Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    знаєте кожен судить по собі..
    для мене прогулянка з Ромою дві години то геройство, бо за цей час він істерить більше ніж не істерить.. до 10 разів поваляється на землі.. а скільки раз я відтягую його 17 кг від когось чи від чогось. ... вот не уявляю себе з ним і ще кілька таких малих .. але час минає. Рома подорослішає. і тоді я зміню свою думку)
    пс я росла в багатодітній і нічо проти не маю
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та вони не будуть однакові. І будуть зайняті один одним)))) Не відразу звичайно , але десь від 1 рочку малої, по наростаючій , я маю більше спокою з двома дітьми ніж мала з одним. Займають один одного, я навіть прилягти можу, кіно подивитись:d23:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Щось навіть не припускала, що сім'ї, де 3+ дітей з таким негативом стикаються... Переважно позитивні відгуки/коментарі. Єдине, що не зі знаком "+" можу пригадати, то "але то й не дивно, їх там дев'ятеро, самі розумієте" (вихователька про те, що дитині якусь там лашку забули дати з дому). Хоча це може бути й тому, що з мене захоплення такими сім'ями так і пре, то люди не наважуються щось недобре сказати)))
    І сама колись була певна, що буде в нас не менше трьох, а зараз так дивлюся і розумію - не потягну :'( Шкода, ну але треба реально оцінювати свої сили.
    Хоча як би щось , то що вже :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Родина Селін Діон: 14 дітей, вона наймолодша.
    Celine-Dion-Family-Photos-Husband-Siblings-Age-Height.jpg

    Семернята Маккой.
    153f13070b4ad913255c4f77bb75d900.jpeg

    Щиро захоплююся такими родинами.:girl_yes2:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Якщо на чолі багатодітних сімей мудрі батьки, які чітко розраховують свої сили і готові присвятити все життя своїм дітям - це прекрасно! Є сім'ї, в яких багато дітей, але панує любов та ідилія, а є сім'ї, в яких діти ростуть самі по собі, як ті бур'яни при дорозі.
    Маю в сусідстві багатодітну сім'ю з 6 дітьми. Тато виконує роль племінного бика - зробив дітей і живе на їх гроші. Діти з мамою в двох кімнатах, не мають нормальних умов для навчання, зате тато має свою спальню з плазмою на стіні і антеною-тарілкою. Діти приходять до школи, не знаючи, що таке білочка, їжачок. Одна дівчинка з кольорів знала тільки чорний, бо мали чорну маленьку в'єтнамську свиню. Обоє батьків курять. Не розписані, тому мама вважається матір'ю-одиначкою. Мама отримує гроші на дітей, віддає борги в магазини, кредити за техніку і по грошах. Тоді знову записується. І так по колу. А як в когось з дітей температура чи ще щось, то бігає по сусідах позичити термометр, ліки і гроші.
    Хоча це проблема нашої держави. Є ж відповідні служби, які нараховують гроші. Відповідно, мають бути служби, які б контролювали витрати. Сусідка отримує десь біля 15000 грн +/- щомісяця. І їй не вистачає! Я б вимагала чек щомісяця - покажіть, на що ви витрачаєте гроші! Не кажу на всю суму, але хоч на частину. На комунальні послуги теж є пільги. Отже, хай би звітували на скільки купили продуктів, одягу, канцтоварів, виписали дитячий журнал, повезли дітей на екскурсію...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас є така ж сім'я- 8-ро дітей. Колись тут вже писала. Це кошмар(

