Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ще згадала одну обідку )))

    От коли мама однієї дитини жаліється, що їй важко - її всі жаліють і підтримують, а вже починаючи з другої дитини(поки вагітна ще жаліють трохи), то вже менше і менше з формулюванням "ну ти ж сама так хотіла". Та хотіла, Але від того в мене діти менше не капризують, ні носити наступних дітей не стає легше (взагалі то важче стає, але "сама ж хотіла").


    End of rant
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    і я ще одну: при кожній нагоді починаючи із третьої вагітності мені бажають ще дітей, вагітностей і весь час питають: коли? вже? (особливо коли не п"ю). Навіть на хрестинах четвертої батько двох дочок (яким би вже й самим давно пора і не по одному мати) перший тост бажає п"ятої дитини... А найменше рухають із тим, як я зауважила, взагалі бездітних і дводітних (різностетевих)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і тут цензурні слова скінчились :girl_emo:
    Якщо я не жаліюсь і не прошу допомоги в побуті, матеріальної чи ще якоїсь, але раз на рік (без перебільшення) звернуся з проханням подивитись за моїми дітьми (9,5 ; 6; 4,5 НЕ МІСЯЦІв, а років віку і нормальними в поведінці) в вечірній час - то "а як ти собі уявляла багато дітей? Це ж відповідальність! От треба було подумати, як це буде, наперед"
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    після завершення ГВ Вірусі я поправилась. І одразу отримала "діагноз" :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    - категорично не погоджуюся :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Значить у мене більш толерантне до бездітних оточення, бо ніколи не чула такого. А от мені таке казати то легко

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    Мій брат із жінкою -- однолітки, навіть в одному місяці народились і разом святкували 30-річчя (а одружені з 23). Так от перший тост, який сказав брат, що наполягає, щоб протягом святкування жодних натяків самі знаєте на що не було -- ми над тим працюємо. І все. На роботі в нас купа бездітних (і давно одружених) -- теж ніхто нічого не говорить. Головне, як на мене, вчасно обрубати ті розмови. А про побажання мені -- то воно мене не дратує, а веселить
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Гггг вони на якісь курси ходять? Бо фактично дослівно, і то на "я устал" БЕЗ прохання про допомогу.
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    Оце я Вам сильно співчуваю, що дістають. Бо то шо зараза коли випитують чого так багато, що зараза коли випитують коли вже буде перше.
    Кому радять клініки від безпліддя, а кому труби перев'язати. Спеціалісти, що й казати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, то таке прохання - дітей же не треба ні годувати з ложки, ні одягати, ні, по факту, бавити. Пару годин побути коло них, поспілкуватись (нехай винос мозку, бо говорять троє одночасно :), та все ж)
    Раз на рік. І все - я вже не знаю, що таке відповідальність за дітей :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вам треба третю дитину. Ну не дай Бог що з малою станеться. Але обстежтеся, щоб знов така сама не вийшла. Безцеремоннно, в лікарняній палаті, за столом. З найкращими побажаннями від..
    Халк, крушить...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    відверто вам скажу, наразі мені з однією дитиною нелегко. Я нікому не жаліюся ніколи, і допомоги нема, бо нема (ну а що, сама ж хотіла, сама поїхала. Її б і в Укр. не було, я впевнена на 200:wacko:. Тому я не знаю, коли наважусь плановано (гг, неплановано було б приємним сюрпризом) на ще 1-2 дитинки. Я захоплююся сім'ями, які мають сили і можливості виховувати багато діток. Я на мільйон впевнена, що то важче (в усіх планах), ніж 1 дитина. І мій комент один - респект вам!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А мені здається, якщо людина неадекватна, то вона буде"коментувати" всіх підряд. І багатодітних, і з однією дитиною, чи тих в кого немає діток. Ну таке. Лиш би язиком молоти.
    В моєму оточенні багато багатодітних :) То скоріше ми "як динозаври" з однією дитиною.
    Чоловікові 2 брати мають по 5 дітей, коліжанки майже всі по 3 діток.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я переглядаю зараз "Відчайдушні домогосподарки", вчора якось від нема чого робити глянула біографії акторів. В мене був шок, бо там третина з багатодітних сімей. Деякі з таких багатодітних, що вони 5 чи 6 дитина в сім'ї. Троє то норма. Це люди, яким зараз по 45-60 років, але мені все одно незвично було, бо думала, що для США багато дітей нетипово.
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а в мене навпаки стереотип американської сім'ї - ранчо і купа дітисьок))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    і у мене. Причому, навіть так згадую по тим, що повиїжджали в канади-америки, то всі там багато дітей мають, а ті, що тут, сестри-брати і інші їх родичі -- то по 1-2
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну то значить в мене неправильні стереотипи)))
    Акторка, що Лінет грала - одна з 9 дітей (так-так, я ходжу по всякий сайтах і розбиваю власні стереотипи))).
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В вас дитинка ще досить маленька :) тому здається, що, якби була ще одна, то було б капєц як важко.
    В нас друга вагітність була сюрпризом(хоч я і хотіла ще діток, але наважитись було страшно). Перші три місяці в мене був панічний страх. Як то буде, як я справлюсь і т.д. А тепер так тішусь, що в нас їх двоє :) І не можу сказати, що стало важче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба