з такими питаннями чи повчаннями до когось лізти (хоч в нас люди і такі бувають, що можуть допитувати на делікатні теми). Нехай дійсно кожен за собою дивиться.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    зустріла давню знайому, в неї одна дитина.
    Повз нас проходить мамина сусідка, вагітна 4ю дитиною.
    Знайома проводжає вагітну поглядом і повчально каже мені: "от, і вона теж багатодтна... Як і у вас, троє вже є, а вже й четвертого на днях родити. Ну але там, в принципі, все ясно: їм віра не дозволяє контрацепції, от і мусять викручуватись"
    всім "все ясно" про багатодітних. І мені в таких розмовах треба добре тримати свого язика, щоб не розповідати про наше планування четвертої дитини і про те, що ми теж плануємо сім'ю без аптечних засобів.
    але для себе вирішила не мовчати, коли говорять про інших батьків 3+. Бо мовчання нібито показує, що я підтримую тих, хто з них підсміюється. Завжди тепер кажу: дай Бог їм всім здоров'я
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    вчора хороша знайома розповідала про свій відпочинок на морі. Відпочивали разом сім'ї 2х братів: в одній 4ро дітей, в іншій 9ро.
    І так радісно розповідала, весело, хоч і зізнавалась, що дорослі і повнолітні діти ганяли, як віники.
    Оце - багатодітність, а не 3-4-5 :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Буквально місяць тому, без трьох днів ,моя коліжаночка народила четверту дівчинку!!!Всі дівчатка!!! Ви подивіться, як вона прикрашає світ красунями, не можу натішитись!
    Screenshot_2016-07-05-08-42-13.png
    До речі, подруга виросла у сім'ї, де ще виховувалось 2 брата, старший (мій однокласник) теж виховує трьох донечок (поки що))), в неї-4 донечки, наймолодший поки ще не має. Люблю їх всіх))Вони всі красунчики і розумники, а їхні діти-ще кращі, однокласника найстарша має успіхи у науці, вже здобуває вищу освіту, він став батьком у 18-19 років.У всіх вища освіта і доброта у серці.

    Ну і це так, на замітку )

    https://m.facebook.com/selfmamaforu...74174977175/997827243671863/?type=3&source=57
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Перша фотосесія одеських п’ятернят: зворушливі фото неймовірної сім’ї
    Лікарі назвали унікальним для Одеси і для всієї України випадок появи на світ одночасно п'ятьох дітей. Маса хлопчиків при народженні становила 1810, 1190, 1720, а дівчаток – 1450 та 1250 грам. У родині вже до того була одна донька.

    Багатодітній родині мерія подарувала 5-ти кімнатну квартиру.

    24 червня в Одесі на світ появилося одразу п’ятеро малят. І от після виписки з лікарні унікальні п’ятернята взяли участь у фотосесії.

    Як розповіли автори фотопроекту, над зворушливими фото Саші, Даші, Давида, Влада та Дениса трудилася команда дитячих фотографів – Наталя Горбаченко, Юлія Гусєва, Тетяна Абакумова, Ірина Вапняр, Надя Яким і декоратор Світлана Науменко, пише Думская.
    "Місяць підготовки, сім годин безперервної зйомки заради кількох кадрів, які будуть тішити весь світ", – зазначили автори проекту.

    [​IMG]
    [​IMG]

    Фото такі гарні, навіть не уявляю скільки праці пішло щоб все це організувати. В мережі дивуються чого на всіх фото діти сплять, то кажуть що в "бодрствуванні" просто не реально не вийшло такі зробити))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Если вы видели со стороны или участвовали в детской фотосессии, вы понимаете как это сложно. Но организовать и провести фотосессию пятерняшек нам казалось чем-то нереальным. Признаюсь честно, мы сомневались получиться ли.

    Выкладка в одну позу около часа, пеленание в несколько рук, затаивание дыхания на моменте съемки...для этих прекрасных фото поработали все: дети, фотографы, мы, наша Алиса и бабушка. Как это происходило смотрите в нашем бэкстейдж клипе— он волшебный! [​IMG]
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Мені шкода тих діток, особливо коли їх так стовпчиками повиставляли(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мені теж завжди шкода таких манюнь під час таких фотосесій. А ще мене насторожує наскільки спокійні ці дітки під час зйомок. Не плачуть, не заходяться. Невже так вдало підібрали час, що всі п'ять сплять. Згадуючи свого малого, не вірю..Сподіваюсь, що їх не "погодували" заспокійливим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Таких діток зазвичай фотографують у віці до 2 тижнів, коли вони щe багато сплять.
    Фотографи спeціально вчаться фотографувати таких манюнь. Вчаться іх правильно класти, підколисувати і т. д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Оффтоп, але на ютубі є маса, де показують, як робляться фотосесії з немовлятами. Наприклад таке:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    так отож. те що одна дитина спить на фотосесії - це не дивує, немовлята справді довго сплять. але 5 одночасно!
     
  19. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    На відео видно пляшечку з сумішшю, дурник + недоношені діти сплять більше . Годували і колихали всіх одночасно, мабуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені одній здається, що то мордація для діток? Спить собі дитина - так ні, треба її рачки поставити чи в бублик скрутити:girl_devil:Ну не розумію я тої "краси". Ну і з закритими очима не люблю я фоток, вони якісь не живі мені. Ті дитячі оченята - там така глибина, задивитись можна:girl_in_love: нехай і в якійсь незграбній позі. Так ні, приспати дитину, замотати її як гусінь, поставити стовпчиком і клацнути - творчість йопти:girl_devil:Зла я якась сьогодні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1