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не погоджуюся з тезою "присвятити все своє життя дітям", незалежно від того, одне те дІтьо чи їх восьмеро. Але планування якесь мусить бути. Чим нагодувати, в що одягнути, як дати мінімально необхідну освіту. І то бажано врахувати можливість повної відсутності ддопомоги від держави чи сторонніх людей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Я мала на увазі, що потрібно вміти собі відмовити в чомусь, щоб діти мали. Чую розмову двох дівчаток: "Моя литочка!", "Нє, моя!". Питаю, про що вони? Виявляється, мама мала зарізати гуску. Кажу, що литочок є дві)) І тут їх відповідь: "О, та тато одну вже десь з'їв." Діти наперед знають, що найкраще дістанеться татові. Або приходить та сусідка позичити сметани, бо в неї вдома молоко скислося, але "чоловік" спив сметану. Нормально?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це щось з головою не в порядку в усіх дорослих в цій історії.
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та, звичайно, що за дітей і мова не йде в таких історіях в цьому контексті.
    Коли батьки мають на свої потреби(уф, скоріше- непотрЕби), а діти з настанням холодів не відвідують школу, бо голі/босі або майже босі(зимова куртка+босоніжки). Коли комісія питає дітей "Куди в туалет ходите", відповідь "Туди..." і рукою десь в сторону кущів/за хату. Коли дитина в 7 років незнає, скільки їй років. Про майже постійний педикульоз і згадувати не варто, про "ріпу" на дитячих руках...І ще про батьків таких можна багато говорити. Але, так для дітей мама рідна є найкращою, якою б вона не була.
    пи.си. це ще на питання в карму

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Або з математикою:girl_crazy: це ж яка проблема: розділити гуску на 6 осіб. Зі сметаною прикол. Ну випив собі муж трохи сметани. Чого то йти по сусідах і всім про то розказувати? :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і з математикою теж.
    Та як чого? Щоб дали сметану. В кого добре з математикою і головою, що може їжу на всіх розрахувати.
     
  13. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Ну, майже вгадали... Як сніг стопиться, то на подвір'ї зразу видно, хто куди сходив. Одна дівчинка ще в 5 років в памперсі ходила. Друга, як пішла до школи, то цілий вересень пісяла-какала в штани. Якщо відпрошувалась на уроці, то спочатку сідала за сходами, пот доходила до туалету, але сідала за ним. Можливо, це ще й тому, що ніхто з дітей не ходив в садочок.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не знаю, не знаю.
    З того, що бачу наразі по досвіду я, відмовити собі потрібно буває хіба що в якомусь розслаблено-завтичному часі.
    Діти розвивають. І порівнюючи свій дохід зараз і на момент народження старшого сина, наприклад, я з цікавістю бачу, що "Бог дає на дитину" цілком правдиве твердження, хоч звісно, що дає не просто так.
    Ну і чесно як на сповіді. Останню цукерку я ділити між дітьми не буду, з'їм сама :)
    Стосовно того, що хтось "десь з'їв" - по-перше, я не готую 4 відбивні на вечерю, бо м'ясо їдять четверо в сім'ї. Звичайно, що роблю більше. А ще для мене окреме їдження когось (якщо окремо їдять основні страви) - це сигнал до того, що щось не так. Якщо мій чоловік почне цупити котлети замість того, щоб сказати: "А може б ми повечеряли?" і кликати всіх, я серйозно замислюсь і почну відвідувати жіночі тренінги :girl_haha:
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    це лажа. Якщо їх багато, звісно, то вони не так сильно постраждають, як єдина дитина, якій "присвятили".
    Але краще все одно жити своїм життям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    На словах "Бог дає" певна категорія населення думає, що приходить дядько з бородою з мішком грошей і "дає".

    Бог дає більше сили і можливості заробити, але працювати не так цікаво як чекати дядька з мішком грошей.

    Діти розвивають тих хто хоче розвиватись.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    Про садок я плачу.
    Мої діти не ходять в садок, але знають скільки їм років і як користуватись туалетом.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Думаю, малось на увазі, якщо батьки забили то відвідування садочка хоч якось би заповнило прогалини. З тим же туалетом.
    Але до чого тут багатодітність? Є благополучні сім`ї, є казна-що.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    До ще більшої безвідповідальності дорослих, до того, що страждає(і тут можна поставити "?") більше ще дітей від тої ж безвідповідальності дорослих. І одна дитина може відбувати все те, що ті ж 6-8 у батьків без мозґів.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так, але з тим всім в тему про безмозглих батьків
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Чому? Назва теми охоплює і такі аспекти.нмсд
    Багатодітна сім'я чи не багатодітна немає значення і не, як сказано тут "дико" лише, коли все нормально.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А ви впевнені, що то через багатодітність?:)
    А про "життя присвятити" і "собі відмовляти" - то точно атрибути багатодітності чи психологічні проблеми окремих осіб?
     
    • Подобається Подобається x 2